Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 193)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
00:11 Malešice 1:0 Slovan Liberec B Ženy Divize B
08:30 Benátky nad Jizerou 3:7 FC Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 SK Rakovník 6:2 Vestec Starší žáci U15 Oblastní přebor A
09:30 Čelákovice 1:2 Brandýs-Boleslav Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Loděnice 5:1 Dobříš B Dospělí 1. B třída E
10:00 Ústí nad Orlicí 2:1 Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Meteor Praha B 5:2 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vyšehrad B 2:1 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Tempo Praha 2:1 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá 3:1 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 3:3 FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 3:0 Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:00 Česká Třebová 1:1 Benešov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Chrudim 4:1 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Benešov 1:5 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 Nový Bydžov 6:0 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Polaban Nymburk 1:8 MFK Trutnov Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš 1:1 Jablonec Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jestřabí Lhota 1:2 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 1. A třída B
10:00 Svitavy 2:6 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hlinsko 8:3 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 9:2 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Čáslav 1:9 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim 6:2 FK Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 19:0 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vysoké Mýto 1:6 FK Pardubice Mladší žáci U13 Česká liga D
10:10 Benátky nad Jizerou 3:1 FC Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
10:15 Vyšehrad 1:1 Štěchovice Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Olympia Radotín 0:1 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Loko Vltavín 4:1 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Táborsko B 3:2 Sedlčany Dospělí Divize A
10:15 Přeštice 3:2 Doubravka Dospělí Divize A
10:15 Aritma 1:0 SK Rakovník Dospělí Divize A
10:15 Most 0:1 Březová Dospělí Divize B
10:15 Neratovice 3:1 Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Brandýs nad Labem 3:0 Souš Dospělí Divize B
10:15 Libiš 1:1 Motorlet Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 1:0 Zbuzany Dospělí Divize B
10:15 Horky 1:0 Mšeno-Jablonec Dospělí Divize C
10:15 Poříčí nad Sázavou 2:3 Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 6:2 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 2:0 Čáslav B Dospělí 1. A třída B
10:15 FC Mělník 3:2 Ostrá B Dospělí 1. B třída B
10:15 Kunice 1:1 Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída D
10:15 Tatran Rakovník 3:2 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Hostouň 2:0 Lety Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady 6:0 FC Mělník Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kosmonosy 5:2 Povltavská fotbalová akademie Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Novoměstský Kladno 3:3 Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Slovan Kladno 1:4 Klecany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kostomlaty 5:1 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov 1:3 Libiš Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Český Brod 0:10 Štítary Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Dobříš 1:2 Jince Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Slavia Jesenice 3:1 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice 3:1 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Cerhenice -:- Stříbrná Skalice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Sendražice 0:3 Kutná Hora B Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Louňovice 3:3 Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Švermov 3:0 Říčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Kutná Hora 2:3 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Kročehlavy 4:1 Votice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Červený Újezd 3:4 Slavia Jesenice Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Kunice 2:1 Libiš Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Straky 6:0 Křinec Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Velký Osek 10:0 Vrdy Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Štítary 4:2 Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Dolní Chvatliny 3:3 Velim Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:15 Radim 2:7 Český Brod B Mladší žáci U13 Okresní přebor A
10:30 Litoměřicko 3:0 Jirny Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Králův Dvůr 4:0 Benešov Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Jindřichův Hradec 3:1 Dobříš Dospělí Divize A
10:30 Velké Hamry-Tanvald 0:0 Český Brod Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram 3:0 Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
10:30 Velká Dobrá 2:3 Komárov Dospělí 1. A třída A
10:30 Rožmitál 4:1 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice 3:4 Bělá pod Bezdězem Starší dorost U19 1. A třída B
10:30 SKP Mladá Boleslav 2:0 Velim Starší žáci U15 1. A třída B
11:00 Teplýšovice 0:6 Neumětely Starší dorost U19 1. A třída D
11:10 SK Rakovník 3:2 Vestec Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:10 Čelákovice 5:0 Brandýs-Boleslav Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 Švermov 2:0 Říčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
11:55 Kutná Hora 2:2 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:15 Meteor Praha B 1:2 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 2:0 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 2:0 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Tempo Praha 5:1 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 1:1 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ostrá 2:2 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Česká Třebová 0:8 Benešov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ústí nad Orlicí 0:7 Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Mnichovo Hradiště 6:2 Dobré Pole Ženy Divize B
12:15 MFK Chrudim 1:3 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:15 Benešov 2:5 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:15 Nový Bydžov 4:2 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:15 Polaban Nymburk 4:3 MFK Trutnov Starší žáci U14 Divize C
12:15 Třebeš 0:5 Jablonec Starší žáci U14 Divize C
12:15 Svitavy 5:2 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Hlinsko 2:4 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 MFK Chrudim 3:0 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Čáslav -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vlašim 2:9 FK Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Hradec Králové 32:0 Polaban Nymburk Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vysoké Mýto 1:7 FK Pardubice Mladší žáci U12 Česká liga D
12:30 Tatran Rakovník -:- Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Hostouň 3:6 Lety Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady 5:2 FC Mělník Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kosmonosy 1:1 Povltavská fotbalová akademie Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Loděnice 4:4 Velvary Starší dorost U19 1. A třída A
13:30 Pavlíkov 5:2 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
13:30 Volárna 0:25 Bečváry-Ratboř Starší žáci U15 Okresní přebor
13:30 Sendražice 12:0 Břežany II Starší žáci U15 Okresní přebor
13:30 Konárovice 4:3 Kouřim Starší žáci U15 Okresní přebor
13:30 Žiželice nad Cidlinou 5:1 Býchory Mladší žáci U13 Okresní přebor B
13:30 Velký Osek 13:0 Štítary Mladší žáci U13 Okresní přebor B
14:30 Čáslav B 1:2 Mnichovice Starší dorost U19 1. A třída C
15:30 Ústí nad Orlicí 1:0 Písek Dospělí Česká fotbalová liga
15:30 Živanice 4:0 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga
15:30 Domažlice 4:0 Velvary Dospělí Česká fotbalová liga
15:30 Klatovy 4:1 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
15:30 Hořovicko 1:0 Tachov Dospělí Divize A
15:30 Č. L. Beroun 5:1 Soběslav Dospělí Divize A
15:30 Ostrov 0:2 Meteor Praha Dospělí Divize B
15:30 Ostrá 1:1 Hostouň Dospělí Divize B
15:30 Olympia Hradec Králové-Kratonohy 2:3 Slatiňany Dospělí Divize C
15:30 Nespeky 2:1 Vykáň Dospělí Oblastní přebor
15:30 Hvozdnice 1:5 Slaný Dospělí Oblastní přebor
15:30 Tuchlovice 1:1 Kutná Hora Dospělí Oblastní přebor
15:30 Libušín 0:1 Poříčany Dospělí Oblastní přebor
15:30 Vestec 5:3 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
15:30 Jíloviště 2:2 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
15:30 Kosoř 7:2 Doksy Dospělí 1. A třída A
15:30 Votice 3:1 Jílové Dospělí 1. A třída A
15:30 Divišov 1:1 Úvaly Dospělí 1. A třída B
15:30 Pěčice 2:2 Rejšice Dospělí 1. A třída B
15:30 Lysá nad Labem 2:2 Semice Dospělí 1. A třída B
15:30 Dolní Bousov 2:4 Záryby Dospělí 1. A třída B
15:30 Luštěnice 2:0 Český Brod B Dospělí 1. A třída B
15:30 Tři Dvory 7:0 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
15:30 Žiželice nad Cidlinou 2:8 Libodřice Dospělí Okresní přebor
15:30 Krakovany 0:1 Býchory Dospělí Okresní přebor
15:30 Bečváry 2:2 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
15:30 Tuchoraz 1:2 Český Brod C Dospělí Okresní přebor
15:30 Dobré Pole 1:2 Velim B Dospělí Okresní přebor
15:30 Ratboř 5:0 Štítary Dospělí 3. třída A
15:30 Cerhenice 8:2 Hradištko I Dospělí 3. třída A
15:30 Sendražice 2:3 Nová Ves Dospělí 3. třída A
15:30 Velký Osek 7:4 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
15:30 Týnec nad Labem 0:1 Ovčáry Dospělí 3. třída A
15:30 Konárovice 0:4 Červené Pečky-Pašinka Dospělí 3. třída A
15:30 Svojšice 0:3 Kozojedy Dospělí 3. třída B
15:30 Zásmuky 0:1 Plaňany Dospělí 3. třída B
15:30 Radim 14:0 Břežany II Dospělí 3. třída B
15:30 Třebovle 3:0 Kouřim B Dospělí 3. třída B
15:30 Němčice 0:4 Ohaře Dospělí 4. třída A
15:30 Volárna 0:2 Bělušice Dospělí 4. třída A
15:30 Lošany 5:0 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
15:30 Kšely 0:3 Libodřice B Dospělí 4. třída B
15:30 Vrbová Lhota 2:1 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B
15:30 Ždánice 3:2 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
16:00 Lány 6:0 Klobuky Dospělí 1. B třída A
16:00 Vojkovice 0:3 Libčice Dospělí 1. B třída B
16:00 Bakov nad Jizerou 2:1 Byšice Dospělí 1. B třída B
16:00 Chotětov 4:2 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
16:00 Vysoká 2:2 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
16:00 Milovice 3:1 Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
16:00 Zruč nad Sázavou 5:2 Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
16:00 Liblice 6:0 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
16:00 Sadská 1:2 Pátek Dospělí 1. B třída C
16:00 Loučeň 0:2 Sázava Dospělí 1. B třída C
16:00 Neveklov 2:0 Struhařov Dospělí 1. B třída D
16:00 Zvole 4:3 Mnichovice Dospělí 1. B třída D
16:00 Jevany 3:4 Miřetice Dospělí 1. B třída D
16:00 Slavia Jesenice 1:0 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
16:00 Říčany 2:1 Kondrac Dospělí 1. B třída D
16:00 Choteč 1:5 Zdice Dospělí 1. B třída E
16:00 Černolice 2:2 Lety Dospělí 1. B třída E
16:30 Sparta Praha B 12:0 Tuklaty Ženy Divize B
17:00 FK Kolín B 7:12 Velký Osek Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 FK Kolín C 2:18 FK Kolín Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Červené Pečky 5:11 Český Brod B Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Jestřabí Lhota 3:11 Velim Starší přípravka Okresní přebor A
17:00 Veltruby 6:5 Pečky Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Týnec nad Labem 27:5 Cerhenice Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Vrbová Lhota 11:1 Štítary Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Bečváry 5:5 Zásmuky Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Radim 14:10 Konárovice Starší přípravka Okresní přebor B
17:00 Tři Dvory 7:23 FK Kolín B Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 FK Kolín C 12:33 FK Kolín Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Zásmuky 6:18 Český Brod B Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Velký Osek 12:12 Český Brod Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Radim 5:16 Pečky Mladší přípravka Okresní přebor
17:00 Konárovice 21:4 Týnec nad Labem Mladší přípravka Okresní přebor

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde