KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky (1)
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2016-2017
Dospělí
Okresní přebor
Okresní přebor
Zápasy
2016-2017
Okresní přebor
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry
Břežany II
Jestřabí Lhota
Jevany
Konárovice
Kouřim
Krakovany
Libodřice
Nučice
Pečky
Plaňany
Velký Osek
Zásmuky
Žiželice nad Cidlinou
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry
Břežany II
Jestřabí Lhota
Jevany
Konárovice
Kouřim
Krakovany
Libodřice
Nučice
Pečky
Plaňany
Velký Osek
Zásmuky
Žiželice nad Cidlinou
1. kolo
27.08.2016 17:00
Jevany
1:7
(1:3)
Bečváry
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
5. + 85. + 87. (pen.)
Jiří Vanta
,
9. + 80.
Miroslav Černý
,
37.
Jan Sikáček
,
50.
Petr Jahoda
27.08.2016 17:00
Pečky
1:3
(0:1)
Libodřice
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
8.
Josef Košík
,
49. + 84.
Marek Hrstka
27.08.2016 17:00
Konárovice
4:1
(2:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2016 17:00
Krakovany
5:1
(4:1)
Žiželice nad Cidlinou
Více (12)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (12)
Luděk Tlučhoř
,
Ondřej Louda
,
Roman Tlučhoř
,
Tomáš Sixta
,
Vlastimil Novotný
Lukáš Kubelka
28.08.2016 17:00
Nučice
2:0
(1:0)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2016 17:00
Zásmuky
1:2
(0:1)
Jestřabí Lhota
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
35.
Ondřej Martinek
,
89.
Miloslav Klička
28.09.2016 16:30
Břežany II
1:5
(0:2)
Plaňany
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Michal Borovička
Jan Pilař
2x
,
Pavel Chábera
,
Petr Břichnáč
,
Tomáš Proskočil
2. kolo
03.09.2016 17:00
Bečváry
3:0
(2:0)
Kouřim
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
16.
Miroslav Černý
,
44.
Jan Uher
,
73.
Petr Jahoda
03.09.2016 17:00
Žiželice nad Cidlinou
5:0
(1:0)
Nučice
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
David Živný
3x
,
Jakub Korčák
(pen.)
,
Ondřej Lekeš
03.09.2016 17:00
Plaňany
0:4
(0:3)
Krakovany
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Roman Tlučhoř
2x
,
Jiři Antoš
,
Luděk Tlučhoř
03.09.2016 17:00
Jestřabí Lhota
7:1
(4:0)
Břežany II
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
5.
Ondřej Martinek
,
17. + 26. + 58.
Petr Kureš ml.
,
34.
Petr Kesner
,
46.
Radek Hájek
,
62.
Martin Dohanič
03.09.2016 17:00
Velký Osek
6:2
(3:1)
Zásmuky
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Zbyněk Polák
4x
03.09.2016 17:00
Libodřice
6:1
(2:0)
Konárovice
Více (27)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (27)
20. + 65.
Lukáš Pohanka
,
25. (pen.)
Adam Baško
,
70. + 82.
Marek Hrstka
,
72.
David Oliva
03.09.2016 17:00
Jevany
4:3
(1:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
10.09.2016 17:00
Pečky
3:4
(1:2)
Bečváry
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
3.
Petr Jahoda
,
28.
Martin Horáček
,
70.
Jiří Vanta
,
75.
Miroslav Černý
10.09.2016 17:00
Konárovice
2:4
(1:1)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2016 17:00
Břežany II
2:7
(1:2)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2016 17:00
Krakovany
2:3p
(0:1)
pen 1:4
Jestřabí Lhota
Více (28)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (28)
Martin Kutil
,
Roman Tlučhoř
,
44.
Miloslav Klička
,
70.
Ladislav Týma ml.
11.09.2016 17:00
Zásmuky
1:6
(1:2)
Libodřice
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
14. + 66.
Petr Heverle
,
27. + 50.
Marek Hrstka
,
56.
Lukáš Pohanka
,
84. (pen.)
Josef Košík
11.09.2016 17:00
Nučice
0:1
(0:1)
Plaňany
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Jan Pilař
11.09.2016 17:00
Kouřim
3:7
(1:4)
Žiželice nad Cidlinou
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
Petr Pazderec
2x
,
Štěpán Jaseňovský
Jakub Korčák
3x
,
David Živný
2x
,
Ondřej Hůlka
,
Ondřej Lekeš
4. kolo
17.09.2016 17:00
Bečváry
2:1
(0:0)
Žiželice nad Cidlinou
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
62.
Martin Horáček
,
70.
Jiří Vanta
Lukáš Kubelka
17.09.2016 17:00
Jestřabí Lhota
1:2
(1:2)
Nučice
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
43.
David Kubánek
17.09.2016 17:00
Velký Osek
2:1
(1:0)
Krakovany
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Zbyněk Polák
2x
Luděk Tlučhoř
17.09.2016 17:00
Libodřice
7:2
(3:1)
Břežany II
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
28. + 36. + 86.
Marek Hrstka
,
43.
Josef Košík
,
59.
Petr Heverle
,
73. + 76.
Pavel Sova
17.09.2016 17:00
Jevany
3:1
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2016 17:00
Pečky
4:1
(3:0)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2016 17:00
Kouřim
5:2
(5:0)
Plaňany
Více (30)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (30)
Martin Snížek
2x
,
Pavel Královský
,
Petr Pazderec
,
Vojtěch Bug
Tomáš Freund
,
Tomáš Proskočil
5. kolo
24.09.2016 16:30
Konárovice
1:7
(1:0)
Bečváry
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
47. + 71. + 72.
Miroslav Černý
,
52. + 89.
Jan Dědek
,
54. + 78.
Petr Jahoda
24.09.2016 16:30
Břežany II
0:5
(0:5)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2016 16:30
Krakovany
3:2
(1:0)
Libodřice
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Ondřej Louda
2x
,
Jiři Antoš
24.09.2016 16:30
Žiželice nad Cidlinou
4:1
(0:0)
Plaňany
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Lukáš Kubelka
4x
Tomáš Proskočil
(pen.)
25.09.2016 16:30
Zásmuky
5:6p
(2:3)
pen 3:4
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2016 16:30
Nučice
5:1
(1:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2016 16:30
Kouřim
1:0
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Petr Pazderec
6. kolo
01.10.2016 16:30
Bečváry
3:2
(1:1)
Plaňany
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
39.
Josef Čáslava
,
61.
Petr Jahoda
,
81.
Jan Dědek
01.10.2016 16:30
Jestřabí Lhota
2:3p
(1:2)
pen 1:4
Žiželice nad Cidlinou
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
13.
Aleš Krupka
,
60.
Filip Krajíček
David Živný
2x
,
01.10.2016 16:30
Velký Osek
3:4p
(3:2)
pen 3:5
Kouřim
Více (24)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (24)
Petr Pazderec
2x
,
Michal Havránek
01.10.2016 16:30
Libodřice
5:4p
(2:3)
pen 4:3
Nučice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Marek Hrstka
2x
,
Josef Košík
,
Pavel Sova
01.10.2016 16:30
Jevany
2:1
(1:1)
Krakovany
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Vlastimil Novotný
01.10.2016 16:30
Pečky
4:0
(0:0)
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2016 16:30
Konárovice
3:2
(1:2)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
08.10.2016 16:00
Břežany II
1:5
(0:2)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2016 16:00
Krakovany
1:3
(1:3)
Pečky
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Luděk Tlučhoř
08.10.2016 16:00
Nučice
2:4
(1:4)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2016 16:00
Žiželice nad Cidlinou
5:2
(2:1)
Velký Osek
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
David Živný
2x
,
Jakub Korčák
,
Lukáš Kubelka
08.10.2016 16:00
Plaňany
0:5
(0:2)
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
27.
Miloslav Klička
,
41. + 78.
Filip Krajíček
,
54.
Ondřej Martinek
,
85.
Petr Kureš ml.
09.10.2016 16:00
Zásmuky
1:3
(0:1)
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2016 16:00
Kouřim
3:1
(1:0)
Libodřice
Více (26)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (26)
Tomáš Dufek
2x
,
Martin Snížek
Marek Hrstka
8. kolo
15.10.2016 16:00
Bečváry
2:0
(2:0)
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
Miroslav Černý
2x
15.10.2016 16:00
Velký Osek
0:4
(0:0)
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2016 16:00
Libodřice
4:3p
(0:0)
pen 3:2
Žiželice nad Cidlinou
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Ondřej Lekeš
2x
,
Jakub Korčák
15.10.2016 16:00
Jevany
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Kouřim
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
15.10.2016 16:00
Pečky
1:0
(0:0)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2016 16:00
Konárovice
3:2
(2:1)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2016 16:00
Zásmuky
12:0
(4:0)
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
22.10.2016 15:30
Břežany II
1:8
(0:4)
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2016 15:30
Krakovany
5:1
(1:1)
Zásmuky
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Aleš Dostál
2x
,
Tomáš Sixta
2x
,
Jiři Antoš
22.10.2016 15:30
Žiželice nad Cidlinou
5:6
(3:2)
Jevany
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Lukáš Kubelka
4x
,
Jakub Korčák
22.10.2016 15:30
Jestřabí Lhota
3:1
(1:0)
Velký Osek
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
32.
Aleš Krupka
,
49.
Petr Kureš ml.
,
89.
Ondřej Martinek
23.10.2016 15:30
Nučice
3:2
(0:1)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2016 15:30
Kouřim
6:0
(2:0)
Pečky
Více (29)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (29)
Martin Snížek
2x
,
Jan Paclík
,
Pavel Královský
,
Petr Pazderec
,
Tomáš Svoboda
23.10.2016 15:30
Plaňany
2:1
(1:0)
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
29.10.2016 14:30
Bečváry
6:0
(3:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2016 14:30
Libodřice
0:2
(0:1)
Jestřabí Lhota
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
35. + 68.
Petr Kureš ml.
29.10.2016 14:30
Pečky
3:6
(2:2)
Žiželice nad Cidlinou
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
Lukáš Kubelka
3x
,
David Živný
,
Jakub Korčák
,
Ondřej Lekeš
29.10.2016 14:30
Konárovice
3:2
(1:2)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2016 14:30
Břežany II
0:3
(0:1)
Krakovany
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Roman Tlučhoř
,
Stanislav Šindelář
,
Vlastimil Novotný
30.10.2016 14:30
Jevany
2:1
(2:0)
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2016 14:30
Zásmuky
2:3
(1:1)
Nučice
Více (5)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (5)
Filip Kubalík
2x
,
Jan Vedral
11. kolo
05.11.2016 14:00
Krakovany
2:1p
(0:1)
pen 6:5
Bečváry
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Roman Tlučhoř
05.11.2016 14:00
Žiželice nad Cidlinou
5:1
(1:1)
Konárovice
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
David Živný
2x
,
Ondřej Lekeš
2x
05.11.2016 14:00
Jestřabí Lhota
2:0
(1:0)
Jevany
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
23.
Filip Krajíček
,
80.
Ondřej Martinek
05.11.2016 14:00
Velký Osek
1:2p
(1:0)
pen 2:4
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2016 14:00
Nučice
1:2p
(1:1)
pen 4:5
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2016 14:00
Kouřim
1:3
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2016 14:00
Plaňany
5:2
(3:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
12.11.2016 14:00
Bečváry
3:2
(1:1)
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2016 14:00
Jevany
2:1
(2:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2016 14:00
Pečky
1:3
(0:2)
Jestřabí Lhota
Více (16)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (16)
10. + 58.
Petr Kureš ml.
,
13.
Aleš Krupka
12.11.2016 14:00
Konárovice
3:1
(1:0)
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2016 14:00
Břežany II
1:6
(1:2)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2016 14:00
Krakovany
4:1
(2:0)
Nučice
Více (7)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (7)
Ondřej Louda
2x
,
Luděk Tlučhoř
,
Lukáš Jelínek
13.11.2016 14:00
Zásmuky
2:7
(1:6)
Žiželice nad Cidlinou
Více (11)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (11)
Lukáš Kubelka
4x
,
David Živný
,
Jakub Korčák
,
Michal Midloch ml.
13. kolo
17.11.2016 13:30
Jestřabí Lhota
2:0
(1:0)
Konárovice
Více (21)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (21)
37.
Ondřej Martinek
,
69.
Petr Kureš ml.
19.11.2016 13:30
Žiželice nad Cidlinou
13:1
(5:0)
Břežany II
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
Lukáš Kubelka
4x
,
Jakub Korčák
3x
,
Ondřej Lekeš
3x
,
David Živný
2x
,
Jakub Novotný
19.11.2016 13:30
Velký Osek
2:3
(2:2)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.11.2016 13:30
Libodřice
4:2
(2:0)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.11.2016 13:30
Nučice
0:2
(0:2)
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.11.2016 13:30
Kouřim
3:2p
(1:1)
pen 4:3
Krakovany
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Martin Kutil
,
Roman Tlučhoř
20.11.2016 13:30
Plaňany
2:3p
(1:1)
pen 1:3
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
25.03.2017 15:00
Bečváry
6:2
(4:1)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2017 15:00
Libodřice
0:4
(0:2)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2017 15:00
Velký Osek
2:1
(0:0)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2017 15:00
Jestřabí Lhota
4:0
(1:0)
Zásmuky
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
28.
Petr Sixta
,
73.
Petr Kesner
,
76.
Martin Mikeš
,
90.
Aleš Krupka
25.03.2017 15:00
Žiželice nad Cidlinou
3:2
(3:2)
Krakovany
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Ondřej Lekeš
Jiří Olexa
,
Lukáš Jelínek
26.03.2017 15:00
Plaňany
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2017 15:00
Kouřim
0:3
(0:1)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
01.04.2017 16:30
Nučice
1:2p
(0:0)
pen 2:4
Žiželice nad Cidlinou
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
David Živný
01.04.2017 16:30
Krakovany
8:0
(1:0)
Plaňany
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
Jan Pospíšil
2x
,
Aleš Dostál
,
Jiři Antoš
,
Lukáš Jelínek
,
Ondřej Louda
,
Roman Tlučhoř
,
Vlastimil Novotný
01.04.2017 16:30
Břežany II
Jestřabí Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2017 16:30
Zásmuky
1:3
(1:2)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2017 16:30
Konárovice
2:3
(0:3)
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2017 16:30
Pečky
3:0
(0:0)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2017 16:30
Kouřim
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
08.04.2017 16:30
Bečváry
3:1
(2:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2017 16:30
Jevany
2:0
(0:0)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2017 16:30
Libodřice
1:2p
(1:0)
pen 3:4
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2017 16:30
Velký Osek
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2017 16:30
Jestřabí Lhota
0:1
(0:1)
Krakovany
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Aleš Dostál
09.04.2017 16:30
Plaňany
2:0
(2:0)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.04.2017 17:30
Žiželice nad Cidlinou
1:2
(0:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
15.04.2017 17:00
Žiželice nad Cidlinou
1:0
(1:0)
Bečváry
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Jakub Korčák
15.04.2017 17:00
Krakovany
7:0
(2:0)
Velký Osek
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
Aleš Dostál
2x
,
Jan Pospíšil
,
Luděk Tlučhoř
,
Martin Kutil
,
Stanislav Šindelář
,
Tomáš Sixta
15.04.2017 17:00
Břežany II
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2017 17:00
Zásmuky
3:2p
(0:0)
pen 4:1
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.04.2017 17:00
Konárovice
1:2
(0:2)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2017 17:00
Plaňany
5:4p
(3:2)
pen 6:5
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2017 17:00
Nučice
0:1
(0:1)
Jestřabí Lhota
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
11.
Aleš Krupka
18. kolo
22.04.2017 17:00
Bečváry
5:2
(2:1)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2017 17:00
Pečky
3:2p
(1:1)
pen 4:1
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2017 17:00
Jevany
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2017 17:00
Libodřice
7:3
(2:0)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2017 17:00
Velký Osek
4:2
(2:2)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2017 17:00
Jestřabí Lhota
2:0
(0:0)
Kouřim
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
50.
Aleš Krupka
,
53.
Vratislav Soukup
23.04.2017 17:00
Plaňany
4:0
(0:0)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
29.04.2017 10:15
Plaňany
0:2
(0:1)
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2017 17:00
Žiželice nad Cidlinou
3:1
(1:0)
Jestřabí Lhota
Více (20)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (20)
David Živný
,
Jakub Korčák
,
Jakub Novotný
47.
Petr Kesner
29.04.2017 17:00
Krakovany
5:2
(3:2)
Jevany
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
Roman Tlučhoř
2x
,
Aleš Dostál
,
Luděk Tlučhoř
,
Tomáš Sixta
29.04.2017 17:00
Břežany II
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2017 17:00
Zásmuky
1:2
(1:1)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2017 17:00
Kouřim
3:2p
(2:2)
pen 3:2
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2017 17:00
Nučice
4:1
(4:1)
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
06.05.2017 14:00
Bečváry
2:3p
(1:1)
pen 3:5
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2017 17:00
Konárovice
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2017 17:00
Pečky
2:0
(1:0)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2017 17:00
Jevany
3:1
(1:1)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2017 17:00
Libodřice
4:2
(1:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2017 17:00
Velký Osek
6:2
(2:1)
Žiželice nad Cidlinou
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
Jakub Novotný
06.05.2017 17:00
Jestřabí Lhota
2:1p
(0:0)
pen 3:2
Plaňany
Více (25)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (25)
86.
Aleš Krupka
21. kolo
13.05.2017 10:15
Jestřabí Lhota
1:0
(1:0)
Bečváry
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
26.
Daniel Záhora
13.05.2017 17:00
Žiželice nad Cidlinou
4:5p
(2:3)
pen 0:3
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2017 17:00
Krakovany
4:1
(1:0)
Konárovice
Více (8)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (8)
Aleš Dostál
,
Jan Pospíšil
,
Roman Tlučhoř
,
Tomáš Sixta
13.05.2017 17:00
Břežany II
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2017 17:00
Plaňany
4:2
(1:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2017 17:00
Kouřim
2:1
(1:0)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2017 17:00
Nučice
2:3p
(1:2)
pen 2:4
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
20.05.2017 10:15
Velký Osek
3:4p
(0:1)
pen 2:4
Jestřabí Lhota
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
17.
Petr Kesner
,
47.
Tomáš Kubíček
,
67.
Petr Kureš ml.
20.05.2017 17:00
Bečváry
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2017 17:00
Zásmuky
3:2
(1:2)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2017 17:00
Konárovice
0:1
(0:0)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2017 17:00
Pečky
3:2
(1:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2017 17:00
Jevany
2:5
(2:3)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2017 17:00
Libodřice
0:1p
(0:0)
pen 2:4
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
27.05.2017 12:30
Jestřabí Lhota
2:1
(0:0)
Libodřice
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
80. (pen.)
Aleš Krupka
,
90.
Miloslav Klička
27.05.2017 17:00
Velký Osek
2:3
(1:2)
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2017 17:00
Žiželice nad Cidlinou
3:1
(2:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2017 17:00
Krakovany
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2017 17:00
Plaňany
5:3
(4:3)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2017 17:00
Kouřim
5:1
(1:0)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2017 17:00
Nučice
4:1
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
03.06.2017 17:00
Bečváry
2:1
(1:0)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2017 17:00
Břežany II
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2017 17:00
Zásmuky
1:2
(0:1)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2017 17:00
Konárovice
5:0
(5:0)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2017 17:00
Pečky
3:1
(1:0)
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2017 17:00
Jevany
2:1
(0:0)
Jestřabí Lhota
Více (18)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (18)
77.
Ivan Pavlov
03.06.2017 17:00
Libodřice
1:0
(0:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
10.06.2017 17:00
Libodřice
1:3
(1:1)
Bečváry
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2017 17:00
Velký Osek
3:2
(2:0)
Jevany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2017 17:00
Jestřabí Lhota
2:0
(2:0)
Pečky
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
21. (pen.) + 36.
Miloslav Klička
10.06.2017 17:00
Žiželice nad Cidlinou
6:0
(3:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2017 17:00
Plaňany
3:1
(3:0)
Konárovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2017 17:00
Kouřim
Břežany II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2017 17:00
Nučice
3:1
(3:0)
Krakovany
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Filip Kubalík
3x
Jan Špinka ml.
26. kolo
17.06.2017 14:00
Bečváry
3:1
(0:0)
Nučice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2017 17:00
Krakovany
4:2
(2:2)
Kouřim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2017 17:00
Břežany II
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2017 17:00
Zásmuky
3:0
(2:0)
Plaňany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2017 17:00
Konárovice
6:2
(4:1)
Jestřabí Lhota
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
24.
Ladislav Týma ml.
,
83. (pen.)
Miloslav Klička
17.06.2017 17:00
Pečky
2:1
(2:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2017 17:00
Jevany
1:0
(0:0)
Libodřice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)