Vyhledávání zápasů podle data

 

Výsledků vyhledávání zápasů (počet nalezených: 149)

Čas Domácí Skóre Hosté Kategorie Soutěž
09:30 Povltavská fotbalová akademie 2:3 Červený Újezd Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:00 Loděnice 0:1 Zdice Dospělí 1. B třída E
10:00 Vyšehrad B 3:0 Ústí nad Orlicí Starší dorost U19 Divize C
10:00 Tempo Praha 2:2 Meteor Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Ostrá -:- Viktoria Žižkov B Starší dorost U19 Divize C
10:00 MFK Trutnov 3:1 Svitavy Starší dorost U19 Divize C
10:00 Vlašim 2:3 Nový Bydžov Starší dorost U19 Divize C
10:00 Česká Třebová 6:1 Admira Praha B Starší dorost U19 Divize C
10:00 Benešov B 4:1 Třebeš Starší dorost U19 Divize C
10:00 Střešovice 0:4 FK Kolín Starší dorost U19 Divize C
10:00 Benešov 1:8 FK Kolín Starší žáci U15 Divize C
10:00 Nový Bydžov 1:1 MFK Chrudim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Třebeš 1:2 Vlašim Starší žáci U15 Divize C
10:00 Jablonec 4:0 Čáslav Starší žáci U15 Divize C
10:00 MFK Trutnov 4:2 Náchod Starší žáci U15 Divize C
10:00 Čáslav -:- Svitavy Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vlašim -:- MFK Chrudim Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Hradec Králové -:- Hlinsko Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Vysoké Mýto -:- Nový Bydžov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Pardubice -:- MFK Trutnov Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 Polaban Nymburk -:- Náchod Mladší žáci U13 Česká liga D
10:00 FK Kolín -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U13 Česká liga D
10:15 Olympia Radotín 2:0 Písek Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Loko Vltavín 5:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga
10:15 Táborsko B 2:2 Aritma Dospělí Divize A
10:15 Soběslav 3:1 Čížová Dospělí Divize A
10:15 Most 1:4 Brandýs nad Labem Dospělí Divize B
10:15 Libiš 0:0 Neratovice Dospělí Divize B
10:15 SK Kladno 2:0 Chomutov Dospělí Divize B
10:15 Tatran Rakovník 3:0 Zbuzany Dospělí Divize B
10:15 Horky 0:2 Přepeře Dospělí Divize C
10:15 Vykáň 1:3 Nové Strašecí Dospělí Oblastní přebor
10:15 Hřebeč 3:3 Hvozdnice Dospělí Oblastní přebor
10:15 Klíčany 4:0 Velim Dospělí Oblastní přebor
10:15 Čelákovice 3:1 Rejšice Dospělí 1. A třída B
10:15 FC Mělník 3:0 Bakov nad Jizerou Dospělí 1. B třída B
10:15 Stará Boleslav 1:4 Dobrovice B Dospělí 1. B třída B
10:15 Hostouň 4:0 Velim Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Poděbrady 1:1 Králův Dvůr Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Kosmonosy 8:2 Říčany Starší dorost U19 Oblastní přebor
10:15 Novoměstský Kladno 1:2 Pavlíkov Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Velvary -:- Klíčany Starší dorost U19 1. A třída A
10:15 Kostomlaty 4:0 Bakov nad Jizerou Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Dolní Bousov 2:2 Bělá pod Bezdězem Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Benátky nad Jizerou 4:1 Mnichovo Hradiště Starší dorost U19 1. A třída B
10:15 Úvaly 1:4 Mnichovice Starší dorost U19 1. A třída C
10:15 Slavia Jesenice 6:1 Dolní Břežany Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Votice 6:4 Jince Starší dorost U19 1. A třída D
10:15 Kročehlavy 4:1 Červený Újezd Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Slavia Jesenice 2:0 Lety Starší žáci U15 1. A třída A
10:15 Straky 16:1 Jestřabí Lhota Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Suchdol 3:1 SKP Mladá Boleslav Starší žáci U15 1. A třída B
10:15 Vrdy 1:7 Mnichovo Hradiště Starší žáci U15 1. A třída B
10:30 Litoměřicko 0:1 Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Králův Dvůr 0:1 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga
10:30 Jindřichův Hradec 1:2 SK Rakovník Dospělí Divize A
10:30 Velké Hamry-Tanvald 2:3 Vysoké Mýto Dospělí Divize C
10:30 Spartak Příbram 1:4 Poříčí nad Sázavou Dospělí Oblastní přebor
10:30 Rožmitál 3:0 Daleké Dušníky Dospělí 1. B třída E
10:30 Dobrovice 0:4 Brandýs-Boleslav Starší dorost U19 1. A třída B
11:45 Povltavská fotbalová akademie 7:1 Červený Újezd Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:15 Tempo Praha 6:1 Meteor Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Ostrá -:- Viktoria Žižkov B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Česká Třebová 0:2 Admira Praha B Mladší dorost U17 Divize C
12:15 MFK Trutnov 1:4 Svitavy Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Benešov B 4:1 Třebeš Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vlašim 2:2 Nový Bydžov Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Střešovice 3:1 FK Kolín Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Vyšehrad B 6:0 Ústí nad Orlicí Mladší dorost U17 Divize C
12:15 Benešov 1:6 FK Kolín Starší žáci U14 Divize C
12:15 Nový Bydžov 2:3 MFK Chrudim Starší žáci U14 Divize C
12:15 Třebeš 1:6 Vlašim Starší žáci U14 Divize C
12:15 Jablonec 9:3 Čáslav Starší žáci U14 Divize C
12:15 MFK Trutnov 0:2 Náchod Starší žáci U14 Divize C
12:15 Čáslav -:- Svitavy Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vlašim -:- MFK Chrudim Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Hradec Králové -:- Hlinsko Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Vysoké Mýto -:- Nový Bydžov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 FK Pardubice -:- MFK Trutnov Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 Polaban Nymburk -:- Náchod Mladší žáci U12 Česká liga D
12:15 FK Kolín -:- Mladá Boleslav Mladší žáci U12 Česká liga D
12:30 Hostouň 1:4 Velim Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Poděbrady 0:3 Králův Dvůr Mladší dorost U17 Oblastní přebor
12:30 Kosmonosy 7:1 Říčany Mladší dorost U17 Oblastní přebor
13:00 Loděnice 1:6 Klecany Starší dorost U19 1. A třída A
14:00 Ústí nad Orlicí 0:0 Živanice Dospělí Česká fotbalová liga
14:00 Domažlice 3:0 Jirny Dospělí Česká fotbalová liga
14:00 Velvary 2:0 Karlovy Vary Dospělí Česká fotbalová liga
14:00 Klatovy 1:0 Přeštice Dospělí Divize A
14:00 Hořovicko 2:1 Doubravka Dospělí Divize A
14:00 Č. L. Beroun 1:0 Mariánské Lázně Dospělí Divize A
14:00 Dobříš 2:2 Tachov Dospělí Divize A
14:00 Ostrov 1:2 Březová Dospělí Divize B
14:00 Ostrá 1:2 Motorlet Dospělí Divize B
14:00 Slatiňany 2:0 FK Pardubice B Dospělí Divize C
14:00 Český Brod 1:2 Mšeno-Jablonec Dospělí Divize C
14:00 Náchod 1:3 Olympia Hradec Králové-Kratonohy Dospělí Divize C
14:00 Tuchlovice 2:2 Lhota Dospělí Oblastní přebor
14:00 Libušín 1:4 Slaný Dospělí Oblastní přebor
14:00 Nespeky 3:0 Poděbrady Dospělí Oblastní přebor
14:00 Vestec 6:1 Velká Dobrá Dospělí 1. A třída A
14:00 Jíloviště 0:3 Podlesí Dospělí 1. A třída A
14:00 Kosoř 3:0 Mníšek pod Brdy Dospělí 1. A třída A
14:00 Votice 1:2 Cerhovice Dospělí 1. A třída A
14:00 Jílové 4:1 Doksy Dospělí 1. A třída A
14:00 Divišov 5:1 Pěčice Dospělí 1. A třída B
14:00 Lysá nad Labem 0:0 Vlašim B Dospělí 1. A třída B
14:00 Dolní Bousov 1:0 Kosmonosy Dospělí 1. A třída B
14:00 Luštěnice 0:0 Semice Dospělí 1. A třída B
14:00 Lány 5:2 Tatran Rakovník B Dospělí 1. B třída A
14:00 Vojkovice 0:2 Chotětov Dospělí 1. B třída B
14:00 Vysoká 0:5 Libčice Dospělí 1. B třída B
14:00 Milovice 2:2 Lužec nad Vltavou Dospělí 1. B třída B
14:00 Zruč nad Sázavou 2:2 Uhlířské Janovice Dospělí 1. B třída C
14:00 Sadská 3:1 Liblice Dospělí 1. B třída C
14:00 Loučeň 2:3 Městec Králové Dospělí 1. B třída C
14:00 Sázava 3:2 Pečky Dospělí 1. B třída C
14:00 Neveklov 1:2 Zvole Dospělí 1. B třída D
14:00 Jevany 0:1 Kunice Dospělí 1. B třída D
14:00 Slavia Jesenice 0:0 Struhařov Dospělí 1. B třída D
14:00 Říčany 0:4 Sedlec-Prčice Dospělí 1. B třída D
14:00 Teplýšovice 5:1 Miřetice Dospělí 1. B třída D
14:00 Kondrac 1:2 Vyžlovka Dospělí 1. B třída D
14:00 Černolice 11:1 Choteč Dospělí 1. B třída E
14:00 Nový Knín 1:3 Lety Dospělí 1. B třída E
14:00 Krakovany 0:2 Kouřim Dospělí Okresní přebor
14:00 Bečváry 6:1 Tuklaty Dospělí Okresní přebor
14:00 Tuchoraz 1:2 Nučice Dospělí Okresní přebor
14:00 Dobré Pole 0:0 Libodřice Dospělí Okresní přebor
14:00 Český Brod C 1:3 Jestřabí Lhota Dospělí Okresní přebor
14:00 Tři Dvory 3:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor
14:00 Sendražice 2:4 Ratboř Dospělí 3. třída A
14:00 Velký Osek 3:2 Veltruby Dospělí 3. třída A
14:00 Týnec nad Labem 4:1 Štítary Dospělí 3. třída A
14:00 Konárovice 2:1 Hradištko I Dospělí 3. třída A
14:00 Červené Pečky-Pašinka 0:1 Nová Ves Dospělí 3. třída A
14:00 Ovčáry 0:3 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A
14:00 Zásmuky 2:2 Liblice B Dospělí 3. třída B
14:00 Radim 11:1 Dolní Chvatliny Dospělí 3. třída B
14:00 Třebovle 3:2 Kozojedy Dospělí 3. třída B
14:00 Kouřim B 1:3 Plaňany Dospělí 3. třída B
14:00 Břežany II 1:7 Rostoklaty Dospělí 3. třída B
14:00 Němčice 1:1 Radovesnice II Dospělí 4. třída A
14:00 Nebovidy 6:3 Býchory B Dospělí 4. třída A
14:00 Hradčany 0:4 Tři Dvory C Dospělí 4. třída A
14:00 Kšely 0:0 Lošany Dospělí 4. třída B
14:00 Vrbová Lhota 4:1 Tuklaty B Dospělí 4. třída B
14:00 Ždánice 5:1 Libodřice B Dospělí 4. třída B
14:00 Chotutice 3:0 Rostoklaty B Dospělí 4. třída B

Aktualizace

17.11.2018 19:31:06 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 68 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 124 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde