KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
4. třída D
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2015-2016
Starší dorost U19
Česká liga
Česká liga
Zápasy
2015-2016
Česká liga
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
31. kolo
32. kolo
33. kolo
34. kolo
35. kolo
36. kolo
37. kolo
38. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Admira Praha
Benešov
Doubravka
Dukla Praha
FK Kolín
Meteor Praha
MFK Chrudim
Most
Motorlet
Náchod
Olympia Hradec Králové
Písek
SK Kladno
Slavia Praha B
Sokolov
Táborsko
Ústí nad Labem
Varnsdorf
Viktoria Žižkov
Vyšehrad
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
31. kolo
32. kolo
33. kolo
34. kolo
35. kolo
36. kolo
37. kolo
38. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Admira Praha
Benešov
Doubravka
Dukla Praha
FK Kolín
Meteor Praha
MFK Chrudim
Most
Motorlet
Náchod
Olympia Hradec Králové
Písek
SK Kladno
Slavia Praha B
Sokolov
Táborsko
Ústí nad Labem
Varnsdorf
Viktoria Žižkov
Vyšehrad
1. kolo
08.08.2015 10:00
MFK Chrudim
3:0
(3:0)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
FK Kolín
2:5
(1:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Varnsdorf
0:6
(0:3)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Ústí nad Labem
0:1
(0:1)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Motorlet
0:2
(0:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Doubravka
1:0
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Písek
1:2p
(1:0)
pen 2:3
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Viktoria Žižkov
0:1
(0:1)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Slavia Praha B
1:2p
(0:0)
pen 8:9
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2015 10:00
Táborsko
5:3
(5:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
15.08.2015 10:00
Most
4:2
(1:2)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Náchod
2:0
(1:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
2:3
(0:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Benešov
2:0
(1:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Vyšehrad
1:2
(0:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Meteor Praha
5:1
(2:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Admira Praha
0:5
(0:3)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Dukla Praha
2:1
(1:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
Sokolov
3:1
(0:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2015 10:00
MFK Chrudim
6:0
(4:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
22.08.2015 10:00
FK Kolín
0:4
(0:1)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Varnsdorf
1:5
(0:2)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Ústí nad Labem
4:3p
(1:2)
pen 5:4
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Motorlet
0:4
(0:3)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Doubravka
3:1
(2:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Písek
1:2p
(1:1)
pen 2:3
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Viktoria Žižkov
1:0
(1:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Slavia Praha B
1:2p
(0:0)
pen 2:4
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
Táborsko
4:1
(3:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 10:00
SK Kladno
1:3
(0:1)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
29.08.2015 10:00
Most
4:1
(1:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
4:3
(2:2)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Benešov
6:0
(3:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Vyšehrad
2:4
(2:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Meteor Praha
3:0
(1:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Admira Praha
3:0
(2:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Dukla Praha
6:0
(3:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
Sokolov
2:1
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
MFK Chrudim
6:0
(4:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 10:00
FK Kolín
1:0p
(0:0)
pen 4:3
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
05.09.2015 10:00
Varnsdorf
1:4
(0:2)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Ústí nad Labem
2:0
(0:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Motorlet
2:3p
(0:0)
pen 2:4
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Doubravka
4:2
(2:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Písek
2:3
(1:1)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Viktoria Žižkov
3:1
(2:1)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Slavia Praha B
3:0
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Táborsko
4:1
(3:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
SK Kladno
1:0
(0:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 10:00
Náchod
1:2
(1:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
12.09.2015 10:00
Most
2:1p
(0:0)
pen 3:2
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Benešov
7:1
(3:1)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Vyšehrad
3:0
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Meteor Praha
5:0
(2:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Admira Praha
0:4
(0:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Dukla Praha
5:1
(2:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Sokolov
2:0
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
MFK Chrudim
4:0
(4:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
FK Kolín
0:4
(0:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 10:00
Varnsdorf
0:3
(0:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
19.09.2015 10:00
Ústí nad Labem
1:3
(0:2)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Motorlet
2:1
(1:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Doubravka
1:2
(1:1)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Písek
1:0
(1:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Viktoria Žižkov
1:0
(0:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Slavia Praha B
2:1
(2:0)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Táborsko
1:0
(0:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
SK Kladno
3:1
(3:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Náchod
6:0
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
2:1p
(0:0)
pen 4:2
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
26.09.2015 10:00
Most
4:3
(2:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Vyšehrad
4:3
(3:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Meteor Praha
1:2
(1:1)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Admira Praha
4:2
(2:2)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Dukla Praha
5:1
(3:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Sokolov
5:2
(2:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
MFK Chrudim
3:1
(0:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
FK Kolín
0:1
(0:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Varnsdorf
1:2
(1:1)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 10:00
Ústí nad Labem
2:3
(1:2)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
03.10.2015 10:00
Motorlet
3:1
(1:0)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Doubravka
3:7
(1:1)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Písek
1:0
(1:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Viktoria Žižkov
5:0
(2:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Slavia Praha B
3:1
(1:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Táborsko
3:1
(1:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
SK Kladno
2:3
(0:2)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Náchod
3:1
(1:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
4:1
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 10:00
Benešov
2:1
(1:1)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
10.10.2015 10:00
Most
5:4
(5:2)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Meteor Praha
3:2
(2:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Admira Praha
4:0
(2:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Dukla Praha
4:1
(1:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Sokolov
9:0
(8:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
MFK Chrudim
5:0
(2:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
FK Kolín
0:5
(0:2)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Varnsdorf
1:2
(0:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Ústí nad Labem
6:2
(3:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 10:00
Motorlet
2:1
(0:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
17.10.2015 10:00
Doubravka
2:7
(0:3)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Písek
1:4
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Viktoria Žižkov
5:0
(3:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Slavia Praha B
4:1
(2:1)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Táborsko
3:1
(2:1)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
SK Kladno
0:1
(0:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Náchod
4:1
(2:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
2:1
(1:0)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Benešov
5:2
(3:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 10:00
Vyšehrad
1:5
(1:2)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
24.10.2015 10:00
Most
2:5
(1:2)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Admira Praha
4:2
(2:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Dukla Praha
3:2
(3:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Sokolov
7:0
(2:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
MFK Chrudim
4:3
(1:1)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
FK Kolín
0:3
(0:2)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Varnsdorf
2:1
(2:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Ústí nad Labem
0:1
(0:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Motorlet
0:1
(0:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 10:00
Doubravka
0:3
(0:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
31.10.2015 10:00
Písek
2:0
(2:0)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Viktoria Žižkov
1:2p
(0:1)
pen 2:4
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Slavia Praha B
2:0
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Táborsko
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
SK Kladno
4:0
(2:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Náchod
3:1
(2:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
4:1
(2:0)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Benešov
2:1
(1:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Vyšehrad
3:2p
(1:0)
pen 4:2
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 10:00
Meteor Praha
4:3
(1:1)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
07.11.2015 10:00
Most
3:1
(0:1)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Dukla Praha
1:2
(0:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Sokolov
4:0
(2:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
MFK Chrudim
2:4
(2:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
FK Kolín
0:1
(0:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Varnsdorf
0:4
(0:2)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Ústí nad Labem
2:5
(1:4)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Motorlet
1:2
(1:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Doubravka
0:4
(0:3)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 10:00
Písek
2:1
(2:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
14.11.2015 10:00
Viktoria Žižkov
4:0
(3:0)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Slavia Praha B
1:0
(0:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Táborsko
3:2
(2:1)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
SK Kladno
1:2
(0:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Náchod
6:1
(3:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
5:0
(4:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Benešov
2:1
(2:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Vyšehrad
3:4
(1:4)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Meteor Praha
1:3
(1:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 10:00
Admira Praha
1:2
(0:0)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
21.11.2015 10:00
Most
0:4
(0:2)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Sokolov
10:2
(6:1)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
MFK Chrudim
1:2
(0:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
FK Kolín
1:3
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Varnsdorf
0:2
(0:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Ústí nad Labem
7:3
(4:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Motorlet
3:2
(2:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Doubravka
1:5
(1:4)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Písek
2:0
(0:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.11.2015 10:00
Viktoria Žižkov
2:1
(1:0)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
26.08.2015 10:00
Slavia Praha B
4:2
(3:1)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Táborsko
0:2
(0:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
SK Kladno
2:1
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Náchod
3:2
(0:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
0:4
(0:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Benešov
6:2
(3:2)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Vyšehrad
6:1
(2:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Meteor Praha
2:0
(1:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Admira Praha
1:2
(0:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2015 10:00
Dukla Praha
0:1
(0:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
09.09.2015 10:00
Most
3:1
(0:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
MFK Chrudim
3:1
(1:1)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
FK Kolín
0:1
(0:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Varnsdorf
0:1
(0:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Ústí nad Labem
3:2
(2:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Motorlet
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Doubravka
1:2p
(1:1)
pen 2:3
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Písek
5:0
(3:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Viktoria Žižkov
2:1
(2:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2015 10:00
Slavia Praha B
3:0
(1:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
30.09.2015 10:00
Táborsko
1:4
(1:2)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
SK Kladno
2:3
(1:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Náchod
1:2
(1:2)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Olympia Hradec Králové
2:0
(0:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Benešov
2:0
(1:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Vyšehrad
5:1
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Meteor Praha
1:0
(0:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Admira Praha
2:1p
(0:0)
pen 3:0
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Dukla Praha
3:0
(2:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2015 10:00
Sokolov
2:3
(0:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
12.03.2016 10:00
Most
1:2p
(1:1)
pen 4:5
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Sokolov
4:2
(3:1)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Dukla Praha
4:0
(1:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Admira Praha
2:1
(1:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Meteor Praha
3:0
(2:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Vyšehrad
3:2
(0:2)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Benešov
2:0
(2:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
1:2
(1:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
Náchod
0:3
(0:2)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2016 10:00
SK Kladno
2:0
(0:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
19.03.2016 10:00
SK Kladno
3:0
(2:0)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Táborsko
4:3
(0:2)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Slavia Praha B
4:0
(0:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Viktoria Žižkov
2:0
(0:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Písek
3:0
(1:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Doubravka
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Motorlet
5:0
(2:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Ústí nad Labem
1:3
(1:0)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
Varnsdorf
0:3
(0:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2016 10:00
FK Kolín
0:3
(0:3)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
26.03.2016 10:00
Most
8:0
(6:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
MFK Chrudim
7:0
(4:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Sokolov
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Dukla Praha
1:0
(1:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Admira Praha
3:0
(0:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Meteor Praha
3:2
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Vyšehrad
1:2
(1:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Benešov
1:2p
(0:1)
pen 4:5
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
5:2
(2:1)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2016 10:00
Náchod
3:8
(1:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
02.04.2016 10:00
Náchod
4:2
(2:1)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
SK Kladno
3:1
(0:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Táborsko
0:3
(0:3)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Slavia Praha B
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Viktoria Žižkov
4:0
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Písek
4:0
(2:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Doubravka
0:4
(0:2)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Motorlet
3:2p
(2:1)
pen 3:1
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Ústí nad Labem
0:2
(0:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 10:00
Varnsdorf
0:2
(0:2)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
09.04.2016 10:00
Most
6:0
(4:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
FK Kolín
0:6
(0:1)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
MFK Chrudim
2:0
(2:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Sokolov
5:1
(3:1)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Dukla Praha
2:1
(1:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Admira Praha
3:4p
(2:2)
pen 3:5
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Meteor Praha
1:0
(1:0)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Vyšehrad
2:1p
(0:0)
pen 4:2
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Benešov
4:1
(0:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
4:3p
(1:1)
pen 3:1
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
16.04.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
3:2p
(2:0)
pen 4:2
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Náchod
3:2
(0:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
SK Kladno
8:0
(4:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Táborsko
2:1p
(0:0)
pen 4:3
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Slavia Praha B
5:0
(2:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Viktoria Žižkov
0:1
(0:0)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Písek
5:3
(3:2)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Doubravka
0:1
(0:1)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Motorlet
1:0
(1:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 10:00
Ústí nad Labem
3:1
(1:1)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
23.04.2016 10:00
Most
0:3
(0:2)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Varnsdorf
1:2p
(0:1)
pen 3:4
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
FK Kolín
3:2
(3:2)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
MFK Chrudim
3:0
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Sokolov
4:1
(1:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Dukla Praha
3:0
(1:0)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Admira Praha
1:2
(0:2)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Meteor Praha
3:1
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Vyšehrad
3:7
(1:3)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 10:00
Benešov
0:1
(0:1)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
30.04.2016 10:00
Benešov
3:2p
(1:1)
pen 4:3
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
2:1p
(0:1)
pen 4:3
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Náchod
2:3
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
SK Kladno
3:0
(3:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Táborsko
0:1
(0:0)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Slavia Praha B
3:2p
(2:2)
pen 5:4
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Viktoria Žižkov
1:7
(0:2)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Písek
4:0
(3:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Doubravka
2:1
(1:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 10:00
Motorlet
3:0
(1:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
07.05.2016 10:00
Most
0:4
(0:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Ústí nad Labem
6:1
(1:1)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Varnsdorf
0:3
(0:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
FK Kolín
3:0
(1:0)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
MFK Chrudim
3:2p
(1:0)
pen 4:3
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Sokolov
4:2
(1:1)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Dukla Praha
3:0
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Admira Praha
2:1p
(1:0)
pen 8:7
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Meteor Praha
0:1
(0:1)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 10:00
Vyšehrad
3:2
(1:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
14.05.2016 10:00
Vyšehrad
0:1
(0:1)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Benešov
5:2
(4:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
1:2p
(0:0)
pen 3:5
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Náchod
2:6
(1:2)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
SK Kladno
4:2
(3:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Táborsko
0:6
(0:2)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Slavia Praha B
8:0
(5:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Viktoria Žižkov
4:0
(2:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Písek
3:1
(3:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 10:00
Doubravka
1:3
(1:2)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
21.05.2016 10:00
Most
1:0
(0:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Motorlet
1:3
(1:2)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Ústí nad Labem
3:6
(2:3)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Varnsdorf
0:3
(0:2)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
FK Kolín
0:6
(0:2)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
MFK Chrudim
5:2
(4:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Sokolov
7:1
(4:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Dukla Praha
6:0
(3:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Admira Praha
1:3
(0:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 10:00
Meteor Praha
4:0
(2:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31. kolo
28.05.2016 10:00
Meteor Praha
4:3
(2:2)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Vyšehrad
1:2p
(0:1)
pen 1:2
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Benešov
3:2p
(2:0)
pen 5:4
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
1:2
(1:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Náchod
1:2p
(1:0)
pen 3:4
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
SK Kladno
1:0
(1:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Táborsko
4:2
(1:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Slavia Praha B
7:0
(2:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Viktoria Žižkov
0:1p
(0:0)
pen 2:3
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 10:00
Písek
1:2
(1:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
32. kolo
04.06.2016 10:00
Most
2:4
(2:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Doubravka
3:1
(2:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Motorlet
2:3p
(1:1)
pen 3:5
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Ústí nad Labem
8:0
(2:0)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Varnsdorf
0:5
(0:4)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Náchod
1:4
(1:1)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
MFK Chrudim
5:2
(2:1)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Sokolov
3:5
(1:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Dukla Praha
2:0
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 10:00
Admira Praha
3:4
(1:4)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
33. kolo
20.02.2016 10:00
Admira Praha
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Meteor Praha
4:3p
(0:2)
pen 17:16
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Vyšehrad
0:1
(0:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Benešov
0:3
(0:2)
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
2:0
(0:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Náchod
8:1
(6:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
SK Kladno
4:0
(1:0)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Táborsko
2:3
(1:1)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Slavia Praha B
4:0
(3:0)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.02.2016 10:00
Viktoria Žižkov
3:1
(1:0)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
34. kolo
27.02.2016 10:00
Most
2:3p
(1:1)
pen 5:6
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Písek
1:3
(0:1)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Doubravka
2:3
(0:2)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Motorlet
2:1p
(0:1)
pen 4:2
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Ústí nad Labem
4:1
(2:1)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Varnsdorf
0:1
(0:1)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
FK Kolín
1:8
(1:5)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
MFK Chrudim
5:0
(4:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Sokolov
4:0
(2:0)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.02.2016 10:00
Dukla Praha
4:0
(1:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
35. kolo
05.03.2016 10:00
Dukla Praha
5:1
(2:0)
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Admira Praha
0:1
(0:0)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Meteor Praha
3:4p
(1:3)
pen 3:4
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Vyšehrad
0:1
(0:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Benešov
3:1
(1:1)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
3:2
(1:1)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Náchod
0:1
(0:0)
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
SK Kladno
3:2
(0:1)
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Táborsko
3:1
(2:1)
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.03.2016 10:00
Slavia Praha B
2:3
(1:1)
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
36. kolo
20.04.2016 10:00
Most
2:0
(2:0)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Viktoria Žižkov
2:3
(1:1)
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Písek
3:1
(3:1)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Doubravka
3:2
(3:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Motorlet
3:0
(1:0)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Ústí nad Labem
3:1
(1:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Varnsdorf
1:0
(0:0)
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
FK Kolín
1:3
(1:1)
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
MFK Chrudim
5:0
(3:0)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2016 10:00
Sokolov
1:2
(0:1)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
37. kolo
11.05.2016 10:00
Sokolov
1:2p
(1:1)
pen 5:6
Most
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Dukla Praha
1:2p
(0:0)
pen 2:3
MFK Chrudim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Admira Praha
3:0
(1:0)
FK Kolín
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Meteor Praha
6:0
(4:0)
Varnsdorf
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Vyšehrad
0:3
(0:1)
Ústí nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Benešov
2:1p
(1:0)
pen 10:9
Motorlet
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Olympia Hradec Králové
1:2p
(1:1)
pen 3:5
Doubravka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Náchod
3:2p
(1:0)
pen 4:2
Písek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
SK Kladno
2:3p
(1:1)
pen 3:4
Viktoria Žižkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2016 10:00
Táborsko
0:1
(0:0)
Slavia Praha B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
38. kolo
25.05.2016 10:00
Most
3:4p
(1:1)
pen 3:4
Táborsko
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Slavia Praha B
4:1
(1:0)
SK Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Viktoria Žižkov
0:1
(0:0)
Náchod
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Písek
3:2
(2:1)
Olympia Hradec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Doubravka
2:5
(0:3)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Motorlet
0:1p
(0:0)
pen 2:3
Vyšehrad
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Ústí nad Labem
3:4p
(1:1)
pen 3:5
Meteor Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
Varnsdorf
4:5
(2:3)
Admira Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 10:00
MFK Chrudim
3:1
(1:1)
Sokolov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2016 16:00
FK Kolín
2:4
(0:3)
Dukla Praha
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)