Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 53)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:00 Týnec nad Sázavou 2:6 Bohutín Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sedlec-Prčice 0:1 Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Admira Praha 2:1 Přeštice Dospělí Divize A
10:15 SK Rakovník B 2:5 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
10:15 Pšovka Mělník 7:5 Červený Újezd Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Lety 5:1 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Č. L. Beroun 6:5 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slaný 2:3 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov 6:1 Slovan Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kročehlavy 11:0 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Akuma Mladá Boleslav 3:5 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zeleneč 7:2 Bělá pod Bezdězem Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Uhlířské Janovice 6:0 Mukařov Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy 1:0 Mnichovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Rožmitál 3:0 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Jílové 9:1 Jince Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 Zichovec 0:15 Klecany Starší dorost U19 1. A třída A
11:00 Votice 1:4 Velvary Starší žáci U15 1. A třída A
12:30 Pšovka Mělník 1:2 Červený Újezd Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Lety 4:2 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Č. L. Beroun -:- Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Slaný 0:6 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Libiš 1:2 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
15:00 Hořovicko B 3:5 Choteč Dospělí 1. B třída E
15:00 Křinec 1:1 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
17:00 Benešov 2:3 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Hostouň 2:2 Motorlet Dospělí Divize B
17:00 Polaban Nymburk 1:2 Chomutov Dospělí Divize B
17:00 FK Kolín -:- Olympia Hradec Králové-Kratonohy Dospělí Divize C
17:00 Poříčany 6:1 Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
17:00 Petrovice 2:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
17:00 Tochovice 4:3 Klecany Dospělí 1. A třída A
17:00 Průhonice 4:2 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
17:00 Čáslav B 3:0 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
17:00 Český Brod B 0:2 Semice Dospělí 1. A třída B
17:00 Mnichovo Hradiště 2:0 Vlašim B Dospělí 1. A třída B
17:00 Lišany 0:8 Družec Dospělí 1. B třída A
17:00 Jedomělice 2:2 Slaný B Dospělí 1. B třída A
17:00 Vraný 2:4 Unhošť Dospělí 1. B třída A
17:00 Braškov 2:3 Klobuky Dospělí 1. B třída A
17:00 Zavidov 5:1 Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
17:00 Benátky nad Jizerou B -:- Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
17:00 Holubice 1:1 Libčice Dospělí 1. B třída B
17:00 Sokoleč 8:1 Vrdy Dospělí 1. B třída C
17:00 Škvorec 7:0 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
17:00 Hlízov 1:0 Liblice Dospělí 1. B třída C
17:00 Sedlčany B 2:1 Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída D
17:00 Lety 0:3 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
17:00 Milín-Ligmet 3:3 Zdice Dospělí 1. B třída E
17:00 Červené Pečky-Pašinka 5:0 Hradištko I Dospělí 3. třída A
17:00 Velký Osek 1:3 Ratboř Dospělí 3. třída A
17:00 Pečky B 3:1 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
17:00 Týnec nad Labem B 1:3 Ohaře Dospělí 4. třída A

Aktualizace

15.10.2019 16:18:29 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 14 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde