Popis zápasu

25.08.2015 10:47 - AsconaGTS

Popis zápasu Veletov vs. Starý Kolín ze dne 23.08.2015 (5:0 (3:0))

O víkendu začala nová sezona i v nižších třídách a v neděli doma nastoupil Veletov proti Starému Kolínu. A lepší vstup do sezony veletovští hráči snad ani předvést nemohli. David Ježek vychytal první nulu v sezoně a hráči vstřelili pět branek! Jako první se ve 20 minutě prosadil Honza Šedina po centru Lukáše Veselého. Ve 32 minutě přidal druhý gól sám Lukáš Veselý po hrubé chybě hostující obrany. Gól do šatny přidal dvě minuty před pauzou Honza Buňata povedenou střelou z větší vzdálenosti. Veletov vedl po prvním poločase 3 : 0 a hostující hráči se do hry téměř nedostali. V úvodu druhého poločasu se hra sice trošku vyrovnala, veletovští hráči začali být nervózní, z čehož vyplynuly dvě žluté karty pro obránce Davida Olivu a Vaška Jankovského. Naštěstí starokolínští ničeho nevyužili a naopak ještě dvakrát inkasovali. V šedesáté minutě proměnil standardní situaci Roman Trávníček, který v poločase vystřídal Martina Březinu. Bohužel si ale v dalších minutách obnovil zranění kolene a v osmdesáté minutě musel být vystřídán. Poslední gól Veletova vstřelil deset minut před koncem zápasu David Oliva, který přesně odhlavičkoval centr Honzy Šediny přímo do šibenice hostující branky. 5 : 0 !! To je konečný výsledek úvodního zápasu Veletova v nové sezoně…