Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 59)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
10:00 Loděnice -:- Choteč Dospělí 1. B třída E
10:15 Olympia Radotín -:- Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Loko Vltavín -:- Živanice Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Soběslav -:- SK Rakovník Dospělí Divize A
10:15 Libiš -:- Most Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno -:- Neratovice Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník -:- Motorlet Dospělí Divize B
10:15 Zbuzany -:- Meteor Praha Dospělí Divize B
10:15 Horky -:- Čáslav Dospělí Divize C
10:15 Olympia Hradec Králové-Kratonohy -:- Mšeno-Jablonec Dospělí Divize C
10:15 Kutná Hora -:- Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany -:- Hřebeč Dospělí Oblastní přebor
10:15 Vykáň -:- Slaný Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice -:- Úvaly Dospělí 1. A třída B
10:15 FC Mělník -:- Vojkovice Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav -:- Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
10:15 Vyžlovka -:- Miřetice Dospělí 1. B třída D
10:15 Rudná -:- Lety Dospělí 1. B třída E
10:30 Králův Dvůr -:- Písek Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Jindřichův Hradec -:- Sedlčany Dospělí Divize A
10:30 Velké Hamry-Tanvald -:- FK Pardubice B Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram -:- Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
17:00 Domažlice -:- Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Velvary -:- Brozany Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Dobrovice -:- Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
17:00 Klatovy -:- Táborsko B Dospělí Divize A
17:00 Hořovicko -:- Přeštice Dospělí Divize A
17:00 Č. L. Beroun -:- Doubravka Dospělí Divize A
17:00 Dobříš -:- Mariánské Lázně Dospělí Divize A
17:00 Tachov -:- Čížová Dospělí Divize A
17:00 Ostrov -:- Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
17:00 Ostrá -:- Chomutov Dospělí Divize B
17:00 Slatiňany -:- Benátky nad Jizerou Dospělí Divize C
17:00 Český Brod -:- Trutnov Dospělí Divize C
17:00 Náchod -:- Vysoké Mýto Dospělí Divize C
17:00 Tuchlovice -:- Velim Dospělí Oblastní přebor
17:00 Libušín -:- Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
17:00 Nespeky -:- Lhota Dospělí Oblastní přebor
17:00 Jíloviště -:- Vestec Dospělí 1. A třída A
17:00 Kosoř -:- Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
17:00 Votice -:- Klecany Dospělí 1. A třída A
17:00 Jílové -:- Komárov Dospělí 1. A třída A
17:00 Nelahozeves -:- Doksy Dospělí 1. A třída A
17:00 Lysá nad Labem -:- Divišov Dospělí 1. A třída B
17:00 Dolní Bousov -:- Vlašim B Dospělí 1. A třída B
17:00 Luštěnice -:- Kosmonosy Dospělí 1. A třída B
17:00 Záryby -:- Pšovka Mělník Dospělí 1. A třída B
17:00 Vysoká -:- Chotětov Dospělí 1. B třída B
17:00 Milovice -:- Libčice Dospělí 1. B třída B
17:00 Sadská -:- Zruč nad Sázavou Dospělí 1. B třída C
17:00 Loučeň -:- Liblice Dospělí 1. B třída C
17:00 Sázava -:- Vrdy Dospělí 1. B třída C
17:00 Jevany -:- Neveklov Dospělí 1. B třída D
17:00 Slavia Jesenice -:- Zvole Dospělí 1. B třída D
17:00 Říčany -:- Kunice Dospělí 1. B třída D
17:00 Teplýšovice -:- Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída D
17:00 Kondrac -:- Mnichovice Dospělí 1. B třída D
17:00 Černolice -:- Rožmitál Dospělí 1. B třída E
17:00 Nový Knín -:- Zdice Dospělí 1. B třída E

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde