Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 137)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:00 Tempo Praha 2:6 Meteor Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 7:1 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Svitavy 3:4 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Viktoria Žižkov B 2:4 FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Čáslav 6:2 MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 11:1 Polaban Nymburk Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 MFK Chrudim 12:3 Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 Čáslav 10:6 MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
10:00 FK Pardubice 15:4 Polaban Nymburk Mladší žáci U12 Česká liga D
10:15 MFK Chrudim 2:0 Písek Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Loko Vltavín 6:0 Jirny Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Vyšehrad 4:2 Benátky nad Jizerou Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Neratovice 3:0 Hrobce Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 1:2 Česká Lípa Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 0:2 Motorlet Dospělí Divize B
10:15 Mšeno-Jablonec 5:0 Kratonohy Dospělí Divize C
10:15 Brandýs nad Labem 3:4p Čáslav Dospělí Divize C
10:15 Klíčany 3:1 Č. L. Beroun Dospělí Oblastní přebor
10:15 Hřebeč 4:0 Jílové Dospělí 1. A třída A
10:15 Vyšehořovice 2:0 Velim Dospělí 1. A třída B
10:15 Čelákovice 1:2p Kosmonosy Dospělí 1. A třída B
10:15 Kunice 3:0 Miřetice Dospělí 1. B třída D
10:15 Dobříč 7:3 Králův Dvůr B Dospělí 1. B třída E
10:15 Dukla Praha B 6:5p MFK Trutnov Starší dorost U19 Divize C
10:15 Polaban Nymburk 2:3p Střešovice Starší dorost U19 Divize C
10:15 Ostrá -:- Kosmonosy Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Tatran Rakovník 16:0 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Slovan Kladno 5:0 Mníšek pod Brdy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Hostouň 7:2 SK Rakovník B Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Družec 2:3 Kročehlavy Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Libiš 2:1 FK Kralupy 1901 Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Velvary 1:4 Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Klecany 2:0 Pšovka Mělník Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Sokoleč 1:11 Velim Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Kostomlaty 1:7 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Úvaly -:- Slavia Jesenice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Kostelec u Křížků 1:3 Votice Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Stříbrná Skalice 0:6 Vrdy B Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Ovčáry 1:13 Křečhoř Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Konárovice 1:2p Štítary Starší dorost U19 Okresní přebor
10:15 Dobříš 0:4 Sedlčany Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Švermov 3:0 SK Rakovník Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 2:1 Povltavská fotbalová akademie Starší žáci U15 Oblastní přebor A
10:15 Říčany 1:2 Pšovka Mělník Starší žáci U15 Oblastní přebor B
10:15 Sázava 4:0 Straky Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Radim 1:5 Dolní Chvatliny Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Břežany II 2:3 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Tuchoraz 6:1 Sendražice Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Červené Pečky 10:0 Volárna Starší žáci U15 Okresní přebor
10:15 Dobříš 1:1 Sedlčany Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Hořovicko 1:11 Tatran Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Švermov 1:3 SK Rakovník Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:15 Č. L. Beroun 1:3 Povltavská fotbalová akademie Mladší žáci U13 Oblastní přebor A
10:30 Litoměřicko 2:1 Polaban Nymburk Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Králův Dvůr 2:3 Štěchovice Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Benešov 2:0 Dobrovice Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Spartak Příbram 2:3p Libiš Dospělí Oblastní přebor
10:30 Komárov 0:2 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
10:30 Hostomice 1:2 Rudná Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice 1:0 Benátky nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
11:00 Český Brod C 3:0 Pečky B Dospělí 3. třída B
11:30 Kouřim 3:11 Suchdol Starší žáci U15 Okresní přebor
11:55 Říčany 3:1 Pšovka Mělník Mladší žáci U13 Oblastní přebor B
12:00 Mariánské Lázně 4:0 Český Krumlov Dospělí Divize A
12:15 Ústí nad Orlicí 2:1 Vyšehrad B Starší dorost U19 Divize C
12:15 Tempo Praha 4:0 Meteor Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 1:6 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Svitavy 4:0 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Viktoria Žižkov B 2:4 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Dukla Praha B 3:0 MFK Trutnov Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Polaban Nymburk 1:2 Střešovice Mladší dorost U17 Divize C
12:30 Ostrá -:- Kosmonosy Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Tatran Rakovník 1:3 Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
14:00 Ústí nad Orlicí 1:3 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
14:00 Domažlice 10:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga
14:00 Klatovy 5:0 Přeštice Dospělí Divize A
14:00 Hořovicko 2:1 Soběslav Dospělí Divize A
14:00 Dobříš 2:0 Březová Dospělí Divize A
14:00 Ostrá 2:0 Úvaly Dospělí Divize B
14:00 Nový Bor 0:2 Chomutov Dospělí Divize B
14:00 Souš 5:2 Český Brod Dospělí Divize B
14:00 Chrastava 4:5p Vykáň Dospělí Divize C
14:00 Rejšice 2:4 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
14:00 Tuchlovice 2:1p Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
14:00 Poříčí nad Sázavou 1:0p Slaný Dospělí Oblastní přebor
14:00 Nespeky 2:0 Poříčany Dospělí Oblastní přebor
14:00 Horky 4:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
14:00 Libušín 1:2p Votice Dospělí 1. A třída A
14:00 Vestec 1:2p Klecany Dospělí 1. A třída A
14:00 Jíloviště 4:0 Podlesí Dospělí 1. A třída A
14:00 Černolice 4:3 Zavidov Dospělí 1. A třída A
14:00 Pěčice 2:1 Lysá nad Labem Dospělí 1. A třída B
14:00 Luštěnice 1:0 Mnichovo Hradiště Dospělí 1. A třída B
14:00 Sázava 3:2p Divišov Dospělí 1. A třída B
14:00 Záryby 1:3 Kly Dospělí 1. A třída B
14:00 Velká Dobrá 1:0 Hostouň B Dospělí 1. B třída A
14:00 Mšec 2:3 Slaný B Dospělí 1. B třída A
14:00 Klobuky 4:1 Lužná Dospělí 1. B třída A
14:00 FC Mělník 4:2 Benátky nad Jizerou B Dospělí 1. B třída B
14:00 Mnichovo Hradiště B 0:1 Nelahozeves Dospělí 1. B třída B
14:00 Dolní Bousov 2:0 Vojkovice Dospělí 1. B třída B
14:00 Byšice 6:1 Tišice Dospělí 1. B třída B
14:00 Pátek 1:2p Liblice Dospělí 1. B třída C
14:00 Loučeň 4:0 Tuchoraz Dospělí 1. B třída C
14:00 Milovice 0:1p Jestřabí Lhota Dospělí 1. B třída C
14:00 Sadská 3:1 Tupadly Dospělí 1. B třída C
14:00 Hlízov 6:0 Bečváry Dospělí 1. B třída C
14:00 Zvole 3:2 Maršovice Dospělí 1. B třída D
14:00 Slavia Jesenice 4:3p Průhonice Dospělí 1. B třída D
14:00 Teplýšovice 9:1 Říčany Dospělí 1. B třída D
14:00 Zruč nad Sázavou 0:1 Týnec nad Sázavou Dospělí 1. B třída D
14:00 Rožmitál 0:4 Hýskov Dospělí 1. B třída E
14:00 Loděnice 5:4p Chlumec Dospělí 1. B třída E
14:00 Lety 2:0 Petrovice Dospělí 1. B třída E
14:00 Jevany 3:2 Kouřim Dospělí Okresní přebor
14:00 Pečky 4:1 Býchory Dospělí Okresní přebor
14:00 Žiželice nad Cidlinou 1:5 Nučice Dospělí Okresní přebor
14:00 Červené Pečky 2:3p Dobré Pole Dospělí Okresní přebor
14:00 Velim B 3:2 Plaňany Dospělí Okresní přebor
14:00 Krakovany 3:1 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
14:00 Radim 4:3p Libodřice Dospělí Okresní přebor
14:00 Hradištko I 0:1 Nová Ves Dospělí 3. třída A
14:00 Velký Osek 3:0 Veltruby Dospělí 3. třída A
14:00 Týnec nad Labem 3:0 Sendražice Dospělí 3. třída A
14:00 Cerhenice 1:0p Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
14:00 Konárovice 2:1 Nebovidy-Pašinka Dospělí 3. třída A
14:00 Kšely 1:2p Svojšice Dospělí 3. třída B
14:00 Kouřim B 3:1 Lošany Dospělí 3. třída B
14:00 Rostoklaty 1:0 Kozojedy Dospělí 3. třída B
14:00 Dolní Chvatliny 3:0 Libodřice B Dospělí 4. třída B
14:00 Benešov B 4:3 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
14:00 Loděnice 0:5 Červený Újezd Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Dolní Bousov -:- Horky Starší dorost U19 1. A třída B
14:00 Kutná Hora 4:4 Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C
14:30 Ústí nad Orlicí 1:4 Vyšehrad B Mladší dorost U17 Divize C
15:00 MFK Chrudim 4:2 Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
16:15 Benešov B 0:3 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C

Aktualizace

19.11.2017 17:28:38 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 87 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 119 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde