Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 185)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 SK Rakovník 2:3 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Zeleneč -:- Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Ústí nad Orlicí 2:0 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 1:3 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 3:3 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Meteor Praha B 3:2 FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 3:1 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Tempo Praha 4:1 Benešov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá 5:1 Česká Třebová Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 0:2 Vlašim Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Chrudim 1:2 Jablonec Starší žáci U15 Divize C
10:00 FK Kolín 3:3 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 1:5 Třebeš Starší žáci U15 Divize C
10:00 Vlašim 0:1 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Nový Bydžov 6:1 Polaban Nymburk Starší žáci U15 Divize C
10:00 Svitavy 2:12 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Trutnov -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Nový Bydžov 3:6 FK Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hlinsko 8:0 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 3:14 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav 1:7 Vysoké Mýto Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim 2:6 Hradec Králové Mladší žáci U13 Česká liga D
10:15 Písek 1:2 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Vyšehrad 2:1 Dobrovice Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Olympia Radotín 0:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Loko Vltavín 5:2 Domažlice Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Táborsko B 2:1 SK Rakovník Dospělí Divize A
10:15 Přeštice 1:1 Tachov Dospělí Divize A
10:15 Aritma 1:1 Dobříš Dospělí Divize A
10:15 Most 0:3 Souš Dospělí Divize B
10:15 Chomutov 1:5 Motorlet Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 1:0 Zbuzany Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 6:1 Tatran Rakovník Dospělí Divize B
10:15 Libiš 0:4 Hostouň Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 2:1 Polaban Nymburk Dospělí Divize B
10:15 Horky 1:1 Velké Hamry-Tanvald Dospělí Divize C
10:15 Hřebeč 1:7 Slaný Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 1:2 Vykáň Dospělí Oblastní přebor
10:15 FC Mělník 2:2 Milovice Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice 2:4 Kondrac Dospělí 1. B třída D
10:15 Polaban Nymburk 3:1 Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tatran Rakovník 4:1 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň 5:2 Kunice Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady 2:0 Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Klecany 4:3 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Mníšek pod Brdy 5:1 Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno -:- Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Novoměstský Kladno 6:0 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Čelákovice 6:2 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov 1:7 Zeleneč Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Štítary 3:2 Mukařov Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Český Brod 3:0 Uhlířské Janovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Neumětely 1:2 Bohutín Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Dobříš 1:1 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slavia Jesenice 9:0 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Cerhenice 1:4 Tuchoraz Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Radim-Plaňany 2:1 Kutná Hora B Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Sendražice 1:1 Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Vestec 1:2 Říčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Švermov 1:1 Spartak Příbram Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kutná Hora 4:1 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 5:1 Slavia Jesenice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 0:3 Loděnice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Suchdol 2:1 Velim Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Straky 0:0 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Velký Osek 7:1 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Dolní Chvatliny 0:11 Dobré Pole Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:15 Radim 6:1 Vrbová Lhota Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 Litoměřicko 2:1 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Přepeře 3:2 Mšeno-Jablonec Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram 0:1 Nespeky Dospělí Oblastní přebor
10:30 Velká Dobrá 3:2 Petrovice Dospělí 1. A třída A
10:30 Rožmitál 3:3 Chlumec Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice 0:4 Křinec Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Teplýšovice 0:2 Týnec nad Sázavou Starší dorost U19 1. A třída D
11:10 SK Rakovník 0:2 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Zeleneč -:- Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Vestec 8:0 Říčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Švermov 3:12 Spartak Příbram Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kutná Hora 3:1 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Ostrá 3:2 Česká Třebová Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 3:3 Vlašim Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ústí nad Orlicí 0:2 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 7:1 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 7:1 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Meteor Praha B 0:4 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 2:1 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Tempo Praha 1:2 Benešov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 FK Kolín 1:1 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:15 Vlašim 7:0 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:15 MFK Chrudim 1:3 Jablonec Starší žáci U14 Divize C
12:15 Benešov 2:4 Třebeš Starší žáci U14 Divize C
12:15 Nový Bydžov 10:0 Polaban Nymburk Starší žáci U14 Divize C
12:15 Svitavy 5:5 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 MFK Trutnov -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Nový Bydžov 12:4 FK Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Hlinsko 2:3 Polaban Nymburk Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 MFK Chrudim 6:13 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Čáslav 1:10 Vysoké Mýto Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vlašim 0:31 Hradec Králové Mladší žáci U12 Česká liga D
12:30 Polaban Nymburk 8:1 Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Tatran Rakovník 0:2 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Hostouň 4:5 Kunice Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady 0:3 Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Sparta Praha B 8:0 Třebestovice Ženy Divize B
13:30 Mnichovo Hradiště 1:5 Malešice Ženy Divize B
14:00 Vlašim B 4:0 Záryby Dospělí 1. A třída B
14:00 Kutná Hora 4:1 Mnichovice Starší dorost U19 1. A třída C
14:00 Tuklaty 1:0 Slovan Liberec B Ženy Divize B
15:00 Březová 0:2 Meteor Praha Dospělí Divize B
15:00 Bečváry-Ratboř 5:2 Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor
15:00 Sendražice 1:3 Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor
15:00 Volárna 0:8 Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor
15:00 Velký Osek 5:0 Krakovany Mladší žáci U13 Okresní přebor B
16:00 Pečky 1:0 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
16:30 Ústí nad Orlicí 2:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga
16:30 Živanice 3:1 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga
16:30 Doubravka 2:3 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
16:30 Klatovy 2:1 Soběslav Dospělí Divize A
16:30 Hořovicko 5:1 Jindřichův Hradec Dospělí Divize A
16:30 Ostrov 2:0 Ostrá Dospělí Divize B
16:30 Slatiňany 3:0 Turnov Dospělí Divize C
16:30 Poříčí nad Sázavou 4:1 Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
16:30 Hvozdnice 0:5 Poříčany Dospělí Oblastní přebor
16:30 Tuchlovice 1:1 Libušín Dospělí Oblastní přebor
16:30 Klecany 2:0 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
16:30 Mníšek pod Brdy 1:0 Doksy Dospělí 1. A třída A
16:30 Jíloviště 3:2 Jílové Dospělí 1. A třída A
16:30 Kosoř 2:0 Votice Dospělí 1. A třída A
16:30 Vestec 3:5 Komárov Dospělí 1. A třída A
16:30 Divišov 1:6 Rejšice Dospělí 1. A třída B
16:30 Kosmonosy 4:0 Semice Dospělí 1. A třída B
16:30 Pěčice 6:2 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
16:30 Lysá nad Labem 2:1 Český Brod B Dospělí 1. A třída B
16:30 Dolní Bousov 2:2 Čelákovice Dospělí 1. A třída B
17:00 Lány 4:4 Slaný B Dospělí 1. B třída A
17:00 Klobuky 0:2 Vinařice Dospělí 1. B třída A
17:00 Vojkovice 0:0 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
17:00 Byšice 2:2 Ostrá B Dospělí 1. B třída B
17:00 Libčice 1:4 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
17:00 Bakov nad Jizerou 2:6 Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
17:00 Chotětov 2:1 Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
17:00 Vysoká 6:3 Holubice Dospělí 1. B třída B
17:00 Zruč nad Sázavou 2:0 Vrdy Dospělí 1. B třída C
17:00 Liblice 1:3 Sázava Dospělí 1. B třída C
17:00 Sadská 2:1 Škvorec Dospělí 1. B třída C
17:00 Neveklov 3:4 Mnichovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Zvole 0:7 Teplýšovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Jevany 4:3 Sedlčany B Dospělí 1. B třída D
17:00 Králův Dvůr B 2:0 Rudná Dospělí 1. B třída E
17:00 Choteč 4:0 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
17:00 Černolice 6:1 Milín-Ligmet Dospělí 1. B třída E
17:00 Tři Dvory 2:0 Libodřice Dospělí Okresní přebor
17:00 Tuklaty 1:2 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
17:00 Žiželice nad Cidlinou 0:7 Velim B Dospělí Okresní přebor
17:00 Krakovany 5:2 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
17:00 Bečváry 12:0 Tuchoraz Dospělí Okresní přebor
17:00 Ratboř 3:2 Ovčáry Dospělí 3. třída A
17:00 Cerhenice 0:7 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A
17:00 Sendražice 2:1 Konárovice Dospělí 3. třída A
17:00 Velký Osek 3:1 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A
17:00 Dolní Chvatliny 2:9 Plaňany Dospělí 3. třída B
17:00 Svojšice 2:2 Kouřim B Dospělí 3. třída B
17:00 Zásmuky 1:3 Třebovle Dospělí 3. třída B
17:00 Němčice 2:6 Hradištko I B Dospělí 4. třída A
17:00 Volárna 2:1 Hradčany Dospělí 4. třída A
17:00 Velké Chvalovice 3:2 Křečhoř Dospělí 4. třída B
17:00 Lošany 0:1 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B
17:00 Kšely 4:1 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
17:00 Vrbová Lhota 2:2 Nučice B Dospělí 4. třída B
17:00 Český Brod B 8:9 Velký Osek Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín 10:5 Český Brod Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín B 6:3 Velim Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín C 7:4 Jestřabí Lhota Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Štítary 1:18 Pečky Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Cerhenice 4:25 Zásmuky Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Veltruby 8:7 Konárovice Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Týnec nad Labem 13:9 Radim Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Vrbová Lhota 1:2 Bečváry Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Tři Dvory 5:20 Český Brod B Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín 14:20 Český Brod Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín B 23:9 Pečky Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín C 20:17 Týnec nad Labem Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Zásmuky 0:31 Konárovice Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Velký Osek 20:7 Radim Mladší přípravka Okresní přebor

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 2 zápasů.
Včera se hrálo 2 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde