Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 148)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 2:6 FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Velim 1:1 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Loděnice 3:1 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
10:00 Ústí nad Orlicí 1:2 FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 1:3 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Benešov B 5:0 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Česká Třebová 1:4 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 8:2 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 3:4 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá 0:3 Meteor Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 0:4 Tempo Praha Starší dorost U19 Divize C
10:00 Mnichovo Hradiště 4:0 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Vysoké Mýto 4:11 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 9:3 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy 9:5 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim 10:1 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 18:2 FK Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav 6:5 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 4:2 Hlinsko Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Svitavy 9:4 Polaban Nymburk Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 13:1 FK Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Vysoké Mýto 5:4 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 18:6 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Vlašim 4:9 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Čáslav 9:5 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 9:2 Hlinsko Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Vyšehrad 1:1 Olympia Radotín Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Soběslav 7:0 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
10:15 Most 3:5 Zbuzany Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 2:1 Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Libiš 0:0 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Hřebeč 3:4 Kutná Hora Dospělí Oblastní přebor
10:15 Vykáň 1:4 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 5:0 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 3:3 Kosmonosy Dospělí 1. A třída B
10:15 Stará Boleslav 3:2 Ostrá B Dospělí 1. B třída B
10:15 FC Mělník 3:5 Chotětov Dospělí 1. B třída B
10:15 Dobřichov 2:1 Liblice B Dospělí 3. třída B
10:15 Břežany II 2:4 Plaňany Dospělí 3. třída B
10:15 Velký Osek B 2:3 Volárna Dospělí 4. třída A
10:15 Kosmonosy 3:1 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady 1:5 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň 0:1 Tatran Rakovník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Novoměstský Kladno 4:0 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary 2:4 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Benátky nad Jizerou 30:0 Křinec Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov 3:0 Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Kostomlaty 1:6 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Úvaly 4:9 Štítary Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Votice 2:3 Neumětely Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slavia Jesenice 5:0 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 FC Mělník 1:4 Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 1-4
10:15 Zeleneč 2:0 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 1-4
10:15 Říčany 0:3 Benátky nad Jizerou Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 13-16
10:15 Pečky 3:2 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 13-16
10:15 SK Rakovník 3:3 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 17-20
10:15 Kutná Hora 0:3 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 17-20
10:15 Vestec 4:3 Slaný Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 21-23
10:15 Švermov 2:0 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 5-8
10:15 Povltavská fotbalová akademie 5:0 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 5-8
10:15 Hořovicko 4:0 Čelákovice Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 9-12
10:15 Tatran Rakovník 1:4 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor nadstavba 9-12
10:15 Lety 0:6 Kunice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Slavia Jesenice 3:0 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Vrdy 6:4 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Suchdol 2:0 Straky Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Králův Dvůr -:- Jirny Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Jindřichův Hradec 2:1 Doubravka Dospělí Divize A
10:30 Spartak Příbram 1:2 Velim Dospělí Oblastní přebor
10:30 Rožmitál 0:1 Rudná Dospělí 1. B třída E
10:30 Tři Dvory B 1:3 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
10:30 Dobrovice 3:4 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
11:45 Povltavská fotbalová akademie 2:4 FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:15 Ostrá 0:10 Meteor Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 0:0 Tempo Praha Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ústí nad Orlicí 3:7 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 2:4 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Benešov B 1:0 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Česká Třebová 0:4 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 0:7 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 3:1 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Kosmonosy 0:5 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady 2:2 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Hostouň -:- Tatran Rakovník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Loděnice 2:4 Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída A
13:30 Horky 0:1 Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
14:00 Tři Dvory 4:0 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
14:00 Český Brod C 6:4 Býchory Dospělí Okresní přebor
14:00 Tuchoraz 7:0 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
14:00 Bečváry 3:1 Kouřim Dospělí Okresní přebor
14:00 Krakovany 7:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor
14:00 Třebovle 10:0 Dolní Chvatliny Dospělí 3. třída B
14:00 Zásmuky 6:0 Svojšice Dospělí 3. třída B
14:00 Kutná Hora 4:1 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
14:15 Nebovidy 8:0 Hradištko I B Dospělí 4. třída A
14:30 Konárovice B 1:4 Bělušice Dospělí 4. třída A
14:30 Velký Osek 6:1 Český Brod B Mladší žáci U13 Finále OP
17:00 Velvary 1:3 Dobrovice Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Dobříš 2:1 Čížová Dospělí Divize A
17:00 Hořovicko 0:1 Sedlčany Dospělí Divize A
17:00 Klatovy 0:3 Aritma Dospělí Divize A
17:00 Ostrá 3:0 Souš Dospělí Divize B
17:00 Ostrov 4:0 Neratovice Dospělí Divize B
17:00 Český Brod 2:2 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
17:00 Nespeky 2:3 Slaný Dospělí Oblastní přebor
17:00 Libušín 0:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
17:00 Tuchlovice 0:6 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
17:00 Vestec 3:2 Nelahozeves Dospělí 1. A třída A
17:00 Jílové 2:0 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
17:00 Votice 1:1 Komárov Dospělí 1. A třída A
17:00 Kosoř 4:1 Podlesí Dospělí 1. A třída A
17:00 Jíloviště 5:1 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
17:00 Lysá nad Labem 4:2 Pěčice Dospělí 1. A třída B
17:00 Divišov 1:1 Záryby Dospělí 1. A třída B
17:00 Luštěnice 0:0 Rejšice Dospělí 1. A třída B
17:00 Dolní Bousov 1:1 Úvaly Dospělí 1. A třída B
17:00 Vojkovice 6:4 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
17:00 Milovice 1:4 Byšice Dospělí 1. B třída B
17:00 Vysoká 6:2 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
17:00 Zruč nad Sázavou 3:5 Pečky Dospělí 1. B třída C
17:00 Sázava 3:2 Pátek Dospělí 1. B třída C
17:00 Loučeň 5:1 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
17:00 Sadská 2:0 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída C
17:00 Neveklov 3:6 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
17:00 Kondrac 4:1 Miřetice Dospělí 1. B třída D
17:00 Teplýšovice 5:1 Mnichovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Říčany 4:0 Struhařov Dospělí 1. B třída D
17:00 Slavia Jesenice 1:2 Kunice Dospělí 1. B třída D
17:00 Jevany 5:1 Zvole Dospělí 1. B třída D
17:00 Nový Knín 2:0 Chlumec Dospělí 1. B třída E
17:00 Černolice 4:7 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
17:00 Dobré Pole 0:5 Nučice Dospělí Okresní přebor
17:00 Ovčáry 2:4 Nová Ves Dospělí 3. třída A
17:00 Konárovice 4:3 Štítary Dospělí 3. třída A
17:00 Týnec nad Labem 2:1 Veltruby Dospělí 3. třída A
17:00 Sendražice 0:0 Cerhenice Dospělí 3. třída A
17:00 Kouřim B 3:0 Kozojedy Dospělí 3. třída B
17:00 Radim 4:1 Tismice Dospělí 3. třída B
17:00 Němčice 3:3 Tři Dvory C Dospělí 4. třída A
17:00 Hradčany 0:1 Býchory B Dospělí 4. třída A
17:00 Krakovany B 3:0 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
17:00 Rostoklaty B 1:2 Libodřice B Dospělí 4. třída B
17:00 Chotutice 1:3 Polepy Dospělí 4. třída B
17:00 Horní Kruty 10:1 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
17:00 Ždánice 4:1 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída B
17:00 Nučice B 4:3 Lošany Dospělí 4. třída B
17:00 Vrbová Lhota 3:0 Cerhenice B Dospělí 4. třída B
17:00 Kořenice 2:1 Kšely Dospělí 4. třída B

Aktualizace

15.10.2019 16:18:29 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 14 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde