KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Patrik Langer
Statistiky
Patrik Langer
Profil
Statistiky - Střídaný za klub Ústí nad Orlicí
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
22.03.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
5:3 (3:0)
1
2.
31.05.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Rapid Liberec
Dospělí
Divize C
Výhra
8:0 (3:0)
1
3.
08.06.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
4.
11.06.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
5.
06.09.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Česká Třebová
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
2:1p (0:0)
1
6.
13.09.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:1)
1
7.
20.09.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
0:2 (0:1)
1
8.
04.10.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:3p (2:2)
1
9.
11.10.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (1:0)
1
10.
26.10.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
11.
07.03.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0)
1
12.
14.03.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Český Brod
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
13.
28.03.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Týniště nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
14.
04.04.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Česká Třebová
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
15.
25.04.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
16.
03.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0)
1
17.
30.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
18.
08.08.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (3:0)
1
19.
16.08.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
20.
22.08.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Jaroměř
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
21.
29.08.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (2:1)
1
22.
26.09.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
23.
10.10.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bor
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
24.
17.10.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 2:4)
1
25.
24.10.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Semily
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (1:0)
1
26.
07.11.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
27.
14.11.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Suchdol
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
28.
12.03.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (2:0)
1
29.
19.03.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
3:2p (2:2) (pen. 4:3)
1
30.
27.03.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Jaroměř
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (0:0)
1
31.
02.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
32.
30.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:1)
1
33.
22.05.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
34.
11.06.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (0:0)
1
35.
18.06.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Suchdol
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
36.
20.05.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
37.
06.10.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (2:0)
1
38.
05.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
6:0 (2:0)
1
39.
28.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:0)
1
40.
10.04.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:0 (0:0)
1
41.
04.06.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:0 (0:0)
1
42.
26.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
43.
05.11.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1