Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 164)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
08:30 Benátky nad Jizerou 0:2 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 SK Rakovník 4:4 Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Jestřabí Lhota 2:5 Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Svitavy 3:11 Vlašim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav 2:6 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 4:8 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hlinsko 1:9 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 10:0 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 3:6 FK Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Náchod 3:7 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy 9:3 Vlašim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Čáslav 1:21 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 12:3 Polaban Nymburk Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 1:9 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov 2:6 FK Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hlinsko 2:10 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Náchod 5:5 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
10:10 Benátky nad Jizerou 2:3 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
10:15 Loko Vltavín 1:1 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Olympia Radotín 1:0 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Vyšehrad 2:0 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Písek -:- Jirny Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Táborsko B 3:3 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
10:15 Aritma 2:0 Tachov Dospělí Divize A
10:15 Přeštice 0:1 Čížová Dospělí Divize A
10:15 Most 2:2 Polaban Nymburk Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 2:1 Ostrá Dospělí Divize B
10:15 Libiš 4:1 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 1:2 Zbuzany Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 1:1 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Chomutov 2:1 Souš Dospělí Divize B
10:15 FK Kolín 6:0 Turnov Dospělí Divize C
10:15 Horky 3:1 Český Brod Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč 5:1 Libušín Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 2:5 Poříčany Dospělí Oblastní přebor
10:15 FC Mělník -:- Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice 1:1 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
10:15 Poděbrady 6:0 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň 7:1 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tatran Rakovník 6:0 Červený Újezd Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Polaban Nymburk 13:0 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Novoměstský Kladno 1:8 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno 4:0 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mníšek pod Brdy 4:1 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Klecany 7:0 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kostomlaty 2:8 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Čelákovice 7:0 Křinec Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Český Brod 0:0 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Štítary 4:0 Mnichovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Slavia Jesenice 5:2 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Dobříš 12:0 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Neumětely 3:2 Jince Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Cerhenice 4:0 Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Sendražice 1:0 Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim-Plaňany 1:3 Tuchoraz Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Švermov 1:2 Hořovicko Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Vestec 1:2 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kutná Hora 0:8 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 4:1 Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Lety 1:10 Kunice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Velký Osek 8:0 Křinec Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Straky 3:2 Suchdol Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Dolní Chvatliny 7:2 Rostoklaty Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:15 Bečváry 7:7 Pečky Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Vrbová Lhota 3:10 Radim Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Týnec nad Labem 3:5 Konárovice Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Veltruby 6:9 Zásmuky Starší přípravka Okresní přebor B
10:15 Cerhenice 2:19 Štítary Starší přípravka Okresní přebor B
10:30 Litoměřicko 2:0 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Přepeře 3:1 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram -:- Vykáň Dospělí Oblastní přebor
10:30 Velká Dobrá 0:2 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
10:30 Rožmitál 3:2 Loděnice Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice 3:2 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav 0:7 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 1. A třída B
11:00 Teplýšovice 2:2 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
11:10 SK Rakovník 9:1 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Vestec 3:4 Slaný Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov 7:3 Hořovicko Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kutná Hora 1:1 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Poděbrady 7:1 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Hostouň 2:1 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Tatran Rakovník 2:5 Červený Újezd Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Polaban Nymburk -:- Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:30 Pavlíkov 3:2 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Kutná Hora 5:1 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
14:30 Čáslav B 10:0 Uhlířské Janovice Starší dorost U19 1. A třída C
14:30 Volárna -:- Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor
14:30 Sendražice 2:6 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor
14:30 Bečváry-Ratboř 4:3 Sázava Starší žáci U15 Okresní přebor
15:00 Březová 2:3 Motorlet Dospělí Divize B
15:00 Velký Osek 5:2 Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor B
15:00 Žiželice nad Cidlinou 3:3 Starý Kolín Mladší žáci U13 Okresní přebor B
15:00 Sparta Praha B 19:0 Tuklaty Ženy Divize B - postup
15:00 Slovan Liberec B 2:2 Malešice Ženy Divize B - postup
15:00 Jestřabí Lhota 1:0 Dobré Pole Ženy Divize B - umístění
15:00 Mnichovo Hradiště 4:1 Třebestovice Ženy Divize B - umístění
17:00 Ústí nad Orlicí 3:0 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Živanice 0:4 Dobrovice Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Hořovicko 3:2 Č. L. Beroun Dospělí Divize A
17:00 Klatovy 1:1 Dobříš Dospělí Divize A
17:00 Doubravka 2:2 SK Rakovník Dospělí Divize A
17:00 Ostrov 0:0 Hostouň Dospělí Divize B
17:00 Slatiňany 2:3 Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
17:00 Tuchlovice 0:2 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
17:00 Hvozdnice 1:2 Kutná Hora Dospělí Oblastní přebor
17:00 Poříčí nad Sázavou 2:1 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
17:00 Vestec 2:3 Tochovice Dospělí 1. A třída A
17:00 Kosoř 6:4 Jílové Dospělí 1. A třída A
17:00 Jíloviště 3:0 Petrovice Dospělí 1. A třída A
17:00 Mníšek pod Brdy 4:1 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
17:00 Klecany 1:1 Komárov Dospělí 1. A třída A
17:00 Divišov 1:4 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Dolní Bousov 1:0 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
17:00 Lysá nad Labem 1:1 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
17:00 Pěčice 4:0 Záryby Dospělí 1. A třída B
17:00 Kosmonosy 6:3 Rejšice Dospělí 1. A třída B
17:00 Lány 0:2 Braškov Dospělí 1. B třída A
17:00 Klobuky 3:3 Družec Dospělí 1. B třída A
17:00 Vojkovice 2:1 Holubice Dospělí 1. B třída B
17:00 Vysoká 2:1 Milovice Dospělí 1. B třída B
17:00 Chotětov 5:1 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
17:00 Bakov nad Jizerou 1:0 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
17:00 Libčice 2:0 Ostrá B Dospělí 1. B třída B
17:00 Byšice 5:1 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
17:00 Zruč nad Sázavou 1:1 Loučeň Dospělí 1. B třída C
17:00 Sadská 2:0 Sokoleč Dospělí 1. B třída C
17:00 Liblice 3:2 Pečky Dospělí 1. B třída C
17:00 Bílé Podolí 0:1 Pátek Dospělí 1. B třída C
17:00 Jevany 3:2 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Zvole 1:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D
17:00 Neveklov 3:4 Říčany Dospělí 1. B třída D
17:00 Slavia Jesenice 3:0 Sedlčany B Dospělí 1. B třída D
17:00 Černolice 7:1 Nový Knín Dospělí 1. B třída E
17:00 Choteč 2:6 Rudná Dospělí 1. B třída E
17:00 Lety 1:3 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
17:00 Tři Dvory 11:0 Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
17:00 Bečváry 1:0 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
17:00 Krakovany 3:2 Velim B Dospělí Okresní přebor
17:00 Žiželice nad Cidlinou 5:1 Český Brod C Dospělí Okresní přebor
17:00 Velký Osek 3:1 Konárovice Dospělí 3. třída A
17:00 Sendražice 0:2 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A
17:00 Cerhenice 3:4 Ovčáry Dospělí 3. třída A
17:00 Ratboř 2:0 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
17:00 Zásmuky 3:1 Kouřim B Dospělí 3. třída B
17:00 Svojšice 3:1 Břežany II Dospělí 3. třída B
17:00 Dolní Chvatliny 2:4 Kozojedy Dospělí 3. třída B
17:00 Němčice 1:4 Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
17:00 Radovesnice II 2:2 Hradčany Dospělí 4. třída A
17:00 Volárna 0:8 Tři Dvory C Dospělí 4. třída A
17:00 Vrbová Lhota 0:2 Chotutice Dospělí 4. třída B
17:00 Kšely 1:3 Křečhoř Dospělí 4. třída B
17:00 Lošany 0:5 Polepy Dospělí 4. třída B
17:00 Velké Chvalovice 1:2 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
17:00 Červené Pečky 7:7 Jestřabí Lhota Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín C 11:9 Velim Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín B 2:30 Český Brod Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín 30:4 Český Brod B Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Tři Dvory 1:21 Velký Osek Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Zásmuky 4:19 Radim Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín C 15:16 Konárovice Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín B 27:6 Týnec nad Labem Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín 16:15 Pečky Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Český Brod B 15:22 Český Brod Mladší přípravka Okresní přebor

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 124 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 154 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde