Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 87)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Velim 1:2 Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Týnec nad Sázavou 1:8 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Dobrovice 3:3 Křinec Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Meteor Praha 1:1 Polaban Nymburk Dospělí Divize B
10:15 FK Pardubice B 2:3 Dvůr Králové Dospělí Divize C
10:15 Ostrá B 5:0 Holubice Dospělí 1. B třída B
10:15 Králův Dvůr 1:1 Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Říčany 1:0 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 FC Mělník 6:2 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Červený Újezd 1:0 Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tuchlovice 1:7 Švermov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mnichovo Hradiště 8:3 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Akuma Mladá Boleslav 3:5 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Bělá pod Bezdězem 0:2 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Mnichovice 5:0 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Mukařov 1:10 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Suchdol 5:1 Úvaly Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Uhlířské Janovice 2:7 Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Dolní Břežany 2:2 Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín 7:1 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Ratboř 1:4 Cerhenice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Stříbrná Skalice -:- Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kutná Hora B 5:1 Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Chotusice 4:1 Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Liblice -:- Volárna Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Tuklaty 7:0 Vrbová Lhota Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:15 Rostoklaty 0:13 Dobré Pole Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 Karlovy Vary 3:2 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Podlesí 1:2 Vestec Dospělí 1. A třída A
11:00 Bakov nad Jizerou 1:5 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Jince 3:5 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 Votice 1:2 Slavia Jesenice Starší žáci U15 1. A třída A
11:00 Lety 3:2 Velvary Starší žáci U15 1. A třída A
11:15 Klíčany 5:2 Zichovec Starší dorost U19 1. A třída A
11:45 Velim 4:1 Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Králův Dvůr 11:0 Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Říčany 0:6 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 FC Mělník 2:5 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Červený Újezd 0:4 Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor
14:30 Tuklaty 4:2 Radim Starší žáci U15 Okresní přebor
15:00 Struhařov 1:1 Zvole Dospělí 1. B třída D
15:00 Loděnice 0:2 Kunice Starší žáci U15 1. A třída A
15:00 Veltruby 6:0 Krakovany Mladší žáci U13 Okresní přebor B
15:00 Štítary 1:14 Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor B
17:00 Štěchovice 0:3 Litoměřicko Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Brozany 0:2 Olympia Radotín Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Jirny -:- Zápy Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Sedlčany 1:1 Aritma Dospělí Divize A
17:00 SK Rakovník 0:0 Admira Praha Dospělí Divize A
17:00 Benátky nad Jizerou 1:2 FK Kolín Dospělí Divize C
17:00 Lhota 1:0 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poříčany 1:1 Vykáň Dospělí Oblastní přebor
17:00 Cerhovice 2:5 Průhonice Dospělí 1. A třída A
17:00 Petrovice 1:5 Jílové Dospělí 1. A třída A
17:00 Vlašim B 4:1 Divišov Dospělí 1. A třída B
17:00 Úvaly 1:3 Pěčice Dospělí 1. A třída B
17:00 Semice 1:1 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
17:00 Čáslav B 3:4 Český Brod B Dospělí 1. A třída B
17:00 Hostouň B 6:2 Lány Dospělí 1. B třída A
17:00 Unhošť 0:4 Zavidov Dospělí 1. B třída A
17:00 Slaný B 7:2 SK Rakovník B Dospělí 1. B třída A
17:00 Lišany 1:3 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
17:00 Dobrovice B 7:1 Milovice Dospělí 1. B třída B
17:00 Městec Králové 4:1 Sadská Dospělí 1. B třída C
17:00 Pečky 3:0 Škvorec Dospělí 1. B třída C
17:00 Sedlec-Prčice 4:0 Jevany Dospělí 1. B třída D
17:00 Miřetice 4:1 Říčany Dospělí 1. B třída D
17:00 Zdice 4:6 Černolice Dospělí 1. B třída E
17:00 Dobříš B 2:1 Nový Knín Dospělí 1. B třída E
17:00 Kouřim 5:3 Tři Dvory Dospělí Okresní přebor
17:00 Nučice 2:0 Krakovany Dospělí Okresní přebor
17:00 Býchory 4:2 Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
17:00 Veltruby 1:3 Cerhenice Dospělí 3. třída A
17:00 Štítary 2:0 Sendražice Dospělí 3. třída A
17:00 Nová Ves 1:4 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
17:00 Liblice B 7:1 Pečky B Dospělí 3. třída B
17:00 Tismice 3:0 Svojšice Dospělí 3. třída B
17:00 Plaňany 4:2 Radim Dospělí 3. třída B
17:00 Ohaře 4:1 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
17:00 Bělušice 3:0 Krakovany B Dospělí 4. třída A
17:00 Hradištko I B 1:6 Velký Osek B Dospělí 4. třída A
17:00 Tři Dvory C 1:4 Konárovice B Dospělí 4. třída A
17:00 Tuklaty B 5:2 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B
17:00 Polepy 3:2 Nučice B Dospělí 4. třída B
17:00 Libodřice B 12:1 Ždánice Dospělí 4. třída B
17:00 Křečhoř 1:1 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
17:00 Rostoklaty B 2:2 Chotutice Dospělí 4. třída B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 133 zápasů.
Zítra se hraje 57 zápasů.
Včera se hrálo 2 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde