Popis zápasu

09.11.2015 19:14 - AsconaGTS

Popis zápasu Červené Pečky B vs. Veletov ze dne 08.11.2015 (0:2 (0:0))

O víkendu 7. a 8. listopadu se odehrálo předposlední kolo podzimu 2015. Veletov jel po čtyřech vyhraných utkáních do Červených Peček, kde od roku 2007 nedokázal zvítězit. Že Veletov v Červených Pečkách tentokrát dokáže prodloužit vítěznou šňůru na pět zápasů, tomu jsem popravdě moc nevěřil. Ale Veletovští hráči to v neděli dokázali. Velký podíl na třech bodech má náhradník Lukáš Poula, který do utkání vstoupil za stavu 1 : 0 pro Veletov, po proměněné penaltě Zdeňka Řeháka, stejně jako v zápase na Volárně. A stejně jako tam, i v Červených Pečkách dokázal vstřelit druhý veletovský gól jako pojisku, a klid do nohou svých spoluhráčů. Po svých gólech v Pečkách a na Volárně a po asistenci při gólu na 2 : 0 v zápase nad Novou Vsí se Lukáš Poula stal nejužitečnějším náhradníkem podzimu. Ale abych nechválil jen Lukáše, obrovský kus práce odvedli i ostatní hráči. Od začátku utkání měli mírně herně na vrh domácí hráči, ale Veletov se dokázal jejich nájezdům bránit a neinkasovat. Ke konci prvního poločasu se hra vyrovnala a ve druhém poločase už se Veletov dostával do šancí častěji než domácí hráči, ale stále chyběla přesnost zakončení. V padesáté minutě přišel faul na Lukáše Veselého v pokutovém území a následnou penaltu proměnil zmiňovaný Zdeněk Řehák, O pět minut později hlavičkoval ze své brány míč Václav Jankovský a pomohl tak Davidovi Ježkovi k další vychytané nule v sezoně. Tlak hostů vyústil v posledních pěti minutách zápasu, Veletov ale dokázal náskok ubránit a po páté v řadě vyhrát.