Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 70)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Velim 2:1 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Jestřabí Lhota 5:1 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Sedlec-Prčice 0:5 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Admira Praha 6:1 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
10:15 SK Rakovník B 4:1 Družec Dospělí 1. B třída A
10:15 Pšovka Mělník 4:0 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Č. L. Beroun 3:1 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slaný 2:6 FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov 8:1 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kročehlavy 9:0 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Zeleneč 2:1 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Brandýs-Boleslav 0:3 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Pečky 4:0 Mnichovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Rožmitál 1:5 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Krakovany 3:4 Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Ratboř -:- Stříbrná Skalice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Konárovice 1:1 Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim 14:0 Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Liblice 4:1 Bečváry-Ratboř Starší žáci U15 Okresní přebor
10:30 Podlesí 3:1 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
11:00 Zichovec 3:4 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
11:00 Bakov nad Jizerou 3:2 Bělá pod Bezdězem Starší dorost U19 1. A třída B
11:45 Velim 2:7 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:15 Jestřabí Lhota 12:0 Žiželice nad Cidlinou Mladší žáci U13 Okresní přebor B
12:30 Pšovka Mělník 4:2 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Č. L. Beroun 2:4 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Slaný 3:0 FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Libiš 1:3 Velvary Starší žáci U15 1. A třída A
13:30 Konárovice B 6:0 Hradčany Dospělí 4. třída A
14:00 Tatran Rakovník B 2:3 Unhošť Dospělí 1. B třída A
14:00 Kouřim 2:3 Dolní Chvatliny Mladší žáci U13 Okresní přebor A
15:00 Lety 3:1 Hořovicko B Dospělí 1. B třída E
15:00 Loděnice 0:0 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
15:00 Vrbová Lhota 0:5 Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor A
17:00 Zápy 3:2 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Polaban Nymburk 0:4 Zbuzany Dospělí Divize B
17:00 Turnov -:- Olympia Hradec Králové-Kratonohy Dospělí Divize C
17:00 Dvůr Králové 1:1 Trutnov Dospělí Divize C
17:00 Čáslav 2:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C
17:00 Benátky nad Jizerou 2:1 Přepeře Dospělí Divize C
17:00 Velim 0:0 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
17:00 Tochovice 4:1 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
17:00 Průhonice 3:2 Doksy Dospělí 1. A třída A
17:00 Mnichovo Hradiště 7:0 Semice Dospělí 1. A třída B
17:00 Vlašim B 4:0 Úvaly Dospělí 1. A třída B
17:00 Vraný 8:3 Lišany Dospělí 1. B třída A
17:00 Braškov 2:3 Vinařice Dospělí 1. B třída A
17:00 Zavidov 3:0 Slaný B Dospělí 1. B třída A
17:00 Hostouň B 6:1 Klobuky Dospělí 1. B třída A
17:00 Holubice 3:3 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
17:00 Škvorec 4:1 Sázava Dospělí 1. B třída C
17:00 Hlízov 1:0 Pátek Dospělí 1. B třída C
17:00 Uhlířské Janovice 3:0 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
17:00 Sedlčany B 3:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D
17:00 Milín-Ligmet 4:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
17:00 Daleké Dušníky 3:4 Zdice Dospělí 1. B třída E
17:00 Tuchoraz 1:6 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
17:00 Kouřim 4:0 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
17:00 Tři Dvory B 1:5 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A
17:00 Dobřichov 0:4 Plaňany Dospělí 3. třída B
17:00 Liblice B 2:7 Tismice Dospělí 3. třída B
17:00 Pečky B 2:2 Kouřim B Dospělí 3. třída B
17:00 Týnec nad Labem B 5:1 Tři Dvory C Dospělí 4. třída A
17:00 Velký Osek B 4:1 Býchory B Dospělí 4. třída A
17:00 Krakovany B 10:1 Hradištko I B Dospělí 4. třída A
17:00 Radovesnice II 1:7 Bělušice Dospělí 4. třída A
17:00 Horní Kruty 3:0 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B
17:00 Nučice B 0:4 Libodřice B Dospělí 4. třída B
17:00 Kořenice 2:3 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
17:00 Cerhenice B 3:0 Lošany Dospělí 4. třída B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 124 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 154 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde