KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Tomáš Kubíček
Statistiky
Tomáš Kubíček
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Jestřabí Lhota
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
01.11.2015
Jestřabí Lhota
Venku
Pečky
Starší dorost U19
1. A třída C
Výhra
3:4 (2:1)
1
2.
07.11.2015
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
3.
26.03.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:4 (1:2)
1
4.
02.04.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (2:1)
1
5.
15.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:0)
1
6.
29.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:2)
1
7.
05.06.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 6:5)
1
8.
11.06.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:4 (0:2)
1
9.
03.09.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
7:1 (4:0)
1
10.
04.09.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (0:2)
1
11.
10.09.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 1:4)
1
12.
17.09.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:2)
1
13.
18.09.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:0 (6:0)
1
14.
25.09.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (1:0)
1
15.
02.10.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Veletov/Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:0)
1
16.
08.10.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:5 (0:2)
1
17.
15.10.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (2:0)
1
18.
16.10.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (0:0)
1
19.
22.10.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (1:0)
1
20.
23.10.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (1:1)
1
21.
29.10.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
22.
05.11.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
23.
06.11.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (2:3)
1
24.
25.03.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
25.
08.04.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
26.
16.04.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:1)
1
27.
19.04.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Velim B
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:5 (0:4)
1
28.
22.04.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
29.
23.04.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:1)
1
30.
30.04.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Veletov/Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (0:0)
1
31.
06.05.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:2)
1
32.
07.05.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (3:1)
1
33.
13.05.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
34.
20.05.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:4p (0:1) (pen. 2:4)
1
35.
27.05.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
36.
28.05.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (0:0)
1
37.
26.08.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Hlízov
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:0 (1:0)
1
38.
27.08.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:0)
1
39.
02.09.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Bečváry
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:2 (1:1)
1
40.
09.09.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:1)
1
41.
17.09.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:0 (2:0)
1
42.
24.09.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (0:0)
1
43.
30.09.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:3)
1
44.
01.10.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
45.
07.10.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:3 kont.
1
46.
15.10.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:2 (1:0)
1
47.
21.10.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:3 (1:1)
1
48.
04.11.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:3 (0:1)
1
49.
24.03.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
50.
08.04.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 4:3)
1
51.
14.04.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:1)
1
52.
21.04.2018
Jestřabí Lhota B
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (1:0)
1
53.
28.04.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (1:1)
1
54.
29.04.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
55.
05.05.2018
Jestřabí Lhota
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
56.
13.05.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:2)
1
57.
20.05.2018
Jestřabí Lhota B
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:2 (1:1)
1
58.
26.05.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (0:2)
1
59.
27.05.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:1)
1
60.
09.06.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:2 (3:1)
1
61.
10.06.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:3 (1:2)
1
62.
16.06.2018
Jestřabí Lhota
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:0 (3:0)
1
63.
20.10.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (3:0)
1
64.
27.10.2018
Jestřabí Lhota
Venku
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (2:1)
1
65.
10.11.2018
Jestřabí Lhota
Venku
Český Brod C
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (0:2)
1
66.
24.08.2019
Jestřabí Lhota
Venku
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:6 (1:2)
1
67.
07.09.2019
Jestřabí Lhota
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:4 (1:1)
1
68.
05.10.2019
Jestřabí Lhota
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (0:0)
1
69.
19.10.2019
Jestřabí Lhota
Venku
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:0)
1
70.
26.10.2019
Jestřabí Lhota
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:5 (0:1)
1
71.
02.11.2019
Jestřabí Lhota
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (1:2)
1
72.
19.09.2020
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 4:2)
1
73.
26.03.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
74.
01.04.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
75.
08.04.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:4 (0:1)
1
76.
15.04.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (1:0)
1
77.
22.04.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:6 (0:3)
1
78.
29.04.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:2p (1:1) (pen. 5:4)
1
79.
07.05.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (3:0)
1
80.
14.05.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (3:0)
1
81.
19.05.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (2:0)
1
82.
27.05.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (0:1)
1
83.
03.06.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (3:0)
1
84.
11.06.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:3)
1
85.
17.06.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:3)
1
86.
20.08.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:2 (1:1)
1
87.
27.08.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Plaňany
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:1)
1
88.
03.09.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (0:0)
1
89.
10.09.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Paběnice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (0:0)
1
90.
16.09.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:0)
1
91.
24.09.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Jíkev
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:1)
1
92.
01.10.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:0 (1:0)
1
93.
15.10.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Semice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:0)
1
94.
22.10.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:1)
1
95.
29.10.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Městec Králové
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:3 (2:2)
1
96.
05.11.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Vykáň
Dospělí
1. B třída C
Remíza
2:2 (1:1)
1
97.
12.11.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:1 (0:0)
1
98.
24.03.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Plaňany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:1 (0:1)
1
99.
30.03.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Rožďalovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:0)
1
100.
06.04.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Paběnice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (1:0)
1
101.
14.04.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:1)
1
102.
21.04.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Jíkev
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:0 (2:0)
1
103.
28.04.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (0:2)
1
104.
05.05.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Pečky
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:1 (2:0)
1
105.
12.05.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Semice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:6 (1:3)
1
106.
18.05.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:2 (1:0)
1
107.
26.05.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Městec Králové
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (1:0)
1
108.
01.06.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:0 (4:0)
1