KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Matěj Hanousek
Statistiky
Matěj Hanousek
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
18.10.2008
AFK Kolín
Doma
Malešov
Starší žáci U15
1. A třída C
Výhra
4:0 (1:0)
1
2.
03.04.2016
Červené Pečky B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:2) (pen. 4:3)
1
3.
10.04.2016
Červené Pečky B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:1 (1:1)
1
4.
24.04.2016
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:6 (1:2)
1
5.
08.05.2016
Červené Pečky B
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 3:4)
1
6.
22.05.2016
Červené Pečky B
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:4 (0:2)
1
7.
19.06.2016
Červené Pečky B
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (1:0)
1
8.
27.08.2016
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:1)
1
9.
03.09.2016
Červené Pečky
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:2 (3:1)
1
10.
10.09.2016
Červené Pečky
Doma
Lysá nad Labem
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
11.
18.09.2016
Červené Pečky
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:1)
1
12.
24.09.2016
Červené Pečky
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:3)
1
13.
02.10.2016
Červené Pečky
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
7:0 (3:0)
1
14.
08.10.2016
Červené Pečky
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (1:2)
1
15.
22.10.2016
Červené Pečky
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
16.
29.10.2016
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
17.
05.11.2016
Červené Pečky
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:1)
1
18.
20.11.2016
Červené Pečky
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (1:1)
1
19.
01.04.2017
Červené Pečky
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
20.
09.04.2017
Červené Pečky
Venku
Lysá nad Labem
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (3:0)
1
21.
15.04.2017
Červené Pečky
Doma
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:1)
1
22.
22.04.2017
Červené Pečky
Venku
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
7:0 (1:0)
1
23.
13.05.2017
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:2)
1
24.
03.06.2017
Červené Pečky
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:3 (1:1)
1
25.
10.06.2017
Červené Pečky
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (3:1)
1
26.
26.08.2017
Červené Pečky
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:5 (0:1)
1
27.
03.09.2017
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (2:0)
1
28.
09.09.2017
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:0)
1
29.
16.09.2017
Červené Pečky
Venku
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
11:0 (4:0)
1
30.
23.09.2017
Červené Pečky
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:6 (0:1)
1
31.
30.09.2017
Červené Pečky
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (2:0)
1
32.
07.10.2017
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
33.
14.10.2017
Červené Pečky
Doma
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:4 (0:1)
1
34.
21.10.2017
Červené Pečky
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
35.
28.10.2017
Červené Pečky
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 2:4)
1
36.
05.11.2017
Červené Pečky
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
37.
11.11.2017
Červené Pečky
Doma
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (2:1) (pen. 4:5)
1
38.
18.11.2017
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
39.
24.03.2018
Červené Pečky
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (2:0)
1
40.
31.03.2018
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
41.
07.04.2018
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:0) (pen. 4:3)
1
42.
14.04.2018
Červené Pečky
Doma
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:2)
1
43.
28.04.2018
Červené Pečky
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:4 (1:1)
1
44.
12.05.2018
Červené Pečky
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
8:1 (4:1)
1
45.
19.05.2018
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:2)
1
46.
26.05.2018
Červené Pečky
Venku
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (2:0)
1
47.
02.06.2018
Červené Pečky
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (1:2)
1
48.
16.06.2018
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:3 (2:2)
1
49.
06.10.2018
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (0:1)
1
50.
20.10.2018
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (0:0)
1
51.
01.06.2019
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (2:0)
1
52.
16.06.2019
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (2:0)
1
53.
06.10.2019
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:3 (0:1)
1
54.
26.10.2019
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:1)
1
55.
03.11.2019
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (1:1)
1
56.
23.08.2020
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:6 (2:3)
1
57.
29.08.2020
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
58.
06.09.2020
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (0:0)
1
59.
12.09.2020
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:1)
1
60.
22.08.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (1:0)
1
61.
25.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 9:10)
1
62.
10.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
63.
16.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:2p (1:1) (pen. 4:2)
1
64.
23.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (1:1)
1
65.
13.11.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
66.
27.03.2022
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
67.
12.06.2022
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (3:0)
1
68.
18.06.2022
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:4 (0:1)
1
69.
09.09.2022
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:0 (4:0)
1
70.
18.09.2022
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:2)
1
71.
29.10.2022
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:2 (3:1)
1
72.
05.11.2022
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:2)
1
73.
12.11.2022
Červené Pečky
Doma
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:6 (1:3)
1
74.
28.05.2023
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (3:1)
1
75.
19.08.2023
Červené Pečky
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:2 (2:1)
1
76.
09.09.2023
Červené Pečky
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
77.
19.09.2023
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
78.
23.09.2023
Červené Pečky
Doma
Nová Ves
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
79.
11.11.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
80.
20.04.2024
Červené Pečky
Venku
Nová Ves
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:4 (0:2)
1
81.
11.05.2024
Červené Pečky
Doma
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1