Popis zápasu

05.10.2015 21:15 - AsconaGTS

Popis zápasu Veltruby vs. Veletov ze dne 04.10.2015 (3:1 (2:1))

Poslední neděli Veletov zavítal na půdu druhých Veltrub. Zápas nezačal vůbec špatně. Veletovští hráči domácí hráče od úvodu přehrávali a vytvořili si mnohem více šancí. Tu největší neproměnil ve 14 minutě Honza Buňata. Do dvou slibných šancí se dostal Lukáš Kofroň, ani ten se však neprosadil. Až po téměř půlhodině hry se veletovští dočkali odměny v podobě gólu a to když domácího golmana konečně překonal Lukáš Veselý! Jenže veletovská radost netrvala vůbec dlouho. I hned po rozehrávce veltrbuský Zábraha z půle hřiště přeloboval golmana Zdeňka Řeháka, ten v brance, po vzoru svého bratra, nahradil zraněného Davida Ježka. V tento okamžik by však Honza Řehák ze svého sourozence radost určitě neměl! Veletov po vyrovnávacím gólu nepolevil a dále se tlačil do šancí, Ve 40 minutě měl obrovskou příležitost David Oliva, který netrefil bránu. Lukáš Veselý ze standardní situace také neměl daleko ke gólu, ten však bohužel padl na opačné straně. Gól do šatny Veletovu vstřelil Jiří Hampl a Veltruby v pauze vedli 2 : 1. V úvodu druhého poločasu vstřelil druhý gól v zápase Jiří Zábraha a zvýšil na 3 : 1. V 55 minutě vystřídal Michal Javůrek Martina Březinu. Gól už jsme v zápase neviděli. Hra se srovnala, a i když Veltruby hráli posledních dvacet minut o desíti, z důvodu zranění hráče a vystřídání všech náhradníků, Veletov přesilovky nevyužil a po šesté v sezoně prohrál …