2022-2023
Divize C
Starší dorost U19
Tabulka - celková
Pořadí |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
|||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Nový Bydžov | 30 |
21 |
6 |
3 |
83:32 |
+51 |
69 |
+24 |
V
V
R
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
2.
|
Slovan Liberec B | 30 |
21 |
2 |
7 |
120:35 |
+85 |
65 |
+20 |
V
V
V
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
3.
|
Hradec Králové B | 30 |
20 |
5 |
5 |
91:38 |
+53 |
65 |
+20 |
V
P
R
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
4.
|
Bohemians 1905 B | 30 |
19 |
5 |
6 |
103:32 |
+71 |
62 |
+17 |
V
V
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
5.
|
MFK Chrudim B | 30 |
17 |
4 |
9 |
79:42 |
+37 |
55 |
+10 |
V
P
R
V
V
|
|||||||||||||||||||||||||
6.
|
Třebeš | 30 |
13 |
6 |
11 |
63:59 |
+4 |
45 |
0 |
P
V
P
R
V
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
7.
|
Vysoké Mýto | 30 |
13 |
6 |
11 |
70:61 |
+9 |
45 |
0 |
V
V
V
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
8.
|
Jablonec B | 30 |
13 |
5 |
12 |
55:54 |
+1 |
44 |
-1 |
V
V
V
V
P
|
|||||||||||||||||||||||||
9.
|
Sparta Kolín | 30 |
11 |
10 |
9 |
60:57 |
+3 |
43 |
-2 |
P
P
P
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.
|
Slavia Hradec Králové | 30 |
12 |
7 |
11 |
55:59 |
-4 |
43 |
-2 |
P
V
P
R
P
|
|||||||||||||||||||||||||
11.
|
Náchod | 30 |
10 |
6 |
14 |
64:76 |
-12 |
36 |
-9 |
V
P
V
P
P
|
|||||||||||||||||||||||||
12.
|
Viktoria Žižkov B | 30 |
9 |
6 |
15 |
53:85 |
-32 |
33 |
-12 |
P
V
R
R
P
|
|||||||||||||||||||||||||
13.
|
MFK Trutnov | 30 |
8 |
5 |
17 |
52:88 |
-36 |
29 |
-16 |
P
P
V
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
14.
|
Čáslav | 30 |
6 |
4 |
20 |
35:95 |
-60 |
22 |
-23 |
P
P
P
R
P
|
|||||||||||||||||||||||||
15.
|
Háje Jižní Město | 30 |
4 |
5 |
21 |
48:91 |
-43 |
17 |
-28 |
P
P
P
P
V
|
|||||||||||||||||||||||||
16.
|
Brandýs-Boleslav | 30 |
2 |
0 |
28 |
31:158 |
-127 |
6 |
-39 |
P
P
P
P
P
|
Přesuny do další sezóny
Nový Bydžov - Postup do Česká liga
Háje Jižní Město - Sestup do Oblastní přebor
Brandýs-Boleslav - Sestup do Oblastní přebor