Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 79)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie -:- Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Zeleneč 7:0 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Pšovka Mělník 2:2 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Třebeš 3:0 Ústí nad Orlicí Starší dorost U19 Divize C
10:00 FK Kolín 1:1 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 1:1 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Benešov B 4:1 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Česká Třebová 2:1 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 1:3 Meteor Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 5:1 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá -:- Tempo Praha Starší dorost U19 Divize C
10:15 Převýšov 1:2 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Loko Vltavín 2:1 Litoměřicko Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Soběslav 1:1 Doubravka Dospělí Divize A
10:15 Zbuzany 1:1 Motorlet Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 0:2 Souš Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 1:3 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Mšeno-Jablonec 2:2 FK Kolín Dospělí Divize C
10:15 Olympia Hradec Králové-Kratonohy -:- Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:15 Horky -:- Dvůr Králové Dospělí Divize C
10:15 Kutná Hora 0:6 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
10:15 Vykáň 1:4 Lhota Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 1:2 Vlašim B Dospělí 1. A třída B
10:15 Poděbrady 2:2 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kosmonosy 4:0 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Vestec 0:4 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Slaný 2:9 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Říčany 0:1 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Pečky 7:0 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:30 Králův Dvůr 2:5 Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Jindřichův Hradec 1:1 Přeštice Dospělí Divize A
10:30 Velké Hamry-Tanvald -:- Přepeře Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram 0:2 Klíčany Dospělí Oblastní přebor
11:10 Zeleneč -:- Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Pšovka Mělník 1:2 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:45 Povltavská fotbalová akademie -:- Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Vestec 1:4 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Slaný 6:2 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Říčany -:- Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Pečky 1:3 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Třebeš 1:1 Ústí nad Orlicí Mladší dorost U17 Divize C
12:15 FK Kolín 0:2 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 3:5 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Benešov B 0:3 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Česká Třebová 1:6 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 1:3 Meteor Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 2:5 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ostrá -:- Tempo Praha Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Kosmonosy 3:3 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady 2:9 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:30 Čížová 5:1 Táborsko B Dospělí Divize A
15:00 Dobrovice -:- Jirny Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Velvary 2:2 Štěchovice Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Domažlice 2:2 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga
15:00 Tachov 0:0 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
15:00 Dobříš 1:1 SK Rakovník Dospělí Divize A
15:00 Č. L. Beroun 1:4 Sedlčany Dospělí Divize A
15:00 Hořovicko 0:2 Aritma Dospělí Divize A
15:00 Ostrá 5:0 Březová Dospělí Divize B
15:00 Ostrov 1:1 Libiš Dospělí Divize B
15:00 Náchod 2:3 Trutnov Dospělí Divize C
15:00 Český Brod 0:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C
15:00 Slatiňany 2:0 Čáslav Dospělí Divize C
15:00 Nové Strašecí 1:0 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
15:00 Nespeky -:- Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
15:00 Libušín 2:3 Velim Dospělí Oblastní přebor
15:00 Tuchlovice 4:4 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
15:00 Doksy 1:4 Vestec Dospělí 1. A třída A
15:00 Nelahozeves 1:0 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
15:00 Jílové 2:7 Klecany Dospělí 1. A třída A
15:00 Votice 5:2 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
15:00 Kosoř 1:5 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
15:00 Pšovka Mělník 1:2 Divišov Dospělí 1. A třída B
15:00 Záryby 3:1 Semice Dospělí 1. A třída B
15:00 Luštěnice 0:1 Úvaly Dospělí 1. A třída B
15:00 Dolní Bousov 2:3 Pěčice Dospělí 1. A třída B
15:00 Chotutice 5:2 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída B
15:00 Ždánice 3:0 Cerhenice B Dospělí 4. třída B
15:00 Vrbová Lhota 1:1 Kořenice Dospělí 4. třída B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 161 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde