Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 75)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Velim 6:0 Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Český Brod 0:1 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Dobrovice 5:0 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Ostrá B 5:1 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
10:15 Pšovka Mělník 3:2 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Králův Dvůr 4:1 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Říčany 4:3 Červený Újezd Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tuchlovice 3:6 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Brandýs-Boleslav 6:0 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Mnichovo Hradiště 1:1 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Mukařov 0:5 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Mnichovice 3:0 Uhlířské Janovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Dolní Břežany 3:2 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bohutín 1:1 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Sedlčany 1:4 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 4:2 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 FC Mělník 1:5 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:30 Podlesí 0:2 Votice Dospělí 1. A třída A
11:00 Bakov nad Jizerou 2:7 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Jince 3:1 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 Velvary 1:1 Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
11:10 Český Brod 1:1 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Velim 5:1 Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Sedlčany 2:4 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun 5:2 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 FC Mělník 2:4 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Pšovka Mělník 3:2 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Králův Dvůr 6:0 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Říčany 1:1 Červený Újezd Mladší dorost U17 Oblastní přebor
14:00 Tatran Rakovník B 3:0 SK Rakovník B Dospělí 1. B třída A
14:00 Třebestovice 2:2 Dobré Pole Ženy Divize B
15:00 Štěchovice 3:2 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Brozany 2:0 Dobrovice Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Jirny -:- Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Sedlčany 3:1 Soběslav Dospělí Divize A
15:00 SK Rakovník 2:0 Tachov Dospělí Divize A
15:00 Dvůr Králové 1:2 Slatiňany Dospělí Divize C
15:00 Čáslav 3:3 Turnov Dospělí Divize C
15:00 Benátky nad Jizerou 3:2 Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
15:00 Velim 0:2 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
15:00 Lhota 2:1 Poříčany Dospělí Oblastní přebor
15:00 Cerhovice 0:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
15:00 Vlašim B 1:2 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
15:00 Úvaly 0:1 Český Brod B Dospělí 1. A třída B
15:00 Semice 0:1 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
15:00 Hostouň B 3:3 Braškov Dospělí 1. B třída A
15:00 Unhošť 3:0 Jedomělice Dospělí 1. B třída A
15:00 Slaný B 11:1 Lišany Dospělí 1. B třída A
15:00 Uhlířské Janovice 0:2 Hlízov Dospělí 1. B třída C
15:00 Městec Králové 1:2 Sokoleč Dospělí 1. B třída C
15:00 Struhařov 2:1 Sedlčany B Dospělí 1. B třída D
15:00 Sedlec-Prčice 3:1 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
15:00 Miřetice 2:1 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
15:00 Zdice 3:1 Nový Knín Dospělí 1. B třída E
15:00 Daleké Dušníky 4:1 Hořovicko B Dospělí 1. B třída E
15:00 Kouřim 4:1 Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
15:00 Nučice 0:0 Velim B Dospělí Okresní přebor
15:00 Býchory 4:1 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
15:00 Tři Dvory B 2:3 Sendražice Dospělí 3. třída A
15:00 Štítary 1:1 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A
15:00 Nová Ves 4:1 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
15:00 Pečky B 2:1 Zásmuky Dospělí 3. třída B
15:00 Liblice B 0:0 Radim Dospělí 3. třída B
15:00 Tismice 1:3 Třebovle Dospělí 3. třída B
15:00 Plaňany 2:1 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
15:00 Radovesnice II 2:1 Velký Osek B Dospělí 4. třída A
15:00 Ohaře 4:0 Konárovice B Dospělí 4. třída A
15:00 Bělušice 1:5 Nebovidy Dospělí 4. třída A
15:00 Hradištko I B 2:1 Hradčany Dospělí 4. třída A
15:00 Kořenice 4:0 Nučice B Dospělí 4. třída B
15:00 Cerhenice B 1:2 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
15:00 Tuklaty B 1:0 Křečhoř Dospělí 4. třída B
15:00 Polepy 2:2 Libodřice B Dospělí 4. třída B
15:00 Křinec 6:2 Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
15:00 Sparta Praha B 2:0 Malešice Ženy Divize B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 159 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde