Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 89)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Králův Dvůr 5:2 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 Oblastní přebor
09:30 Český Brod -:- Kutná Hora Starší žáci U15 Oblastní přebor B
09:30 Čelákovice 2:2 Pečky Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:00 Vlašim 9:3 Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 2:2 Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vysoké Mýto 8:2 FK Kolín Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim 12:2 Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Hradec Králové 1:2 Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Vysoké Mýto 3:4 FK Kolín Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 Admira Praha 2:1 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:15 Ostrá B 4:3p Bílé Podolí Dospělí 1. B třída C
10:15 Uhlířské Janovice 2:0 Č. L. Beroun Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Povltavská fotbalová akademie 3:2 Poděbrady Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Švermov 12:0 Novoměstský Kladno Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Lety 1:0 Milín-Ligmet Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Jince 0:8 Bohutín Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Luštěnice 4:1 Bělá pod Bezdězem Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Červené Pečky 0:7 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Vrdy 2:1 Suchdol Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Brandýs-Boleslav -:- Lysá nad Labem Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Velký Osek 1:5 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Loučeň 1:16 Český Brod Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Radošovice -:- Kunice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Mukařov 0:3 Nespeky Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Čerčany 1:0 Teplýšovice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Bílkovice 2:5 Jílové Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Zeleneč 10:0 Sedlec-Prčice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Krakovany 3:2p Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Tuchoraz 4:0 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Kouřim 5:2 Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Cerhenice 1:7 Zásmuky Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Hořovicko 7:1 Tatran Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Brandýs-Boleslav 3:4 Poděbrady Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 FC Mělník 3:1 Kosmonosy Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Štítary 0:9 Konárovice Starší žáci U15 Okresní přebor
10:30 Karlovy Vary 6:1 Malše-Roudné Dospělí Divize A
11:00 Zichovec 7:1 Tuchlovice Starší dorost U19 1. A třída A
11:10 Český Brod -:- Kutná Hora Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:10 Čelákovice 2:3 Pečky Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:15 Klíčany 3:2 Chotětov Starší dorost U19 1. A třída B
11:45 Povltavská fotbalová akademie 1:1 Poděbrady Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:45 Králův Dvůr 5:2 Mnichovo Hradiště Mladší dorost U17 Oblastní přebor
11:55 Brandýs-Boleslav 1:10 Poděbrady Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
11:55 FC Mělník 3:1 Kosmonosy Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:30 Uhlířské Janovice 1:6 Č. L. Beroun Mladší dorost U17 Oblastní přebor
14:00 Zápy 3:0 Čížová Dospělí Česká fotbalová liga
14:00 Sedlčany 2:1p Aritma Dospělí Divize A
14:00 SK Rakovník 3:2 Petřín Plzeň Dospělí Divize A
14:00 SK Jankov 2:3p Doubravka Dospělí Divize A
14:00 Hostouň 1:0 Meteor Praha Dospělí Divize B
14:00 Louny 3:2p Velvary Dospělí Divize B
14:00 FK Kolín 2:0 Zbuzany Dospělí Divize C
14:00 Dvůr Králové 2:0 Letohrad Dospělí Divize C
14:00 Turnov 1:3 Živanice Dospělí Divize C
14:00 Trutnov 2:1p FK Pardubice B Dospělí Divize C
14:00 Semice 2:0 Kutná Hora Dospělí Oblastní přebor
14:00 Tochovice 4:1 Nový Knín Dospělí 1. A třída A
14:00 Cerhovice 2:1p Kosoř Dospělí 1. A třída A
14:00 Uhlířské Janovice 1:3 Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
14:00 Tatran Rakovník B 2:0 Doksy Dospělí 1. B třída A
14:00 Jedomělice 2:1p Zlonice Dospělí 1. B třída A
14:00 Braškov 6:1 Unhošť Dospělí 1. B třída A
14:00 Vraný 6:1 SK Rakovník B Dospělí 1. B třída A
14:00 Neratovice B 2:3p Stará Boleslav Dospělí 1. B třída B
14:00 Holubice 3:1 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
14:00 Libčice 5:3 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
14:00 Čáslav B 2:1p Sokoleč Dospělí 1. B třída C
14:00 Kondrac 3:1 Struhařov Dospělí 1. B třída D
14:00 Kácov 1:0 Mnichovice Dospělí 1. B třída D
14:00 Sedlec-Prčice 3:2p Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
14:00 Dobříš B 2:3p Sedlčany B Dospělí 1. B třída E
14:00 Vrbová Lhota 1:3 Ratboř Dospělí 3. třída A
14:00 Štítary 0:3 Tři Dvory Dospělí 3. třída A
14:00 Dobřichov 0:7 Tismice Dospělí 3. třída B
14:00 Zásmuky 3:1 Liblice B Dospělí 3. třída B
14:00 Třebovle 3:2 Tuchoraz B Dospělí 3. třída B
14:00 Veletov 2:3 Tři Dvory B Dospělí 4. třída A
14:00 Velký Osek B 3:1 Býchory B Dospělí 4. třída A
14:00 Ovčáry 3:2p Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A
14:00 Bělušice 5:4 Volárna Dospělí 4. třída A
14:00 Němčice 3:2 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
14:00 Krakovany B 3:1 Ohaře Dospělí 4. třída A
14:00 Ratenice 4:2 Ždánice Dospělí 4. třída B
14:00 Břežany II 8:0 Velké Chvalovice Dospělí 4. třída B
14:00 Nučice B 8:1 Horní Kruty Dospělí 4. třída B
14:00 Cerhenice B 5:1 Křečhoř Dospělí 4. třída B
14:00 Kořenice 7:2 Nebovidy-Pašinka B Dospělí 4. třída B
14:00 Rostoklaty B 4:1 Chotutice Dospělí 4. třída B
14:30 Poděbrady 0:1 Český Brod B Dospělí 1. A třída B

Aktualizace

19.11.2017 17:28:38 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 87 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 119 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde