Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 152)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Třebeš 4:10 Dukla Praha B Starší dorost U19 Divize C
09:30 Velim 5:2 Dobrovice Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Střešovice 2:1p Tempo Praha Starší dorost U19 Divize C
10:00 Nový Bydžov 0:3 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 2:7 Meteor Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 8:1 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 FK Kolín 8:0 Polaban Nymburk Starší dorost U19 Divize C
10:00 Admira Praha B 4:2 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 Náchod 6:2 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav 3:2p Nový Bydžov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim 1:0 Benešov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Dolní Břežany 1:7 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:00 Zeleneč 2:1 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Mnichovo Hradiště 0:7 Velký Osek Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Jestřabí Lhota 0:8 Straky Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 FK Pardubice 7:5 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Polaban Nymburk 1:12 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 14:2 Vlašim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 4:3 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Polaban Nymburk 3:9 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Mladá Boleslav 7:3 Vlašim Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Vyšehrad 2:4 Loko Vltavín Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Písek 6:0 Polaban Nymburk Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Petřín Plzeň 0:2 Přeštice Dospělí Divize A
10:15 Motorlet 2:0 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Chomutov 5:0 Hrobce Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 0:1p Mšeno-Jablonec Dospělí Divize C
10:15 Vykáň 1:3 Zbuzany Dospělí Divize C
10:15 Kutná Hora 0:1 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
10:15 Libiš 2:3p Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
10:15 Kly 3:1 Sázava Dospělí 1. A třída B
10:15 Kunice 1:2p Zvole Dospělí 1. B třída D
10:15 Tatran Rakovník 1:0 Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Ostrá 4:1 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Milín-Ligmet 3:1 Loděnice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary 2:1 Dobrovice Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Klecany 3:1 Dolní Bousov Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Lysá nad Labem -:- Loučeň Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Čelákovice 8:0 Kostomlaty Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Český Brod 13:1 Sokoleč Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Kostelec u Křížků 2:8 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice 25:0 Čerčany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Radim-Plaňany 4:0 Ovčáry Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Sendražice 1:2 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Vrdy B 2:3 Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Jablonec 10:0 FK Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:15 Č. L. Beroun 0:3 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Švermov 1:1 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 1:6 Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Říčany 0:2 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Pavlíkov 2:3 Lety Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 0:3 Kročehlavy Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Louňovice 3:3 FK Kralupy 1901 Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Slaný 10:1 Slavia Jesenice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Sázava 4:5 Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Č. L. Beroun 5:1 Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Švermov 2:1 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Hořovicko 7:3 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Dobříš 2:5 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Radim 1:3 Český Brod Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 Benešov 1:4 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Březová 2:3p Karlovy Vary Dospělí Divize A
10:30 Český Krumlov 2:1p SK Rakovník Dospělí Divize A
10:30 Komárov 5:1 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
10:30 Nový Knín 0:2 Jíloviště Dospělí 1. A třída A
10:30 Vojkovice 1:0p Neratovice B Dospělí 1. B třída B
11:00 Malešice 2:1 Poděbrady Ženy Divize B
11:45 Třebeš 1:6 Dukla Praha B Mladší dorost U17 Divize C
11:45 Náchod 4:5p Polaban Nymburk Starší žáci U14 Divize C
11:45 Čáslav 1:0 Nový Bydžov Starší žáci U14 Divize C
11:45 Vlašim 4:3 Benešov Starší žáci U14 Divize C
11:55 Říčany 4:3 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Jablonec 4:3p FK Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 2:3p Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 FK Kolín 5:0 Polaban Nymburk Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Admira Praha B 1:0 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 3:1 Tempo Praha Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Nový Bydžov 2:0 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 1:2 Meteor Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Tatran Rakovník 1:2 Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Ostrá 1:6 Mnichovo Hradiště Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Kouřim 4:1 Radim Starší žáci U15 Okresní přebor
13:00 Suchdol 9:0 Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor
13:30 Čížová 2:1p Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
13:30 Volárna 5:4 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor
13:30 Sendražice 2:2 Dolní Chvatliny Starší žáci U15 Okresní přebor
14:00 Benešov B 1:2 Ústí nad Orlicí Starší dorost U19 Divize C
14:00 Tuklaty -:- Jablonec Ženy Divize B
14:00 Jestřabí Lhota 0:5 Slovan Liberec B Ženy Divize B
15:30 Dobrovice 2:3 Králův Dvůr Dospělí Česká fotbalová liga
15:30 Jirny 1:3 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga
15:30 Hořovicko 4:0 Sedlčany Dospělí Divize A
15:30 Dobříš 1:3 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
15:30 Soběslav 0:1 SK Jankov Dospělí Divize A
15:30 Malše-Roudné 2:1 Klatovy Dospělí Divize A
15:30 Doubravka 2:3p Aritma Dospělí Divize A
15:30 Velvary 2:0 SK Kladno Dospělí Divize B
15:30 Souš 2:1 Ostrá Dospělí Divize B
15:30 Úvaly 2:1p Česká Lípa Dospělí Divize B
15:30 Trutnov 1:2 FK Kolín Dospělí Divize C
15:30 FK Pardubice B 1:0 Chrastava Dospělí Divize C
15:30 Kratonohy 3:2p Admira Praha Dospělí Divize C
15:30 Živanice 1:0 Dvůr Králové Dospělí Divize C
15:30 Vysoké Mýto 2:0 Letohrad Dospělí Divize C
15:30 Horky 3:0 Rejšice Dospělí Oblastní přebor
15:30 Slaný 3:2p Klíčany Dospělí Oblastní přebor
15:30 Nové Strašecí 0:3 Č. L. Beroun Dospělí Oblastní přebor
15:30 Libušín 3:2 Vestec Dospělí 1. A třída A
15:30 Mníšek pod Brdy 0:1 Tochovice Dospělí 1. A třída A
15:30 Votice 2:3 Hřebeč Dospělí 1. A třída A
15:30 Kosoř 3:0 Černolice Dospělí 1. A třída A
15:30 Jílové 5:2 Klecany Dospělí 1. A třída A
15:30 Záryby 3:2p Český Brod B Dospělí 1. A třída B
15:30 Pšovka Mělník 0:2 Luštěnice Dospělí 1. A třída B
15:30 Poděbrady 2:0 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
15:30 Divišov 0:2 Vyšehořovice Dospělí 1. A třída B
15:30 Kosmonosy 3:1 Velim Dospělí 1. A třída B
15:30 Klobuky 1:2 Mšec Dospělí 1. B třída A
15:30 Lužná 0:1 Braškov Dospělí 1. B třída A
15:30 Zlonice 0:4 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
15:30 Byšice 0:5 FC Mělník Dospělí 1. B třída B
15:30 Nelahozeves 1:0 Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
15:30 Sadská 0:1 Čáslav B Dospělí 1. B třída C
15:30 Hlízov 4:1 Milovice Dospělí 1. B třída C
15:30 Tupadly 3:1 Pátek Dospělí 1. B třída C
15:30 Liblice 2:3p Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
15:30 Zruč nad Sázavou 2:1 Kácov Dospělí 1. B třída D
15:30 Týnec nad Sázavou 3:0 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
15:30 Mnichovice 3:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D
15:30 Říčany 1:2p Maršovice Dospělí 1. B třída D
15:30 Průhonice 4:1 Struhařov Dospělí 1. B třída D
15:30 Lety 3:2p Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída E
15:30 Králův Dvůr B 5:1 Rožmitál Dospělí 1. B třída E
15:30 Chlumec 3:4 Hýskov Dospělí 1. B třída E
15:30 Velim B 4:2 Radim Dospělí Okresní přebor
15:30 Krakovany 2:0 Červené Pečky Dospělí Okresní přebor
15:30 Tuklaty 2:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor
15:30 Dobré Pole 1:3 Jevany Dospělí Okresní přebor
15:30 Býchory 2:1p Kouřim Dospělí Okresní přebor
15:30 Konárovice 4:1 Hradištko I Dospělí 3. třída A
15:30 Nebovidy-Pašinka 1:3 Velký Osek Dospělí 3. třída A
15:30 Jestřabí Lhota B 2:3 Štítary Dospělí 3. třída A
15:30 Sendražice 2:0 Nová Ves Dospělí 3. třída A
15:30 Kouřim B 7:1 Kšely Dospělí 3. třída B
15:30 Rostoklaty 2:3 Český Brod C Dospělí 3. třída B
15:30 Kozojedy 3:2 Třebovle Dospělí 3. třída B
15:30 Tuchoraz B 2:0 Svojšice Dospělí 3. třída B
15:30 Volárna 7:1 Veletov Dospělí 4. třída A
15:30 Chotutice 6:2 Nučice B Dospělí 4. třída B
15:30 Křečhoř 5:1 Ratenice Dospělí 4. třída B
15:30 Velké Chvalovice 1:0 Ždánice Dospělí 4. třída B
16:15 Benešov B 2:3 Ústí nad Orlicí Mladší dorost U17 Divize C

Aktualizace

19.11.2017 17:28:38 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 87 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 119 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde