Stanislav Šindelář

Odehrané zápasy

Datum Klub Soupeř Zápas Počet
01.10.2005 Krakovany B Němčice (Venku) Výhra 6:0 1
22.04.2006 Krakovany B Ohaře (Doma) Výhra 9:1 1
06.05.2006 Krakovany B Němčice (Doma) Výhra 5:2 1
13.05.2006 Krakovany Starý Kolín (Venku) Výhra 3:1 1
20.05.2006 Krakovany Bečváry (Doma) Výhra 3:1 1
27.05.2006 Krakovany Jestřabí Lhota B (Venku) Výhra 2:1 1
03.06.2006 Krakovany B Konárovice B (Doma) Výhra 4:1 1
10.06.2006 Krakovany B Tři Dvory B (Venku) Výhra 5:1 1
17.06.2006 Krakovany B Býchory B (Doma) Remíza 2:2 1
19.08.2006 Krakovany Nebovidy (Doma) Remíza 2:2 1
19.08.2006 Krakovany B Ohaře (Doma) Výhra 3:0 1
02.09.2006 Krakovany B Bělušice (Doma) Výhra 5:2 1
09.09.2006 Krakovany Konárovice (Venku) Výhra 6:0 1
09.09.2006 Krakovany B Konárovice B (Venku) Prohra 0:4 1
16.09.2006 Krakovany B Němčice (Doma) Výhra 4:1 1
16.09.2006 Krakovany Jestřabí Lhota B (Doma) Výhra 3:2 1
30.09.2006 Krakovany Zásmuky B (Venku) Prohra 0:2 1
30.09.2006 Krakovany Vrbová Lhota (Venku) Remíza 2:2 1
07.10.2006 Krakovany Pašinka (Doma) Výhra 5:1 1
07.10.2006 Krakovany B Starý Kolín (Doma) Prohra 2:4 1
14.10.2006 Krakovany Bečváry (Venku) Prohra 1:5 1
21.10.2006 Krakovany B Žiželice nad Cidlinou (Doma) Výhra 4:1 1
21.10.2006 Krakovany Býchory B (Doma) Remíza 1:1 1
28.10.2006 Krakovany Libodřice B (Venku) Prohra 3:5 1
04.11.2006 Krakovany Velký Osek B (Doma) Výhra 8:1 1
31.03.2007 Krakovany Červené Pečky B (Doma) Výhra 5:2 1
07.04.2007 Krakovany Veltruby (Venku) Prohra 0:2 1
14.04.2007 Krakovany Týnec nad Labem (Doma) Prohra 1:2 1
15.04.2007 Krakovany Konárovice (Doma) Výhra 9:1 1
22.04.2007 Krakovany Jestřabí Lhota B (Venku) Výhra 6:2 1
28.04.2007 Krakovany Ovčáry (Venku) Remíza 2:2 1
05.05.2007 Krakovany Zásmuky B (Doma) Výhra 10:0 1
12.05.2007 Krakovany Pašinka (Venku) Prohra 0:1 1
27.05.2007 Krakovany Býchory B (Venku) Remíza 1:1 1
02.06.2007 Krakovany Libodřice B (Doma) Výhra 5:2 1
03.06.2007 Krakovany Velký Osek (Doma) Výhra 5:0 1
10.06.2007 Krakovany Velký Osek B (Venku) Výhra 5:3 1
18.08.2007 Krakovany Radovesnice II (Doma) Výhra 2:0 1
26.08.2007 Krakovany Červené Pečky B (Venku) Výhra 3:0 1
01.09.2007 Krakovany Hradištko I (Doma) Výhra 4:1 1
02.09.2007 Krakovany Červené Pečky (Doma) Výhra 4:2 1
08.09.2007 Krakovany Starý Kolín (Venku) Remíza 2:2 1
15.09.2007 Krakovany Veltruby (Doma) Remíza 1:1 1
16.09.2007 Krakovany B Býchory B (Doma) Výhra 4:0 1
22.09.2007 Krakovany Týnec nad Labem (Doma) Výhra 3:1 1
23.09.2007 Krakovany B Týnec nad Labem B (Doma) Výhra 6:1 1
30.09.2007 Krakovany Veletov (Venku) Prohra 0:2 1
06.10.2007 Krakovany Křečhoř (Doma) Výhra 3:2 1
13.10.2007 Krakovany Ovčáry (Venku) Výhra 3:2 1
28.10.2007 Krakovany Jestřabí Lhota (Venku) Výhra 4:1 1
04.11.2007 Krakovany Žiželice nad Cidlinou (Doma) Výhra 3:2 1
23.03.2008 Krakovany Nebovidy (Venku) Výhra 3:2 1
30.03.2008 Krakovany Radovesnice II (Venku) Výhra 1:0 1
05.04.2008 Krakovany Červené Pečky B (Doma) Výhra 3:1 1
06.04.2008 Krakovany Sendražice (Doma) Výhra 2:1 1
12.04.2008 Krakovany Hradištko I (Venku) Výhra 5:2 1
13.04.2008 Krakovany Červené Pečky (Venku) Remíza 3:3 1
26.04.2008 Krakovany Polepy (Venku) Prohra 4:5 1
10.05.2008 Krakovany Veletov (Doma) Remíza 1:1 1
31.05.2008 Krakovany Velký Osek (Venku) Prohra 1:6 1
08.06.2008 Krakovany Jestřabí Lhota (Doma) Prohra 2:3 1
15.06.2008 Krakovany Žiželice nad Cidlinou (Venku) Výhra 3:1 1
30.08.2008 Krakovany Týnec nad Labem (Doma) Prohra 0:2 1
07.09.2008 Krakovany Nebovidy (Venku) Prohra 1:3 1
10.09.2008 Krakovany Ovčáry (Doma) Výhra 3:0 1
13.09.2008 Krakovany Veletov (Doma) Výhra 4:3 1
21.09.2008 Krakovany Veltruby (Venku) Remíza 3:3 1
27.09.2008 Krakovany Velký Osek B (Doma) Výhra 8:0 1
04.10.2008 Krakovany Libodřice B (Venku) Výhra 2:0 1
11.10.2008 Krakovany Pašinka (Venku) Výhra 3:0 1
18.10.2008 Krakovany Tři Dvory B (Doma) Remíza 3:3 1
26.10.2008 Krakovany Červené Pečky B (Venku) Prohra 1:3 1
01.11.2008 Krakovany Hradištko I (Doma) Výhra 3:0 1
16.05.2009 Krakovany Pašinka (Doma) Výhra 4:0 1
29.08.2009 Krakovany Ovčáry (Doma) Výhra 2:1 1
31.10.2009 Krakovany Nebovidy (Doma) Výhra 3:1 1
08.11.2009 Krakovany Týnec nad Labem B (Venku) Výhra 1:0 1
14.11.2009 Krakovany Vrbová Lhota (Doma) Remíza 0:0 1
08.05.2010 Krakovany Veltruby (Doma) Remíza 1:1 1
28.08.2010 Krakovany Vrbová Lhota (Venku) Výhra 4:0 1
18.09.2010 Krakovany Červené Pečky B (Doma) Výhra 3:0 1
27.03.2011 Krakovany Veletov (Venku) Prohra 2:3 1
02.04.2011 Krakovany Vrbová Lhota (Doma) Výhra 6:0 1
09.04.2011 Krakovany Hradištko I (Venku) Remíza 0:0 1
16.04.2011 Krakovany Libodřice B (Doma) Výhra 2:0 1
17.04.2011 Krakovany B Konárovice B (Doma) Výhra 4:0 1
24.04.2011 Krakovany Červené Pečky B (Venku) Výhra 3:0 1
30.04.2011 Krakovany B Němčice (Venku) Výhra 5:3 1
14.05.2011 Krakovany B Sendražice (Venku) Prohra 0:4 1
21.05.2011 Krakovany Veltruby (Doma) Výhra 4:0 1
28.05.2011 Krakovany Starý Kolín (Venku) Prohra 0:1 1
04.06.2011 Krakovany Polepy B (Doma) Výhra 8:1 1
05.06.2011 Krakovany B Bělušice (Doma) Výhra 2:0 1
12.06.2011 Krakovany Týnec nad Labem B (Venku) Výhra 3:0 1
18.06.2011 Krakovany Volárna (Doma) Výhra 1:0 1
20.08.2011 Krakovany B Tři Dvory B (Venku) Prohra 2:4 1
21.08.2011 Krakovany Vrbová Lhota (Venku) Prohra 2:3 1
27.08.2011 Krakovany Ovčáry (Doma) Prohra 1:3 1
04.09.2011 Krakovany Týnec nad Labem B (Venku) Výhra 2:1 1
10.09.2011 Krakovany Nebovidy (Doma) Výhra 3:1 1
17.09.2011 Krakovany Veltruby (Venku) Výhra 1:0 1
24.09.2011 Krakovany Sendražice (Doma) Výhra 3:1 1
01.10.2011 Krakovany Hradištko I (Doma) Remíza 1:1 1
09.10.2011 Krakovany Červené Pečky B (Venku) Remíza 1:1 1
15.10.2011 Krakovany Dolní Chvatliny (Doma) Výhra 4:1 1
29.10.2011 Krakovany Veletov (Doma) Výhra 1:0 1
24.03.2012 Krakovany Ovčáry (Venku) Prohra 1:3 1
08.04.2012 Krakovany Nebovidy (Venku) Prohra 1:3 1
15.04.2012 Krakovany B Žiželice nad Cidlinou (Doma) Prohra 2:6 1
29.04.2012 Krakovany B Bělušice (Venku) Prohra 0:3 1
17.06.2012 Krakovany B Ovčáry B (Doma) Výhra 9:2 1
25.08.2012 Krakovany Volárna (Doma) Prohra 2:3 1
22.09.2012 Krakovany Ovčáry (Doma) Výhra 7:1 1
29.09.2012 Krakovany Kořenice (Doma) Výhra 7:0 1
06.10.2012 Krakovany Sendražice (Venku) Výhra 2:1 1
14.10.2012 Krakovany B Radovesnice II (Doma) Remíza 3:3 1
10.11.2012 Krakovany Veltruby (Doma) Remíza 2:2 1
30.03.2013 Krakovany Velim B (Doma) Výhra 7:0 1
13.04.2013 Krakovany Jestřabí Lhota B (Doma) Výhra 1:0 1
28.04.2013 Krakovany Kořenice (Venku) Výhra 7:1 1
01.05.2013 Krakovany Volárna (Venku) Výhra 5:1 1
31.08.2013 Krakovany B Tři Dvory B (Venku) Výhra 2:1 1
01.09.2013 Krakovany Týnec nad Labem B (Venku) Výhra 3:0 1
07.09.2013 Krakovany Nebovidy (Doma) Výhra 7:1 1
08.09.2013 Krakovany B Ohaře (Doma) Výhra 2:1p 1
28.09.2013 Krakovany Červené Pečky B (Doma) Výhra 3:1 1
29.09.2013 Krakovany B Němčice (Doma) Výhra 3:2 1
05.10.2013 Krakovany Sendražice (Venku) Výhra 2:0 1
12.10.2013 Krakovany Ovčáry (Doma) Výhra 2:0 1
20.10.2013 Krakovany Veletov (Venku) Výhra 2:1 1
26.10.2013 Krakovany Starý Kolín (Doma) Výhra 2:0 1
03.11.2013 Krakovany Jestřabí Lhota B (Venku) Výhra 1:0 1
09.11.2013 Krakovany Veltruby (Doma) Výhra 1:0 1
16.11.2013 Krakovany Vrbová Lhota (Venku) Prohra 2:3 1
29.03.2014 Krakovany Týnec nad Labem B (Doma) Výhra 6:0 1
26.04.2014 Krakovany B Němčice (Venku) Výhra 5:0 1
14.06.2014 Krakovany Vrbová Lhota (Doma) Výhra 7:2 1
23.08.2014 Krakovany Pečky (Doma) Výhra 3:1 1
06.09.2014 Krakovany Jevany (Doma) Výhra 4:3 1
16.05.2015 Krakovany Bečváry (Doma) Výhra 2:0 1
17.05.2015 Krakovany B Býchory B (Doma) Výhra 5:3 1
07.06.2015 Krakovany B Radovesnice II (Venku) Výhra 5:1 1
27.09.2015 Krakovany B Sendražice (Doma) Prohra 2:6 1
15.05.2016 Krakovany B Bělušice (Doma) Prohra 0:3 1
19.06.2016 Krakovany B Radovesnice II (Venku) Výhra 3:2 1
02.10.2016 Krakovany B Bělušice (Venku) Prohra 2:6 1
29.10.2016 Krakovany Břežany II (Venku) Výhra 3:0 1
15.04.2017 Krakovany Velký Osek (Doma) Výhra 7:0 1
08.10.2017 Krakovany B Velký Osek B (Doma) Výhra 6:0 1
22.10.2017 Krakovany B Bělušice (Doma) Výhra 3:2p 1
05.11.2017 Krakovany B Hradištko I B (Doma) Výhra 9:1 1
11.11.2017 Krakovany Tuklaty (Doma) Výhra 3:1 1
31.03.2018 Krakovany Nučice (Doma) Výhra 6:2 1
19.05.2018 Krakovany Červené Pečky (Venku) Výhra 2:1 1
09.06.2018 Krakovany Tuklaty (Venku) Výhra 3:1 1
13.10.2018 Krakovany Býchory (Doma) Prohra 0:1 1
28.10.2018 Krakovany B Bělušice (Doma) Výhra 5:1 1
03.11.2018 Krakovany Tuklaty (Venku) Výhra 8:1 1
20.04.2019 Krakovany Velim B (Doma) Výhra 3:2 1
27.04.2019 Krakovany Český Brod C (Venku) Výhra 6:0 1
01.06.2019 Krakovany Tuklaty (Doma) Výhra 5:0 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde