Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 162)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 5:0 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Meteor Praha B 13:0 Ústí nad Orlicí Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 5:2 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 1:8 Tempo Praha Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 1:3 Ostrá Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 3:2 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Třebeš 3:3 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 FK Kolín 5:1 Česká Třebová Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 2:2 Benešov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 0:2 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jablonec 3:0 Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim 3:2 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 6:1 Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Náchod 1:2 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 2:2 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Nový Bydžov -:- Svitavy Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 3:3 Hlinsko Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod -:- MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 8:4 Čáslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín 2:9 Vlašim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Polaban Nymburk 0:13 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 6:4 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov -:- Svitavy Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 6:2 Hlinsko Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Náchod -:- MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 11:4 Čáslav Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Kolín 1:15 Vlašim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Polaban Nymburk 2:16 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 5:3 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Vyšehrad 2:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Písek 3:1 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Převýšov 2:4 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Přeštice 2:0 Táborsko B Dospělí Divize A
10:15 Neratovice 1:3 Most Dospělí Divize B
10:15 Chomutov 4:2 Libiš Dospělí Divize B
10:15 Motorlet 3:0 SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Zbuzany 4:2 Ostrá Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 1:1 Hostouň Dospělí Divize B
10:15 Mšeno-Jablonec 6:0 Turnov Dospělí Divize C
10:15 Olympia Hradec Králové-Kratonohy -:- Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
10:15 Velim 3:0 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
10:15 Kutná Hora 2:3 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
10:15 Stará Boleslav -:- Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice 3:0 Neveklov Dospělí 1. B třída D
10:15 Vyžlovka 5:1 Sedlčany B Dospělí 1. B třída D
10:15 Rudná 3:1 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
10:15 Polaban Nymburk 1:2 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety 2:6 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slovan Kladno 3:3 Novoměstský Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mníšek pod Brdy 7:0 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klecany 2:1 Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 FK Kralupy 1901 2:3 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čelákovice 2:0 Kostomlaty Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Křinec 3:2 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Český Brod 2:5 Kutná Hora Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Štítary 2:2 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Milín-Ligmet 1:2 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Radim-Plaňany 6:1 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tuchoraz 6:2 Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Červený Újezd 1:6 Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Suchdol 10:0 Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Straky 1:2 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Velký Osek -:- Velim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Břežany II 0:10 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Červené Pečky 2:1 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Dolní Chvatliny 0:8 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:15 Pečky -:- Týnec nad Labem Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Veltruby -:- Vrbová Lhota Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Cerhenice -:- Bečváry Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Štítary -:- Radim Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Zásmuky -:- Konárovice Starší přípravka Okresní přebor B
10:30 Přepeře 5:1 Čáslav Dospělí Divize C
10:30 Komárov 1:0 Kosoř Dospělí 1. A třída A
10:30 Rejšice 1:2 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
11:00 Teplýšovice 1:2 Rožmitál Starší dorost U19 1. A třída D
11:15 Velim 5:6 Kouřim Mladší žáci U13 Okresní přebor A
11:45 Povltavská fotbalová akademie 4:1 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:45 Náchod 3:0 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
11:45 MFK Trutnov 3:1 Polaban Nymburk Starší žáci U14 Divize C
11:45 Vlašim 7:2 MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
11:45 Jablonec 1:3 Třebeš Starší žáci U14 Divize C
11:45 Čáslav 5:3 Benešov Starší žáci U14 Divize C
12:15 Meteor Praha B 7:0 Ústí nad Orlicí Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 4:1 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 3:0 Tempo Praha Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 14:0 Ostrá Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 5:0 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Třebeš 2:6 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 FK Kolín 2:3 Česká Třebová Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 3:3 Benešov B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Polaban Nymburk 7:0 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety 1:4 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Sázava 9:0 Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor
13:30 Čížová 7:3 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
14:00 Český Brod C 0:13 Velim B Dospělí Okresní přebor
14:30 Bečváry-Ratboř 10:1 Sendražice Starší žáci U15 Okresní přebor
15:00 Mariánské Lázně 3:1 Hořovicko Dospělí Divize A
15:00 Březová 4:1 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
15:00 Býchory 3:8 Jestřabí Lhota Mladší žáci U13 Okresní přebor B
15:00 Žiželice nad Cidlinou 0:15 Velký Osek Mladší žáci U13 Okresní přebor B
17:00 Dobrovice 3:2 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Velvary 2:1 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Doubravka 1:0 Klatovy Dospělí Divize A
17:00 Tachov 5:0 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
17:00 Dobříš 2:1 Soběslav Dospělí Divize A
17:00 Souš 6:3 Ostrov Dospělí Divize B
17:00 Trutnov 6:3 Horky Dospělí Divize C
17:00 Náchod 1:1 Český Brod Dospělí Divize C
17:00 Poříčí nad Sázavou 7:0 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Slaný 4:1 Spartak Příbram Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poděbrady 1:3 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Nové Strašecí 1:1 Libušín Dospělí Oblastní přebor
17:00 Doksy 4:0 Tochovice Dospělí 1. A třída A
17:00 Nelahozeves 1:0 Votice Dospělí 1. A třída A
17:00 Mníšek pod Brdy 1:0 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
17:00 Klecany 0:2 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
17:00 Kosmonosy 1:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B
17:00 Pšovka Mělník 4:2 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Záryby 1:2 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
17:00 Klobuky 4:1 Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
17:00 Družec 3:5 Braškov Dospělí 1. B třída A
17:00 Vinařice 5:1 Vraný Dospělí 1. B třída A
17:00 Bakov nad Jizerou 3:0 Vojkovice Dospělí 1. B třída B
17:00 Libčice 7:1 Chotětov Dospělí 1. B třída B
17:00 Byšice 1:2 FC Mělník Dospělí 1. B třída B
17:00 Lužec nad Vltavou 5:2 Vysoká Dospělí 1. B třída B
17:00 Liblice 3:0 Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída C
17:00 Bílé Podolí 3:0 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída C
17:00 Vrdy 1:3 Hlízov Dospělí 1. B třída C
17:00 Pátek 5:0 Loučeň Dospělí 1. B třída C
17:00 Sázava 3:0 Sokoleč Dospělí 1. B třída C
17:00 Mnichovice 1:4 Slavia Jesenice Dospělí 1. B třída D
17:00 Kondrac 1:0 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Choteč 3:3 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
17:00 Králův Dvůr B 5:1 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
17:00 Chlumec 5:1 Hořovicko B Dospělí 1. B třída E
17:00 Lety 2:4 Loděnice Dospělí 1. B třída E
17:00 Tuklaty 2:2 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor
17:00 Libodřice 3:1 Bečváry Dospělí Okresní přebor
17:00 Jestřabí Lhota 5:1 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
17:00 Ratboř 1:1 Tři Dvory B Dospělí 3. třída A
17:00 Hradištko I 2:2 Velký Osek Dospělí 3. třída A
17:00 Ovčáry 0:3 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A
17:00 Dolní Chvatliny 2:5 Zásmuky Dospělí 3. třída B
17:00 Kozojedy 2:2 Dobřichov Dospělí 3. třída B
17:00 Rostoklaty 0:0 Třebovle Dospělí 3. třída B
17:00 Břežany II 3:5 Kouřim B Dospělí 3. třída B
17:00 Volárna 1:1 Němčice Dospělí 4. třída A
17:00 Býchory B 5:4 Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
17:00 Hradčany 1:3 Nebovidy Dospělí 4. třída A
17:00 Lošany 3:6 Kšely Dospělí 4. třída B
17:00 Velké Chvalovice 5:1 Kořenice Dospělí 4. třída B
17:00 Velký Osek -:- FK Kolín C Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín B -:- Červené Pečky Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Český Brod B -:- Jestřabí Lhota Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Český Brod -:- Velim Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín B 17:6 Tři Dvory Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín 9:12 FK Kolín C Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Český Brod B 11:18 Zásmuky Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Český Brod 21:2 Velký Osek Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Pečky 17:13 Radim Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Týnec nad Labem 12:21 Konárovice Mladší přípravka Okresní přebor

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 133 zápasů.
Zítra se hraje 57 zápasů.
Včera se hrálo 2 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde