Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 167)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
08:30 Benátky nad Jizerou 3:3 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 SK Rakovník 2:4 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Zeleneč 2:1 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Svitavy 1:2 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 3:1 FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 0:1 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ústí nad Orlicí 0:2 Ostrá Starší dorost U19 Divize C
10:00 Tempo Praha 4:2 MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 3:2 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Meteor Praha B 5:1 Česká Třebová Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 2:0 Benešov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 FK Kolín 4:2 Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 3:4 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Chrudim 3:0 Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov 1:4 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 11:0 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Svitavy 1:6 MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hlinsko 6:3 Čáslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 4:7 Vlašim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 4:4 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod 4:12 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 1:3 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín 8:0 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mnichovo Hradiště 3:8 Slovan Liberec B Ženy Divize B
10:00 Svitavy 3:1 MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hlinsko 5:6 Čáslav Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 9:5 Vlašim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 1:5 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Náchod 2:8 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 8:3 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Kolín 3:14 Polaban Nymburk Mladší žáci U12 Česká liga D
10:10 Benátky nad Jizerou 4:5 Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
10:15 Olympia Radotín 0:1 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Vyšehrad 0:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Písek 3:1 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Táborsko B 0:3 Admira Praha Dospělí Divize A
10:15 Aritma 4:1 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
10:15 Přeštice 1:0 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
10:15 Most 3:3 Ostrov Dospělí Divize B
10:15 Libiš 0:1 SK Kladno Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 2:1 Polaban Nymburk Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 0:0 Ostrá Dospělí Divize B
10:15 Chomutov 2:1 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Motorlet 2:0 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 FK Kolín 1:1 Horky Dospělí Divize C
10:15 FK Pardubice B 4:3 Náchod Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč 3:1 Spartak Příbram Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 1:1 Tuchlovice Dospělí Oblastní přebor
10:15 Kunice 2:1 Říčany Dospělí 1. B třída D
10:15 Hostouň 5:1 Slaný Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tatran Rakovník 6:2 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Polaban Nymburk 5:1 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety 0:5 FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Novoměstský Kladno 0:2 Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno 3:1 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mníšek pod Brdy 6:1 Zichovec Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 FK Kralupy 1901 8:0 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čelákovice 0:3 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Křinec 0:2 Akuma Mladá Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Český Brod 4:4 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Štítary 4:0 Vrdy Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Dobříš 2:4 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Neumětely 5:3 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Vestec 2:6 Hořovicko Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný 1:7 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Říčany 1:1 Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Pečky 1:3 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 6:1 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 3:4 Kunice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Lety 1:5 Votice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Velký Osek 6:0 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Straky 0:2 Velim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Suchdol 2:3 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Litoměřicko 0:3 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Přepeře 3:0 Český Brod Dospělí Divize C
10:30 Velká Dobrá 1:1 Tochovice Dospělí 1. A třída A
10:30 Komárov 0:0 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
10:30 Rejšice 1:1 Záryby Dospělí 1. A třída B
10:30 Rožmitál 2:1 Černolice Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice 4:4 Kostomlaty Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Teplýšovice 0:2 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
11:10 SK Rakovník 3:0 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Zeleneč 1:4 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 FK Kolín 3:2 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
11:45 Benešov 4:0 Polaban Nymburk Starší žáci U14 Divize C
11:45 MFK Chrudim 4:1 Třebeš Starší žáci U14 Divize C
11:45 MFK Trutnov 0:6 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
11:45 Čáslav 3:3 Náchod Starší žáci U14 Divize C
11:55 Vestec 7:3 Hořovicko Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný 3:1 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Říčany 2:2 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Pečky 2:1 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Tuklaty 2:0 Jestřabí Lhota Ženy Divize B
12:15 Tempo Praha 1:2 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 1:0 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Meteor Praha B 3:0 Česká Třebová Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ústí nad Orlicí 0:0 Ostrá Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 3:2 Benešov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 3:3 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 2:4 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 5:0 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Hostouň 1:3 Slaný Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Tatran Rakovník 1:5 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Polaban Nymburk 6:1 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety 6:4 FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:30 Pavlíkov 0:6 Švermov Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Kutná Hora 2:5 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
14:30 Čáslav B 3:6 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
15:00 Ústí nad Orlicí 0:1 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Živanice 2:1 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Klatovy 0:1 Hořovicko Dospělí Divize A
15:00 Doubravka 1:2 Dobříš Dospělí Divize A
15:00 Mariánské Lázně 0:2 Čížová Dospělí Divize A
15:00 Březová 0:4 Hostouň Dospělí Divize B
15:00 Souš 3:1 Zbuzany Dospělí Divize B
15:00 Trutnov -:- Olympia Hradec Králové-Kratonohy Dospělí Divize C
15:00 Vysoké Mýto 2:4 Mšeno-Jablonec Dospělí Divize C
15:00 Hvozdnice 3:2 Libušín Dospělí Oblastní přebor
15:00 Poříčí nad Sázavou 13:1 Vykáň Dospělí Oblastní přebor
15:00 Slaný 1:1 Kutná Hora Dospělí Oblastní přebor
15:00 Poděbrady 4:4 Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
15:00 Vestec 3:2 Kosoř Dospělí 1. A třída A
15:00 Jíloviště 2:2 Průhonice Dospělí 1. A třída A
15:00 Mníšek pod Brdy 1:0 Jílové Dospělí 1. A třída A
15:00 Klecany 4:1 Petrovice Dospělí 1. A třída A
15:00 Divišov 2:2 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
15:00 Lysá nad Labem 3:0 Dolní Bousov Dospělí 1. A třída B
15:00 Pěčice 0:4 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
15:00 Kosmonosy 4:0 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
15:00 Lány 3:1 Zavidov Dospělí 1. B třída A
15:00 Klobuky 4:0 Vraný Dospělí 1. B třída A
15:00 Družec 1:2 Vinařice Dospělí 1. B třída A
15:00 Vojkovice 0:2 FC Mělník Dospělí 1. B třída B
15:00 Chotětov 2:0 Vysoká Dospělí 1. B třída B
15:00 Bakov nad Jizerou 1:1 Holubice Dospělí 1. B třída B
15:00 Milovice 2:0 Libčice Dospělí 1. B třída B
15:00 Byšice -:- Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
15:00 Lužec nad Vltavou 1:0 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
15:00 Pátek 1:2 Pečky Dospělí 1. B třída C
15:00 Zruč nad Sázavou 3:3 Sadská Dospělí 1. B třída C
15:00 Liblice 2:0 Loučeň Dospělí 1. B třída C
15:00 Bílé Podolí 2:1 Škvorec Dospělí 1. B třída C
15:00 Vrdy 5:1 Sázava Dospělí 1. B třída C
15:00 Neveklov 5:1 Jevany Dospělí 1. B třída D
15:00 Zvole 0:3 Slavia Jesenice Dospělí 1. B třída D
15:00 Mnichovice 1:0 Kondrac Dospělí 1. B třída D
15:00 Choteč 2:0 Loděnice Dospělí 1. B třída E
15:00 Králův Dvůr B 3:1 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
15:00 Chlumec 3:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
15:00 Lety 7:0 Rudná Dospělí 1. B třída E
15:00 Tři Dvory 7:5 Krakovany Dospělí Okresní přebor
15:00 Žiželice nad Cidlinou 3:1 Bečváry Dospělí Okresní přebor
15:00 Tuklaty 4:0 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
15:00 Libodřice 4:2 Český Brod C Dospělí Okresní přebor
15:00 Velký Osek 6:0 Cerhenice Dospělí 3. třída A
15:00 Ratboř 2:0 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
15:00 Veltruby 3:1 Konárovice Dospělí 3. třída A
15:00 Hradištko I 5:3 Ovčáry Dospělí 3. třída A
15:00 Svojšice 1:2 Dobřichov Dospělí 3. třída B
15:00 Dolní Chvatliny 2:5 Kouřim B Dospělí 3. třída B
15:00 Kozojedy 11:3 Břežany II Dospělí 3. třída B
15:00 Němčice 1:0 Krakovany B Dospělí 4. třída A
15:00 Volárna 2:1 Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
15:00 Býchory B 5:3 Tři Dvory C Dospělí 4. třída A
15:00 Kšely 6:1 Ždánice Dospělí 4. třída B
15:00 Lošany 1:2 Chotutice Dospělí 4. třída B
15:00 Velké Chvalovice 1:4 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde