KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (2)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
1. B třída
1. B třída E
Zápasy
2018-2019
1. B třída E
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Černolice
Chlumec
Choteč
Daleké Dušníky
Dobříš B
Hořovicko B
Králův Dvůr B
Lety
Loděnice
Milín-Ligmet
Nový Knín
Rožmitál
Rudná
Zdice
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Černolice
Chlumec
Choteč
Daleké Dušníky
Dobříš B
Hořovicko B
Králův Dvůr B
Lety
Loděnice
Milín-Ligmet
Nový Knín
Rožmitál
Rudná
Zdice
1. kolo
25.08.2018 10:00
Loděnice
8:3
(6:0)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 10:15
Rudná
2:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Černolice
1:7
(1:4)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Nový Knín
0:1
(0:0)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 15:00
Hořovicko B
1:4
(0:1)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Milín-Ligmet
2:3
(2:0)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Dobříš B
2:3
(1:2)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
01.09.2018 10:30
Rožmitál
2:1p
(1:1)
pen 4:1
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Chlumec
1:2
(1:1)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Králův Dvůr B
3:0
(1:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Choteč
3:2
(1:1)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Černolice
6:1
(3:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 17:00
Zdice
4:2
(2:1)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 17:00
Daleké Dušníky
3:1
(2:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
08.09.2018 10:00
Loděnice
0:5
(0:0)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 10:15
Rudná
0:1
(0:0)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Nový Knín
4:3p
(1:2)
pen 4:2
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Chlumec
1:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 15:00
Hořovicko B
1:3
(0:2)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Milín-Ligmet
4:3p
(2:0)
pen 4:1
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Králův Dvůr B
9:0
(1:0)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
15.09.2018 10:30
Rožmitál
3:4p
(1:2)
pen 3:4
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 17:00
Králův Dvůr B
2:0
(1:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 17:00
Choteč
4:0
(1:0)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 17:00
Černolice
6:1
(4:1)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 15:00
Hořovicko B
0:3
(0:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 17:00
Zdice
1:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 17:00
Daleké Dušníky
6:0
(2:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
22.09.2018 10:00
Loděnice
3:1
(1:0)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 10:15
Rudná
4:3
(2:1)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Nový Knín
0:4
(0:2)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Králův Dvůr B
2:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Chlumec
2:1p
(1:0)
pen 3:1
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 16:30
Milín-Ligmet
2:1p
(0:0)
pen 4:3
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 16:30
Dobříš B
2:6
(0:4)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
29.09.2018 10:00
Loděnice
2:3
(1:1)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 10:30
Rožmitál
1:0
(0:0)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Králův Dvůr B
0:1
(0:1)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Choteč
0:1
(0:1)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Černolice
9:3
(7:2)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 15:00
Hořovicko B
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 16:30
Daleké Dušníky
8:1
(2:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
06.10.2018 10:15
Rudná
2:1
(0:0)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Nový Knín
3:1
(3:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Daleké Dušníky
3:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Chlumec
3:1
(2:0)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Milín-Ligmet
2:1p
(1:0)
pen 5:4
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Dobříš B
3:0
(0:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Zdice
4:2
(3:1)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
13.10.2018 10:00
Loděnice
5:1
(3:1)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 10:30
Rožmitál
4:1
(2:0)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 16:00
Choteč
1:5
(0:2)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 16:00
Černolice
2:3p
(1:0)
pen 4:5
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 15:00
Hořovicko B
4:3p
(1:0)
pen 5:4
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 16:00
Daleké Dušníky
2:1p
(1:1)
pen 4:2
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 16:00
Milín-Ligmet
2:3
(2:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
20.10.2018 10:15
Rudná
0:3
(0:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Nový Knín
4:3p
(0:1)
pen 4:2
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Hořovicko B
1:3
(1:1)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Chlumec
3:1
(2:1)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Králův Dvůr B
4:2
(2:2)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Dobříš B
1:3
(0:0)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Zdice
2:1p
(0:1)
pen 4:3
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
27.10.2018 10:00
Loděnice
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:30
Rožmitál
5:0
(1:0)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Černolice
5:2
(3:1)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Nový Knín
3:2p
(2:0)
pen 4:3
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 14:30
Daleké Dušníky
0:4
(0:2)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 14:30
Milín-Ligmet
3:0
(1:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 15:00
Hořovicko B
2:1p
(0:0)
pen 4:3
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
03.11.2018 10:15
Rudná
2:1
(2:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Milín-Ligmet
1:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Chlumec
1:2p
(1:0)
pen 1:3
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Králův Dvůr B
2:4
(1:1)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Choteč
3:1
(1:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Dobříš B
0:1
(0:0)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Zdice
1:2
(1:1)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
10.11.2018 10:00
Loděnice
0:1
(0:0)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:30
Rožmitál
3:0
(0:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Černolice
11:1
(6:0)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Nový Knín
1:3
(1:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 14:00
Milín-Ligmet
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 14:00
Dobříš B
1:0
(0:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 15:00
Hořovicko B
0:3
(0:1)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
17.11.2018 10:15
Rudná
1:4
(1:2)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Dobříš B
0:1p
(0:0)
pen 1:3
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Chlumec
2:1
(0:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Králův Dvůr B
0:2
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Choteč
6:2
(2:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Zdice
2:1
(2:0)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Daleké Dušníky
1:2
(1:0)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
23.03.2019 10:30
Rožmitál
2:1
(2:1)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Choteč
2:0
(1:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Králův Dvůr B
3:1
(2:0)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Chlumec
3:0
(1:0)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Lety
7:0
(3:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 15:00
Daleké Dušníky
4:1
(2:1)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 15:00
Zdice
3:1
(1:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
30.03.2019 10:00
Loděnice
5:1
(1:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 10:15
Rudná
0:4
(0:3)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 15:00
Lety
2:1p
(0:1)
pen 3:1
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 15:00
Nový Knín
2:0
(1:0)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Dobříš B
0:1
(0:1)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Milín-Ligmet
5:2
(2:2)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Hořovicko B
3:1
(1:0)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
06.04.2019 10:30
Rožmitál
4:2
(2:1)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Černolice
2:3p
(2:2)
pen 1:4
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Choteč
4:2
(2:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Dobříš B
0:1
(0:1)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Lety
1:2
(0:1)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 16:30
Daleké Dušníky
3:2p
(1:2)
pen 9:8
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 16:30
Zdice
6:0
(3:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
13.04.2019 10:00
Loděnice
6:0
(4:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 10:15
Rudná
1:0p
(0:0)
pen 4:1
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 16:30
Chlumec
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 16:30
Lety
2:1
(1:0)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 16:30
Nový Knín
2:1p
(0:0)
pen 5:3
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 16:30
Dobříš B
3:2
(2:0)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 16:30
Milín-Ligmet
0:2
(0:1)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
20.04.2019 10:30
Rožmitál
3:2
(2:2)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Černolice
7:1
(4:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Choteč
2:6
(1:2)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Lety
1:3
(0:2)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 15:00
Hořovicko B
2:3
(0:0)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Daleké Dušníky
0:3
(0:2)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Zdice
5:4
(3:2)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
27.04.2019 10:15
Rudná
0:6
(0:2)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Chlumec
2:1
(2:0)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Lety
5:3
(2:1)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Nový Knín
3:0
(2:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Zdice
2:1p
(0:1)
pen 5:3
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Dobříš B
3:1
(2:0)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Milín-Ligmet
1:2
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
04.05.2019 10:00
Loděnice
3:1
(0:1)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 10:30
Rožmitál
1:0
(0:0)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Černolice
1:0
(0:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Lety
1:3
(0:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Choteč
3:5
(1:3)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Králův Dvůr B
5:2
(3:1)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 15:00
Hořovicko B
0:2
(0:0)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
11.05.2019 10:15
Rudná
5:0
(4:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Králův Dvůr B
1:0
(0:0)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Chlumec
2:1
(2:0)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Lety
4:2
(1:1)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Nový Knín
2:3
(0:2)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Zdice
6:3
(5:3)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Dobříš B
2:1
(1:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
18.05.2019 10:00
Loděnice
2:1
(0:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 10:30
Rožmitál
2:3
(1:2)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Černolice
1:2
(0:0)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Choteč
5:3
(1:1)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 15:00
Lety
3:1
(3:1)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 17:00
Milín-Ligmet
4:0
(1:0)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 17:00
Daleké Dušníky
3:4
(1:2)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
25.05.2019 10:15
Rudná
3:1
(1:1)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Choteč
4:3p
(1:1)
pen 3:2
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Králův Dvůr B
5:1
(1:1)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Chlumec
5:1
(3:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Lety
2:4
(1:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 17:00
Zdice
4:6
(1:3)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 17:00
Dobříš B
2:1
(1:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
01.06.2019 10:00
Loděnice
0:3
(0:1)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 10:30
Rožmitál
2:3
(1:2)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Nový Knín
5:2
(1:1)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Lety
1:2
(0:1)
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Černolice
6:1
(1:1)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 15:00
Hořovicko B
1:2
(0:1)
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 17:00
Daleké Dušníky
1:0
(1:0)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
08.06.2019 10:15
Rudná
2:1
(1:1)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Choteč
4:3
(1:0)
Černolice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Králův Dvůr B
7:1
(3:0)
Hořovicko B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Chlumec
3:4p
(1:1)
pen 3:4
Milín-Ligmet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Lety
2:1
(2:0)
Nový Knín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 17:00
Daleké Dušníky
6:0
(4:0)
Rožmitál
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 17:00
Zdice
2:3p
(2:2)
pen 2:3
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
15.06.2019 10:00
Loděnice
3:1
(1:1)
Králův Dvůr B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:30
Rožmitál
0:1
(0:1)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Nový Knín
2:0
(1:0)
Chlumec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Černolice
4:7
(1:4)
Daleké Dušníky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 15:00
Hořovicko B
3:5
(1:1)
Choteč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 17:00
Lety
0:3
(0:2)
Dobříš B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 17:00
Milín-Ligmet
3:4p
(2:1)
pen 4:5
Zdice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)