Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 39)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Tatran Rakovník 3:5 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Povltavská fotbalová akademie -:- Hořovicko Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Admira Praha 0:2 Klatovy Dospělí Divize A
10:15 Meteor Praha 5:1 Most Dospělí Divize B
10:15 FC Mělník 4:0 Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety 2:2 Červený Újezd Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kunice -:- Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Č. L. Beroun 1:4 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slaný 1:5 Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Č. L. Beroun -:- Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 FC Mělník -:- Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Brandýs-Boleslav 2:0 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:30 Karlovy Vary 1:0 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga
11:10 Tatran Rakovník 3:7 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:40 Povltavská fotbalová akademie -:- Hořovicko Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Č. L. Beroun -:- Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 FC Mělník -:- Benátky nad Jizerou Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Brandýs-Boleslav 1:2 Čelákovice Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 FC Mělník 3:3 Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety 4:1 Červený Újezd Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kunice -:- Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Č. L. Beroun 3:4 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Slaný 1:0 Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
15:00 Benešov -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Zápy 1:1 Olympia Radotín Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Hostouň 2:1 Chomutov Dospělí Divize B
15:00 Polaban Nymburk 2:2 Neratovice Dospělí Divize B
15:00 Turnov 1:0 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
15:00 Poříčany 2:0 Slaný Dospělí Oblastní přebor
15:00 Petrovice 1:5 Komárov Dospělí 1. A třída A
15:00 Tochovice 2:3 Podlesí Dospělí 1. A třída A
15:00 Průhonice 1:0 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
15:00 Čáslav B 4:0 Rejšice Dospělí 1. A třída B
15:00 Český Brod B 0:4 Kosmonosy Dospělí 1. A třída B
15:00 Mnichovo Hradiště -:- Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B
15:00 Křečhoř 2:2 Polepy Dospělí 4. třída B
15:00 Rostoklaty B 1:2 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
15:00 Horní Kruty 2:0 Lošany Dospělí 4. třída B
15:00 Nučice B 0:4 Kšely Dospělí 4. třída B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde