Poslední aktualizace sestav a popisů zápasů

Čas Domácí Skóre Hosté Soutěž Popisy
19.09.2017 22:14 Letohrad 2:1 Čáslav Dospělí Divize C 1
18.09.2017 20:44 Veletov 1:3 Bělušice Dospělí 4. třída A 1
18.09.2017 09:45 Hradištko I B 4:6 Radovesnice II Dospělí 4. třída A 0
18.09.2017 09:44 Hradištko I B 3:1 Volárna Dospělí 4. třída A 0
18.09.2017 09:42 Velký Osek B 3:1 Hradištko I B Dospělí 4. třída A 0
18.09.2017 08:50 Tuchoraz 3:0 Tupadly Dospělí 1. B třída C 0
18.09.2017 08:45 Kšely 4:3p Lošany Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:43 Dobřichov 3:1 Kšely Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:40 Zásmuky 3:2p Třebovle Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:37 Tismice 2:3 Rostoklaty Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:36 Svojšice 0:3 Kouřim B Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:35 Tuchoraz B 4:0 Lošany Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:34 Kšely 2:3 Pečky B Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:31 Liblice B 10:0 Kozojedy Dospělí 3. třída B 0
18.09.2017 08:28 Dobřichov 0:6 Český Brod C Dospělí 3. třída B 0
17.09.2017 23:05 Čáslav B 3:0 Jestřabí Lhota Dospělí 1. B třída C 0
17.09.2017 20:59 Kouřim 5:1 Rostoklaty Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
17.09.2017 20:58 Český Brod 27:0 Vrbová Lhota Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
17.09.2017 20:52 Tuklaty 1:4 Bečváry Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
17.09.2017 20:50 Štítary 5:2 Cerhenice Dospělí 3. třída A 0
17.09.2017 20:49 Veltruby 3:2p Ratboř Dospělí 3. třída A 0
17.09.2017 20:47 Kouřim 2:3 Krakovany Dospělí Okresní přebor 0
17.09.2017 20:46 Nučice 4:1 Plaňany Dospělí Okresní přebor 0
17.09.2017 20:21 Dobré Pole 4:3 Švermov Ženy Divize B 0
17.09.2017 20:20 Jestřabí Lhota 2:3 Minerva Ženy Divize B 0
17.09.2017 20:19 Poděbrady 11:0 Třebestovice Ženy Divize B 0
17.09.2017 18:46 Žiželice nad Cidlinou 6:0 Štítary Mladší žáci U13 Okresní přebor B 0
17.09.2017 18:45 Štítary 0:12 Velký Osek Mladší žáci U13 Okresní přebor B 0
17.09.2017 18:44 Štítary 0:8 Týnec nad Labem Mladší žáci U13 Okresní přebor B 0
17.09.2017 18:34 Ovčáry 8:1 Radovesnice II Dospělí 4. třída A 0
17.09.2017 18:18 Krakovany 4:2 Kouřim Starší dorost U19 Okresní přebor 0
17.09.2017 10:19 Jevany 11:0 Červené Pečky Dospělí Okresní přebor 0
16.09.2017 23:31 Hradištko I 5:2 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
16.09.2017 19:28 Sendražice 0:2 Nebovidy-Pašinka Dospělí 3. třída A 0
16.09.2017 19:27 Velký Osek 2:4 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A 0
16.09.2017 19:26 Nová Ves 3:2p Konárovice Dospělí 3. třída A 0
16.09.2017 19:23 Pečky 7:1 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor 0
16.09.2017 19:22 Libodřice 1:5 Velim B Dospělí Okresní přebor 0
16.09.2017 19:21 Radim 4:0 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor 0
16.09.2017 17:45 Ohaře 2:3p Ovčáry Dospělí 4. třída A 0
16.09.2017 17:30 Tři Dvory 7:1 Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A 0
16.09.2017 13:45 Malešice 10:0 Tuklaty Ženy Divize B 0
16.09.2017 12:34 Králův Dvůr 3:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.09.2017 09:57 Ústí nad Orlicí 3:0 Litoměřicko Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.09.2017 09:56 Ústí nad Orlicí 2:1 Brozany Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.09.2017 09:56 Zápy 1:2p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.09.2017 09:55 Ústí nad Orlicí 0:3 Jirny Dospělí Česká fotbalová liga 0
15.09.2017 09:55 MFK Chrudim 2:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 0
12.09.2017 22:30 Brandýs nad Labem 3:1 Letohrad Dospělí Divize C 1
11.09.2017 19:58 Týnec nad Labem B 6:0 Veletov Dospělí 4. třída A 1
11.09.2017 19:51 Krakovany B 4:0 Býchory B Dospělí 4. třída A 0
11.09.2017 10:32 Bečváry 2:3 Tuchoraz Dospělí 1. B třída C 0
11.09.2017 10:03 Sadská 9:2 Tuchoraz Dospělí 1. B třída C 0
11.09.2017 09:53 Liblice B 12:3 Kouřim B Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:51 Kouřim B 5:2 Tuchoraz B Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:47 Dobřichov 2:1 Zásmuky Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:38 Svojšice 2:3 Třebovle Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:36 Zásmuky 4:1 Svojšice Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:33 Pečky B 7:0 Kozojedy Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:31 Rostoklaty 0:2 Pečky B Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:30 Lošany 1:4 Pečky B Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:29 Třebovle 7:0 Dobřichov Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:25 Zásmuky 6:0 Kšely Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:23 Kozojedy 1:2 Tuchoraz B Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:22 Rostoklaty 4:0 Liblice B Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:20 Kouřim B 1:3 Tismice Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:19 Český Brod C 1:2 Svojšice Dospělí 3. třída B 0
11.09.2017 09:16 Tuchoraz B 6:3 Rostoklaty Dospělí 3. třída B 0
10.09.2017 21:08 Tupadly 1:0p Jestřabí Lhota Dospělí 1. B třída C 0
10.09.2017 20:15 Třebestovice 1:2 Slovan Liberec B Ženy Divize B 0
10.09.2017 20:14 Švermov 3:1 Poděbrady Ženy Divize B 0
10.09.2017 20:13 Minerva 0:4 Malešice Ženy Divize B 0
10.09.2017 20:11 Vrbová Lhota 2:9 Radim Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
10.09.2017 20:08 Bečváry 2:1 Zásmuky Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
10.09.2017 20:07 Rostoklaty 0:1 Tuklaty Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
10.09.2017 20:07 Velim 10:1 Kouřim Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0
10.09.2017 20:05 Vrbová Lhota 2:3 Veltruby Dospělí 3. třída A 0
10.09.2017 20:00 Plaňany 2:0 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor 0
10.09.2017 13:44 Nebovidy-Pašinka 5:2 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
10.09.2017 09:54 Velim B 0:1 Kouřim Dospělí Okresní přebor 0
10.09.2017 09:54 Žiželice nad Cidlinou 2:4 Jevany Dospělí Okresní přebor 0
10.09.2017 09:53 Pečky 4:0 Radim Dospělí Okresní přebor 0
09.09.2017 21:35 Červené Pečky 2:1 Libodřice Dospělí Okresní přebor 0
09.09.2017 19:18 Tuklaty 1:0 Nučice Dospělí Okresní přebor 0
09.09.2017 19:15 Konárovice 1:2 Tři Dvory Dospělí 3. třída A 0
09.09.2017 19:14 Velký Osek 1:4 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
09.09.2017 19:00 Týnec nad Labem 7:2 Štítary Dospělí 3. třída A 0
09.09.2017 18:57 Tuklaty 4:2 Dobré Pole Ženy Divize B 0
09.09.2017 16:03 Nebovidy-Pašinka B 2:5 Křečhoř Dospělí 4. třída B 0
09.09.2017 12:25 Konárovice 0:5 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor 0
09.09.2017 12:24 Štítary 7:0 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
09.09.2017 12:21 Radim-Plaňany 0:6 Křečhoř Starší dorost U19 Okresní přebor 0
08.09.2017 20:16 Letohrad 0:1 Trutnov Dospělí Divize C 1
08.09.2017 20:15 Živanice 3:1 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
08.09.2017 13:23 Libodřice B 1:0 Nučice B Dospělí 4. třída B 0
07.09.2017 16:18 Velké Chvalovice 2:1p Kořenice Dospělí 4. třída B 0
06.09.2017 20:14 Krakovany 5:1 Tuchoraz Starší dorost U19 Okresní přebor 0
06.09.2017 19:06 Konárovice 3:0 Červené Pečky Starší žáci U15 Okresní přebor 0
05.09.2017 18:03 Volárna 3:1 Ohaře Dospělí 4. třída A 0
05.09.2017 17:32 Kouřim 11:4 Vrbová Lhota Mladší žáci U13 Okresní přebor A 0

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 2 zápasů.
Včera se hrálo 1 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde