2017-2018
1. A třída A
Dospělí
Tabulka - celková
Pořadí |
Tým | Z |
V |
VP |
PP |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
Hřebeč | 30 |
21 |
2 |
1 |
6 |
73:50 |
+23 |
68 |
+23 |
V
V
V
P
V
|
||||||||||||||||||||||||||||
2.
|
Libušín | 30 |
21 |
1 |
2 |
6 |
89:32 |
+57 |
67 |
+22 |
V
P
V
V
p
|
||||||||||||||||||||||||||||
3.
|
Jíloviště | 30 |
21 |
1 |
1 |
7 |
71:50 |
+21 |
66 |
+21 |
V
V
V
P
V
|
||||||||||||||||||||||||||||
4.
|
Tochovice | 30 |
16 |
1 |
3 |
10 |
71:66 |
+5 |
53 |
+8 |
P
V
V
P
P
|
||||||||||||||||||||||||||||
5.
|
Podlesí | 30 |
14 |
4 |
1 |
11 |
64:61 |
+3 |
51 |
+6 |
P
P
P
P
V
|
||||||||||||||||||||||||||||
6.
|
Vestec | 30 |
12 |
3 |
4 |
11 |
61:55 |
+6 |
46 |
+1 |
p
V
P
V
v
|
||||||||||||||||||||||||||||
7.
|
Černolice | 30 |
14 |
1 |
1 |
14 |
72:82 |
-10 |
45 |
0 |
V
P
p
V
V
|
||||||||||||||||||||||||||||
8.
|
Votice | 30 |
13 |
1 |
3 |
13 |
64:57 |
+7 |
44 |
-1 |
P
V
P
V
P
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9.
|
Jílové | 30 |
13 |
2 |
1 |
14 |
60:64 |
-4 |
44 |
-1 |
V
P
v
V
v
|
||||||||||||||||||||||||||||
10.
|
Komárov | 30 |
11 |
3 |
2 |
14 |
68:64 |
+4 |
41 |
-4 |
V
V
V
P
p
|
||||||||||||||||||||||||||||
11.
|
Klecany | 30 |
10 |
4 |
2 |
14 |
55:62 |
-7 |
40 |
-5 |
P
P
V
P
p
|
||||||||||||||||||||||||||||
12.
|
Cerhovice | 30 |
10 |
3 |
3 |
14 |
58:60 |
-2 |
39 |
-6 |
V
p
V
P
v
|
||||||||||||||||||||||||||||
13.
|
Kosoř | 30 |
9 |
4 |
2 |
15 |
56:67 |
-11 |
37 |
-8 |
P
v
P
V
P
|
||||||||||||||||||||||||||||
14.
|
Mníšek pod Brdy | 30 |
10 |
1 |
2 |
17 |
37:53 |
-16 |
34 |
-11 |
v
P
P
V
V
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.
|
Zavidov | 30 |
11 |
0 |
1 |
18 |
55:77 |
-22 |
34 |
-11 |
P
V
P
V
P
|
||||||||||||||||||||||||||||
16.
|
Nový Knín | 30 |
3 |
0 |
2 |
25 |
34:88 |
-54 |
11 |
-34 |
P
P
P
P
P
|
Přesuny do další sezóny
Hřebeč - Postup do Oblastní přebor
Libušín - Postup do Oblastní přebor
Černolice - Přihlášení do Okresní přebor
Zavidov - Sestup do 1. B třída A
Nový Knín - Sestup do 1. B třída E