Popis zápasu

14.11.2017 17:38 - AsconaGTS

Popis zápasu Veletov vs. Tři Dvory B ze dne 12.11.2017 (2:3 (2:0))

Veletov o víkendu sehrál poslední utkání podzimu 2017. Na domácím hřišti v místním derby přivítal béčko Tří Dvorů, které vedou tabulku IV.A třídy. A byl to zápas se v ším všudy a patřil k těm nejlepším, co Veletov na podzim odehrál. První nepříjemnost sice přišla ještě před začátkem utkání, když nedorazil rozhodčí a vedení obou týmů se museli domluvit na náhradním sudím. Nakonec byl zvolen Zdeněk Řehák, který pro zranění nemohl nastoupit do sestavy Veletova. A tak s patnáctiminutovým zpožděním zápas začal. První poločas byl pro Veletov více než výborný. I když se hrálo ze strany na stranu a šance byli na obou stranách, góly vstřelili pouze veletovští hráči. V patnácté minutě se poprvé v sezoně střelecky prosadil Dušan Sýkora, který se v tomto utkání posunul z obrany do středu zálohy. Druhý gól přidal o osm minut později Víťa Dvořák, ten se díky tomu posunul do čela tabulky střelců s pěti góly ( gól proti Volárně se mu kvůli kontumaci odečetl ). Veletov vyhrál klidný první poločas jasně 2 : 0 a schylovalo se k senzaci. Tři Dvory však toto překvapení nedopustili a ve druhém poločasu ukázali proč jsou na první pozici. Už po pěti minutách vstřelil kontaktní gól na 1 : 2 někdejší hráč Veletova Míra Reichl a Tři Dvory začali Veletov přehrávat. Hráči Veletova vzdorovali dlouho a když už se zdálo že největší tlak hostů má za sebou a znovu se dostal do hry, přišel deset minut před koncem srovnávací gól Petra Krutského, ten o osm minut později obrat skóre zápasu dokončil a vstřelil i třetí gól hostů na konečných 3 : 2 pro Tři Dvory. Objevili se sice spekulace že třetí gól vstřelili hosté z ofsajdového postavení, ale výsledek zápasu už to nezměnilo. Veletov fyzicky nevydržel závěr fotbalově krásného a napínavého zápasu a prohrál.