Petr Sabo

V základní sestavě

Datum Klub Soupeř Zápas Počet
29.08.2009 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Venku) Výhra 5:3 1
13.09.2009 Bělušice Ohaře (Doma) Výhra 1:0 1
20.09.2009 Bělušice Býchory B (Venku) Prohra 2:3 1
27.09.2009 Bělušice Ovčáry B (Doma) Výhra 4:0 1
03.10.2009 Bělušice Jestřabí Lhota B (Venku) Remíza 1:1 1
17.10.2009 Bělušice Tři Dvory B (Venku) Prohra 2:4 1
25.10.2009 Bělušice Němčice (Doma) Výhra 2:1 1
08.11.2009 Bělušice Krakovany B (Doma) Výhra 9:0 1
14.11.2009 Bělušice Volárna (Venku) Prohra 1:4 1
04.04.2010 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Doma) Výhra 2:1 1
11.04.2010 Bělušice Konárovice B (Venku) Remíza 2:2 1
25.04.2010 Bělušice Býchory B (Doma) Výhra 5:0 1
09.05.2010 Bělušice Jestřabí Lhota B (Doma) Prohra 0:1 1
16.05.2010 Bělušice Starý Kolín B (Venku) Prohra 3:4 1
23.05.2010 Bělušice Tři Dvory B (Doma) Výhra 9:0 1
06.06.2010 Bělušice Sendražice (Doma) Výhra 4:2 1
20.06.2010 Bělušice Volárna (Doma) Prohra 1:3 1
21.08.2010 Bělušice Němčice (Venku) Výhra 4:1 1
29.08.2010 Bělušice Ovčáry B (Doma) Výhra 4:1 1
04.09.2010 Bělušice Sendražice (Venku) Prohra 2:6 1
12.09.2010 Bělušice Velký Osek B (Doma) Výhra 6:3 1
26.09.2010 Bělušice Býchory B (Venku) Prohra 0:2 1
03.10.2010 Bělušice Ohaře (Doma) Výhra 4:1 1
17.10.2010 Bělušice Tři Dvory B (Doma) Remíza 2:2 1
24.10.2010 Bělušice Konárovice B (Venku) Výhra 4:2 1
31.10.2010 Bělušice Krakovany B (Doma) Prohra 1:2 1
17.04.2011 Bělušice Velký Osek B (Venku) Výhra 6:3 1
24.04.2011 Bělušice Jestřabí Lhota B (Doma) Výhra 3:1 1
01.05.2011 Bělušice Býchory B (Doma) Výhra 1:0 1
14.05.2011 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Venku) Prohra 2:3 1
29.05.2011 Bělušice Konárovice B (Doma) Výhra 7:0 1
19.06.2011 Bělušice Ovčáry B (Venku) Výhra 3:1 1
20.08.2011 Bělušice Jestřabí Lhota B (Venku) Prohra 1:10 1
04.09.2011 Bělušice Velký Osek B (Venku) Prohra 2:5 1
02.10.2011 Bělušice Krakovany B (Venku) Prohra 1:3 1
09.10.2011 Bělušice Němčice (Doma) Výhra 8:0 1
05.05.2012 Bělušice Němčice (Venku) Výhra 2:1 1
13.05.2012 Bělušice Konárovice B (Venku) Prohra 3:8 1
20.05.2012 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 6:3 1
27.05.2012 Bělušice Býchory B (Venku) Remíza 2:2 1
03.06.2012 Bělušice Jestřabí Lhota B (Doma) Remíza 1:1 1
10.06.2012 Bělušice Tři Dvory B (Venku) Výhra 4:1 1
09.09.2012 Bělušice Tři Dvory B (Doma) Výhra 2:1 1
30.09.2012 Bělušice Krakovany B (Venku) Remíza 1:1 1
07.10.2012 Bělušice Býchory B (Doma) Výhra 4:2 1
14.10.2012 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Doma) Remíza 3:3 1
21.10.2012 Bělušice Radovesnice II (Venku) Výhra 4:1 1
21.04.2013 Bělušice Štítary (Venku) Prohra 1:3 1
28.04.2013 Bělušice Krakovany B (Doma) Výhra 3:1 1
04.05.2013 Bělušice Býchory B (Venku) Výhra 8:1 1
19.05.2013 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 5:1 1
24.05.2013 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Venku) Prohra 0:8 1
26.05.2013 Bělušice Konárovice B (Venku) Výhra 5:1 1
09.06.2013 Bělušice Pašinka (Venku) Prohra 1:2 1
16.06.2013 Bělušice Velký Osek B (Doma) Výhra 11:1 1
01.09.2013 Bělušice Radovesnice II (Venku) Prohra 2:3 1
28.09.2013 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Venku) Výhra 1:0 1
06.10.2013 Bělušice Krakovany B (Doma) Výhra 4:2 1
12.10.2013 Bělušice Němčice (Venku) Výhra 6:1 1
27.10.2013 Bělušice Ovčáry B (Doma) Výhra 4:0 1
03.11.2013 Bělušice Kořenice (Venku) Prohra 2:4 1
06.04.2014 Bělušice Velký Osek B (Venku) Výhra 6:5 1
13.04.2014 Bělušice Tři Dvory B (Doma) Výhra 4:0 1
04.05.2014 Bělušice Krakovany B (Venku) Výhra 3:2 1
11.05.2014 Bělušice Němčice (Doma) Výhra 6:0 1
17.05.2014 Bělušice Býchory B (Venku) Výhra 3:2 1
25.05.2014 Bělušice Ovčáry B (Venku) Výhra 9:0 1
01.06.2014 Bělušice Kořenice (Doma) Výhra 6:1 1
08.06.2014 Bělušice Konárovice B (Venku) Výhra 4:3 1
15.06.2014 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 4:3p 1
31.08.2014 Bělušice Tři Dvory B (Doma) Výhra 3:0 1
07.09.2014 Bělušice Velký Osek B (Doma) Výhra 4:3 1
14.09.2014 Bělušice Radovesnice II (Venku) Prohra 1:2 1
21.09.2014 Bělušice Týnec nad Labem B (Doma) Prohra 1:2 1
12.10.2014 Bělušice Konárovice B (Venku) Prohra 0:7 1
19.10.2014 Bělušice Jestřabí Lhota C (Doma) Prohra 0:2 1
04.04.2015 Bělušice Velký Osek B (Venku) Výhra 3:1 1
12.04.2015 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 5:1 1
19.04.2015 Bělušice Týnec nad Labem B (Venku) Prohra 3:4 1
16.05.2015 Bělušice Jestřabí Lhota C (Venku) Výhra 2:1 1
24.05.2015 Bělušice Krakovany B (Doma) Výhra 2:1 1
30.05.2015 Bělušice Žiželice nad Cidlinou (Venku) Prohra 3:9 1
07.06.2015 Bělušice Býchory B (Doma) Výhra 2:1p 1
13.06.2015 Bělušice Tři Dvory B (Venku) Prohra 0:7 1
23.08.2015 Bělušice Němčice (Doma) Výhra 4:0 1
30.08.2015 Bělušice Týnec nad Labem B (Venku) Prohra 1:2 1
05.09.2015 Bělušice Býchory B (Venku) Prohra 2:6 1
13.09.2015 Bělušice Sendražice (Doma) Výhra 2:0 1
19.09.2015 Bělušice Tři Dvory B (Venku) Výhra 4:1 1
27.09.2015 Bělušice Hradčany (Doma) Výhra 9:1 1
04.10.2015 Bělušice Radovesnice II (Venku) Prohra 1:4 1
11.10.2015 Bělušice Krakovany B (Doma) Výhra 6:1 1
18.10.2015 Bělušice Ohaře (Venku) Výhra 9:0 1
25.10.2015 Bělušice Konárovice B (Doma) Prohra 1:2 1
31.10.2015 Bělušice Ovčáry (Venku) Výhra 6:1 1
10.04.2016 Bělušice Býchory B (Doma) Výhra 4:1 1
30.04.2016 Bělušice Hradčany (Venku) Výhra 5:1 1
08.05.2016 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 1:0 1
15.05.2016 Bělušice Krakovany B (Venku) Výhra 3:0 1
29.05.2016 Bělušice Konárovice B (Venku) Výhra 2:0 1
05.06.2016 Bělušice Ovčáry (Doma) Výhra 6:1 1
12.06.2016 Bělušice Němčice (Venku) Výhra 8:0 1
28.08.2016 Bělušice Hradištko I B (Doma) Výhra 5:0 1
04.09.2016 Bělušice Týnec nad Labem B (Doma) Prohra 2:5 1
10.09.2016 Bělušice Konárovice B (Venku) Výhra 1:0 1
18.09.2016 Bělušice Němčice (Doma) Výhra 11:0 1
16.10.2016 Bělušice Kořenice (Doma) Výhra 2:1 1
22.10.2016 Bělušice Hradčany (Venku) Výhra 6:1 1
06.11.2016 Bělušice Ohaře (Venku) Výhra 7:2 1
13.11.2016 Bělušice Velký Osek B (Doma) Výhra 3:1 1
19.11.2016 Bělušice Ovčáry (Venku) Výhra 6:0 1
23.04.2017 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 5:0 1
30.04.2017 Bělušice Krakovany B (Venku) Výhra 3:0 1
27.08.2017 Bělušice Býchory B (Doma) Prohra 2:3p 1
17.09.2017 Bělušice Veletov (Venku) Výhra 3:1 1
24.09.2017 Bělušice Velký Osek B (Doma) Výhra 4:2 1
08.10.2017 Bělušice Hradištko I B (Doma) Výhra 4:1 1
22.10.2017 Bělušice Krakovany B (Venku) Prohra 2:3 1
05.11.2017 Bělušice Radovesnice II (Venku) Výhra 7:0 1
12.11.2017 Bělušice Volárna (Doma) Výhra 5:4 1
18.11.2017 Bělušice Ovčáry (Venku) Výhra 8:1 1
25.03.2018 Bělušice Býchory B (Venku) Výhra 2:1 1
15.04.2018 Bělušice Veletov (Doma) Výhra 3:2 1
22.04.2018 Bělušice Velký Osek B (Venku) Výhra 3:2 1
06.05.2018 Bělušice Hradištko I B (Venku) Výhra 6:1 1
12.05.2018 Bělušice Němčice (Venku) Výhra 6:1 1
27.05.2018 Bělušice Ohaře (Venku) Výhra 7:3 1
03.06.2018 Bělušice Radovesnice II (Doma) Výhra 7:0 1
17.06.2018 Bělušice Ovčáry (Doma) Prohra 3:4 1
25.08.2018 Bělušice Nebovidy (Venku) Výhra 1:0 1
02.09.2018 Bělušice Hradčany (Doma) Výhra 3:1 1
09.09.2018 Bělušice Tři Dvory C (Venku) Výhra 4:3 1
16.09.2018 Bělušice Býchory B (Doma) Výhra 7:1 1
29.09.2018 Bělušice Němčice (Venku) Výhra 4:0 1
13.10.2018 Bělušice Volárna (Venku) Výhra 2:0 1
04.11.2018 Bělušice Velký Osek B (Doma) Výhra 4:1 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde