Poslední aktualizace sestav a popisů zápasů

Čas Domácí Skóre Hosté Soutěž Popisy
22.01.2018 12:26 Letohrad 3:2 Admira Praha Dospělí Divize C 1
16.01.2018 18:15 Přední Kopanina 0:1p Ústí nad Orlicí Dospělí Divize C 0
16.01.2018 18:10 Ústí nad Orlicí 3:0 Trutnov Dospělí Divize C 0
16.01.2018 18:05 Živanice 1:2p Ústí nad Orlicí Dospělí Divize C 0
16.01.2018 18:03 Ústí nad Orlicí 2:0 Kratonohy Dospělí Divize C 0
16.01.2018 17:35 FK Pardubice B 2:2 Ústí nad Orlicí Dospělí Divize C 0
16.01.2018 17:30 Ústí nad Orlicí 4:2 Jablonec B Dospělí Divize C 0
16.01.2018 17:27 Admira Praha 1:2 Ústí nad Orlicí Dospělí Divize C 0
16.01.2018 17:25 Ústí nad Orlicí 2:1 Trutnov Dospělí Divize C 0
15.01.2018 20:23 Ústí nad Orlicí 3:0 Litoměřicko Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:22 Ústí nad Orlicí 2:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:22 Zápy 1:2p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:22 Ústí nad Orlicí 0:3 Jirny Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:22 MFK Chrudim 2:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:15 Benátky nad Jizerou 1:0p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:13 Ústí nad Orlicí 1:3 Převýšov Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:10 Vyšehrad 2:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:07 Ústí nad Orlicí 2:1 Polaban Nymburk Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 20:04 Benešov 1:4 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 19:56 Ústí nad Orlicí 2:1 Písek Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 19:52 Loko Vltavín 2:1 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 19:49 Ústí nad Orlicí 2:1 Čížová Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.01.2018 19:45 Dobrovice 3:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
01.01.2018 14:35 Radim-Plaňany 5:1 Cerhenice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
25.12.2017 15:45 Třebestovice 0:3 Malešice Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:44 Třebestovice 1:3 Tuklaty Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:44 Minerva 3:1 Třebestovice Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:43 Švermov 10:0 Třebestovice Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:42 Poděbrady 11:0 Třebestovice Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:40 Třebestovice 1:2 Slovan Liberec B Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:40 Jestřabí Lhota 4:0 Třebestovice Ženy Divize B 0
25.12.2017 15:35 Veltruby 1:5 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A 0
25.12.2017 15:33 Veltruby 0:1 Štítary Dospělí 3. třída A 0
25.12.2017 15:33 Štítary 4:1 Sendražice Dospělí 3. třída A 0
25.12.2017 15:30 Ratboř 5:0 Sendražice Dospělí 3. třída A 0
30.11.2017 18:39 Pečky 7:1 Kostomlaty Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:35 Pečky 18:1 Loučeň Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:31 Velký Osek 1:5 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:30 Sokoleč 1:10 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:28 Pečky 7:2 Čáslav B Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:26 Velim 3:1 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:25 Pečky 4:0 Jestřabí Lhota Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:23 Kutná Hora 4:3 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:22 Český Brod 3:2 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:21 Pečky 3:1 Čelákovice Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:19 Suchdol 0:1 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:18 Brandýs-Boleslav 2:5 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
30.11.2017 18:13 Červené Pečky 0:3 Pečky Starší dorost U19 1. A třída C 0
27.11.2017 12:23 Zásmuky 0:2 Pečky B Dospělí 3. třída B 0
26.11.2017 16:28 FK Pardubice B 3:2p Brandýs nad Labem Dospělí Divize C 0
21.11.2017 19:22 Libodřice B 4:2 Ratenice Dospělí 4. třída B 0
21.11.2017 12:55 Kozojedy 9:0 Kouřim B Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:49 Kozojedy 4:1 Kšely Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:48 Tuchoraz B 0:3 Český Brod C Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:47 Svojšice 6:2 Dobřichov Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:46 Dobrovice 6:2 Česká Třebová Dospělí Divize C 1
21.11.2017 12:44 Lošany 0:2 Rostoklaty Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:43 Pečky B 1:3 Kouřim B Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:42 Liblice B 1:2 Třebovle Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:42 Tismice 3:2 Zásmuky Dospělí 3. třída B 0
21.11.2017 12:37 Dvůr Králové 2:0 Letohrad Dospělí Divize C 1
20.11.2017 09:16 Krakovany 1:2 Pečky Dospělí Okresní přebor 0
20.11.2017 09:11 Štítary 6:4 Sendražice Starší žáci U15 Okresní přebor 0
20.11.2017 08:01 Jevany 2:3p Krakovany Dospělí Okresní přebor 0
20.11.2017 08:00 Plaňany 0:5 Krakovany Dospělí Okresní přebor 0
19.11.2017 19:26 Ohaře 3:2p Hradištko I B Dospělí 4. třída A 0
19.11.2017 17:24 Jestřabí Lhota 0:1 Sadská Dospělí 1. B třída C 0
19.11.2017 15:17 Ratboř 2:3 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
18.11.2017 22:43 Nučice 4:0 Červené Pečky Dospělí Okresní přebor 0
18.11.2017 18:53 Bělušice 5:4 Volárna Dospělí 4. třída A 0
18.11.2017 16:29 Tři Dvory 4:2 Velký Osek Dospělí 3. třída A 0
18.11.2017 16:28 Nebovidy-Pašinka 7:1 Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A 0
18.11.2017 16:25 Sendražice 3:4 Cerhenice Dospělí 3. třída A 0
18.11.2017 16:24 Dobré Pole 1:2 Velim B Dospělí Okresní přebor 0
18.11.2017 16:24 Tuklaty 3:1 Radim Dospělí Okresní přebor 0
18.11.2017 16:23 Libodřice 3:0 Jevany Dospělí Okresní přebor 0
18.11.2017 16:23 Kouřim 1:2 Pečky Dospělí Okresní přebor 0
18.11.2017 16:21 Býchory 7:0 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor 0
18.11.2017 16:02 Ovčáry 1:8 Bělušice Dospělí 4. třída A 0
17.11.2017 16:13 Jestřabí Lhota B 0:1p Konárovice Dospělí 3. třída A 0
14.11.2017 18:08 Liblice 5:3 Štítary Starší žáci U15 Okresní přebor 0
14.11.2017 17:49 Veletov 2:3 Tři Dvory B Dospělí 4. třída A 1
13.11.2017 19:19 Kšely 1:2p Svojšice Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 19:09 Letohrad 0:1p Zbuzany Dospělí Divize C 1
13.11.2017 19:06 FK Kolín 3:0 Letohrad Dospělí Divize C 1
13.11.2017 15:56 Krakovany B 3:1 Ohaře Dospělí 4. třída A 0
13.11.2017 08:26 Svojšice 2:3 Třebovle Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 08:17 Třebovle 3:2 Tuchoraz B Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 08:16 Zásmuky 3:1 Liblice B Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 08:15 Dobřichov 0:7 Tismice Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 08:14 Rostoklaty 1:0 Kozojedy Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 08:14 Kouřim B 3:1 Lošany Dospělí 3. třída B 0
13.11.2017 08:13 Český Brod C 3:0 Pečky B Dospělí 3. třída B 0
12.11.2017 19:34 Kouřim 5:2 Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor 0
12.11.2017 18:43 Ovčáry 3:2p Týnec nad Labem B Dospělí 4. třída A 0
12.11.2017 16:11 Vrbová Lhota 1:3 Ratboř Dospělí 3. třída A 0
12.11.2017 16:08 Štítary 0:3 Tři Dvory Dospělí 3. třída A 0
12.11.2017 13:36 Milovice 0:1p Jestřabí Lhota Dospělí 1. B třída C 0
12.11.2017 13:30 Cerhenice 1:0p Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
11.11.2017 18:07 Červené Pečky 2:3p Dobré Pole Dospělí Okresní přebor 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde