Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 95)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Tatran Rakovník 2:5 Č. L. Beroun Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:00 Jestřabí Lhota 5:0 Velký Osek Starší dorost U19 1. A třída C
10:00 Týnec nad Sázavou 3:0 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Sedlec-Prčice 0:9 Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:00 Povltavská fotbalová akademie 4:1 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Meteor Praha 4:1 Březová Dospělí Divize B
10:15 Ostrá B 1:1 Byšice Dospělí 1. B třída B
10:15 Říčany 2:1 Pšovka Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 FC Mělník 3:2 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Červený Újezd 3:1 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kunice 1:1 Hostouň Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Č. L. Beroun 2:2 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tuchlovice 3:1 Novoměstský Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Akuma Mladá Boleslav 0:0 Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Zeleneč 3:0 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Mnichovo Hradiště 2:5 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Mnichovice 0:6 Kutná Hora Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Mukařov 0:8 Štítary Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Uhlířské Janovice 1:5 Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy 5:4 Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Bohutín 1:3 Neumětely Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Jílové 2:3 Dobříš Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Tuchoraz 2:1 Cerhenice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kutná Hora B 1:8 Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Chotusice -:- Stříbrná Skalice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kouřim 5:1 Ratboř Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Konárovice 0:6 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Louňovice 3:2 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovicko 0:3 Dobříš Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Spartak Příbram 1:0 Švermov Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav 9:0 Český Brod Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kosmonosy 6:0 Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Rostoklaty 0:4 Tuklaty Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 Karlovy Vary 0:2 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga
11:00 Zichovec 0:4 Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
11:00 Jince 2:5 Rožmitál Starší dorost U19 1. A třída D
11:00 Votice 6:1 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
11:10 Tatran Rakovník 0:12 Č. L. Beroun Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:15 Klíčany 2:6 Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída A
11:40 Povltavská fotbalová akademie 1:3 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Hořovicko 2:9 Dobříš Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Spartak Příbram 11:4 Švermov Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Brandýs-Boleslav 2:1 Český Brod Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Kosmonosy 1:5 Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Říčany 4:3 Pšovka Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 FC Mělník 0:4 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Červený Újezd 2:1 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kunice 1:4 Hostouň Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Č. L. Beroun 5:3 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Libiš 2:1 Kunice Starší žáci U15 1. A třída A
13:30 Konárovice B 0:3 Krakovany B Dospělí 4. třída A
14:00 Jestřabí Lhota 1:0 Třebestovice Ženy Divize B
15:00 Křinec 2:6 Straky Starší žáci U15 1. A třída B
15:00 Vrbová Lhota 3:5 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor A
16:30 Slaný B 1:4 Lány Dospělí 1. B třída A
16:30 Lišany 5:2 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
16:30 Jedomělice 2:1 Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
16:30 Vraný 1:5 Zavidov Dospělí 1. B třída A
16:30 Braškov 3:2 SK Rakovník B Dospělí 1. B třída A
16:30 Dobrovice B 3:3 Libčice Dospělí 1. B třída B
16:30 Benátky nad Jizerou B -:- Chotětov Dospělí 1. B třída B
16:30 Holubice 2:1 Vysoká Dospělí 1. B třída B
16:30 Škvorec 1:1 Sadská Dospělí 1. B třída C
16:30 Bílé Podolí 2:0 Pečky Dospělí 1. B třída C
16:30 Sokoleč 5:2 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída C
16:30 Miřetice 1:3 Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída D
16:30 Sedlčany B 1:0 Jevany Dospělí 1. B třída D
16:30 Dobříš B 3:2 Choteč Dospělí 1. B třída E
16:30 Milín-Ligmet 0:2 Černolice Dospělí 1. B třída E
16:30 Býchory 1:0 Nučice Dospělí Okresní přebor
16:30 Velim B 4:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor
16:30 Tuchoraz 1:1 Bečváry Dospělí Okresní přebor
16:30 Plaňany 6:0 Dolní Chvatliny Dospělí 3. třída B
16:30 Hradištko I B 2:2 Němčice Dospělí 4. třída A
16:30 Tři Dvory C 4:0 Ohaře Dospělí 4. třída A
16:30 Týnec nad Labem B 4:2 Velký Osek B Dospělí 4. třída A
17:00 Brozany 2:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Jirny -:- Štěchovice Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Benešov 1:2 Olympia Radotín Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 SK Rakovník 5:0 Táborsko B Dospělí Divize A
17:00 Hostouň 3:2 Libiš Dospělí Divize B
17:00 Polaban Nymburk 0:0 SK Kladno Dospělí Divize B
17:00 Turnov 0:3 Slatiňany Dospělí Divize C
17:00 Poříčany 2:0 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Cerhovice 1:2 Klecany Dospělí 1. A třída A
17:00 Petrovice 4:3 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
17:00 Tochovice 2:1 Průhonice Dospělí 1. A třída A
17:00 Semice 0:10 Kosmonosy Dospělí 1. A třída B
17:00 Čáslav B 0:0 Pěčice Dospělí 1. A třída B
17:00 Český Brod B 2:3 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B
17:00 Polepy 7:1 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída B
17:00 Libodřice B 3:1 Lošany Dospělí 4. třída B
17:00 Křečhoř 7:0 Cerhenice B Dospělí 4. třída B
17:00 Rostoklaty B 2:2 Kšely Dospělí 4. třída B
17:00 Horní Kruty 4:1 Vrbová Lhota Dospělí 4. třída B

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde