Poslední aktualizace sestav a popisů zápasů

Čas Domácí Skóre Hosté Soutěž Popisy
08.08.2018 11:00 Ústí nad Orlicí 3:2p Benátky nad Jizerou Dospělí Česká fotbalová liga 1
02.08.2018 11:58 Admira Praha 2:0 Letohrad Dospělí Divize C 1
21.06.2018 09:13 Brandýs nad Labem 3:2 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
19.06.2018 09:10 Cerhenice 3:4 Sendražice Dospělí 3. třída A 0
18.06.2018 22:05 Tuchoraz 2:3 Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
18.06.2018 22:05 Konárovice 2:4 Vrdy B Starší dorost U19 Okresní přebor 0
18.06.2018 22:04 Kouřim 1:2p Křečhoř Starší dorost U19 Okresní přebor 0
18.06.2018 22:03 Vrbová Lhota 1:0p Nebovidy-Pašinka Dospělí 3. třída A 0
18.06.2018 07:08 Dobřichov 4:0 Svojšice Dospělí 3. třída B 0
18.06.2018 07:06 Tismice 4:2 Dobřichov Dospělí 3. třída B 0
17.06.2018 21:51 Bělušice 3:4 Ovčáry Dospělí 4. třída A 0
17.06.2018 20:09 Štítary 1:1 Dolní Chvatliny Starší žáci U15 Okresní přebor 0
17.06.2018 20:04 Konárovice 6:0 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
17.06.2018 19:58 Sadská 4:0 Jestřabí Lhota Dospělí 1. B třída C 0
17.06.2018 19:35 Krakovany B 2:1p Radovesnice II Dospělí 4. třída A 0
17.06.2018 10:47 Červené Pečky 4:3 Nučice Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 21:09 Stříbrná Skalice 3:1 Krakovany Starší dorost U19 Okresní přebor 0
16.06.2018 21:09 Ovčáry 1:12 Louňovice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
16.06.2018 21:07 Cerhenice 5:4 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
16.06.2018 21:05 Hradištko I 2:4 Ratboř Dospělí 3. třída A 0
16.06.2018 21:05 Týnec nad Labem 6:1 Veltruby Dospělí 3. třída A 0
16.06.2018 21:04 Štítary 3:2 Nová Ves Dospělí 3. třída A 0
16.06.2018 21:03 Velký Osek 2:7 Tři Dvory Dospělí 3. třída A 0
16.06.2018 21:00 Libodřice 3:0 Jevany Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 21:00 Radim 4:3p Libodřice Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 20:57 Jevany 5:9 Libodřice Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 20:53 Velim B 5:2 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 20:53 Krakovany 2:0 Plaňany Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 20:52 Radim 1:2p Tuklaty Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 20:52 Žiželice nad Cidlinou 2:3 Býchory Dospělí Okresní přebor 0
16.06.2018 20:51 Pečky 2:0 Kouřim Dospělí Okresní přebor 0
15.06.2018 23:10 Tři Dvory 4:1 Štítary Dospělí 3. třída A 0
15.06.2018 08:48 FK Pardubice B 2:3 Trutnov Dospělí Divize C 0
14.06.2018 15:18 Libodřice B 5:1 Dolní Chvatliny Dospělí 4. třída B 0
13.06.2018 12:41 Letohrad 4:1 Dvůr Králové Dospělí Divize C 1
13.06.2018 12:39 Převýšov 1:0 Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 1
11.06.2018 21:13 Ratboř 10:1 Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A 0
11.06.2018 14:07 Jestřabí Lhota B 5:2 Cerhenice Dospělí 3. třída A 0
11.06.2018 13:59 Jestřabí Lhota 4:3 Milovice Dospělí 1. B třída C 0
11.06.2018 12:25 Zbuzany 1:0 Letohrad Dospělí Divize C 1
10.06.2018 20:55 Kouřim 1:2 Pečky Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 20:10 Veltruby 1:2 Velký Osek Dospělí 3. třída A 0
10.06.2018 20:09 Kouřim 2:5 Jevany Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 20:05 Nučice 1:4 Žiželice nad Cidlinou Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 20:05 Plaňany 4:2 Velim B Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 19:39 Týnec nad Labem B 3:6 Ovčáry Dospělí 4. třída A 0
10.06.2018 19:00 Ohaře 2:1p Krakovany B Dospělí 4. třída A 0
10.06.2018 16:43 Svojšice 2:1 Kšely Dospělí 3. třída B 0
10.06.2018 13:12 Štítary 3:0 Cerhenice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
10.06.2018 13:12 Louňovice 5:1 Stříbrná Skalice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
10.06.2018 13:11 Křečhoř 6:0 Konárovice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
10.06.2018 13:10 Vrdy B 8:4 Tuchoraz Starší dorost U19 Okresní přebor 0
10.06.2018 13:07 Sendražice 2:4 Týnec nad Labem Dospělí 3. třída A 0
10.06.2018 13:05 Nová Ves 5:2 Hradištko I Dospělí 3. třída A 0
10.06.2018 13:05 Nebovidy-Pašinka 0:1 Konárovice Dospělí 3. třída A 0
10.06.2018 13:04 Býchory 1:3 Pečky Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 13:03 Tuklaty 1:3 Krakovany Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 13:02 Dobré Pole 2:1 Červené Pečky Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 13:01 Libodřice 4:2 Radim Dospělí Okresní přebor 0
10.06.2018 11:56 Volárna 1:5 Bělušice Dospělí 4. třída A 0
10.06.2018 00:04 Svojšice 0:4 Tuchoraz B Dospělí 3. třída B 0
10.06.2018 Tuchoraz B 3:1 Dobřichov Dospělí 3. třída B 0
09.06.2018 23:56 Tuchoraz B 4:2 Třebovle Dospělí 3. třída B 0
09.06.2018 16:01 Velké Chvalovice 7:2 Libodřice B Dospělí 4. třída B 0
07.06.2018 15:17 Štítary 7:3 Liblice Starší žáci U15 Okresní přebor 0
06.06.2018 23:06 Dobrovice 6:2 Česká Třebová Dospělí Divize C 1
06.06.2018 22:27 Mšeno-Jablonec 3:2p FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.06.2018 22:27 FK Pardubice B 2:1p Turnov Dospělí Divize C 0
06.06.2018 22:26 Chrastava 1:4 FK Pardubice B Dospělí Divize C 0
06.06.2018 21:55 Ústí nad Orlicí 3:2 Dobrovice Dospělí Česká fotbalová liga 1
06.06.2018 21:54 Ústí nad Orlicí 2:1 Vyšehrad Dospělí Česká fotbalová liga 1
06.06.2018 11:50 Tuchoraz 1:5 Křečhoř Starší dorost U19 Okresní přebor 0
06.06.2018 11:50 Kouřim 3:0 Štítary Starší dorost U19 Okresní přebor 0
06.06.2018 11:49 Cerhenice 2:0 Radim-Plaňany Starší dorost U19 Okresní přebor 0
06.06.2018 10:08 Týnec nad Labem 8:0 Jestřabí Lhota B Dospělí 3. třída A 0
06.06.2018 10:05 Loučeň 3:2p Jestřabí Lhota Dospělí 1. B třída C 0
04.06.2018 15:39 Štítary 0:1 Veltruby Dospělí 3. třída A 0
04.06.2018 13:56 Bělušice 7:0 Radovesnice II Dospělí 4. třída A 0
04.06.2018 08:19 Dobřichov 2:3p Liblice B Dospělí 3. třída B 0
03.06.2018 19:28 Hradištko I B 1:3 Krakovany B Dospělí 4. třída A 0
03.06.2018 19:25 Velký Osek B 0:4 Ovčáry Dospělí 4. třída A 0
03.06.2018 00:51 Červené Pečky 1:3 Plaňany Dospělí Okresní přebor 0
02.06.2018 21:18 Ovčáry 0:17 Vrdy B Starší dorost U19 Okresní přebor 0
02.06.2018 21:17 Stříbrná Skalice 4:2 Chotusice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
02.06.2018 21:16 Konárovice 3:2 Sendražice Starší dorost U19 Okresní přebor 0
02.06.2018 21:15 Nová Ves 2:10 Tři Dvory Dospělí 3. třída A 0
02.06.2018 21:14 Konárovice 1:0 Ratboř Dospělí 3. třída A 0
02.06.2018 21:14 Hradištko I 8:1 Vrbová Lhota Dospělí 3. třída A 0
02.06.2018 21:12 Velký Osek 7:2 Sendražice Dospělí 3. třída A 0
02.06.2018 21:11 Cerhenice 3:0 Nebovidy-Pašinka Dospělí 3. třída A 0
02.06.2018 21:10 Libodřice 4:2 Kouřim Dospělí Okresní přebor 0
02.06.2018 21:09 Jevany 3:2 Býchory Dospělí Okresní přebor 0
02.06.2018 21:06 Pečky 2:3 Nučice Dospělí Okresní přebor 0
02.06.2018 21:05 Žiželice nad Cidlinou 3:1 Dobré Pole Dospělí Okresní přebor 0
02.06.2018 21:04 Velim B 6:0 Tuklaty Dospělí Okresní přebor 0
02.06.2018 21:04 Radim 0:1 Krakovany Dospělí Okresní přebor 0
31.05.2018 18:13 Český Brod 26:13 Velký Osek Mladší přípravka Okresní přebor 1
31.05.2018 11:09 Ústí nad Orlicí 0:3 MFK Chrudim Dospělí Česká fotbalová liga 1
31.05.2018 11:06 Ústí nad Orlicí 2:1 Zápy Dospělí Česká fotbalová liga 1
31.05.2018 11:05 Brozany 2:1p Ústí nad Orlicí Dospělí Česká fotbalová liga 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde