KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2007-2008
Dospělí
3. třída
3. třída A
Hráči
2007-2008
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Hráči
všechny týmy
všechny týmy
Červené Pečky B
Hradištko I
Krakovany
Křečhoř
Libodřice B
Nebovidy
Ovčáry
Pašinka
Radovesnice II
Starý Kolín
Týnec nad Labem
Veletov
Velký Osek B
Veltruby
všechny týmy
všechny týmy
Červené Pečky B
Hradištko I
Krakovany
Křečhoř
Libodřice B
Nebovidy
Ovčáry
Pašinka
Radovesnice II
Starý Kolín
Týnec nad Labem
Veletov
Velký Osek B
Veltruby
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Ladislav Kukal
Radovesnice II
26
26
0
1
0
0
0
0
0
Pavel Tůma
Radovesnice II
26
26
0
0
0
0
0
0
0
Bohuslav Machurka
Ovčáry
25
25
0
0
9
2
0
0
0
Josef Komárek
Radovesnice II
25
25
0
1
4
0
0
0
0
Marek Steklý
Radovesnice II
25
25
0
15
0
0
0
0
0
Ondřej Černý
Ovčáry
24
24
0
0
0
0
0
0
0
Radek Havrda
Radovesnice II
24
23
1
4
1
0
0
0
0
Aleš Scháněl
Radovesnice II
23
22
1
3
9
1
0
0
0
Jiří Olexa
Radovesnice II
23
23
0
8
1
0
0
0
1
Milan Kopecký
Ovčáry
23
17
6
1
0
0
0
0
0
Tomáš Novotný
Radovesnice II
23
21
2
8
10
0
0
0
1
Jambor
Ovčáry
22
22
0
0
2
0
1
0
0
Jan Brož
Ovčáry
22
21
1
7
0
0
0
0
0
Ladislav Rudolf
Radovesnice II
22
18
4
5
1
0
1
0
0
Jaroslav Branda
Radovesnice II
21
16
5
4
0
0
0
0
0
Kamil Machurka
Ovčáry
20
19
1
4
4
0
0
0
0
Martin Horní
Radovesnice II
20
2
18
1
0
0
0
0
0
Jaroslav Janouch
Radovesnice II
19
14
5
10
0
0
0
0
0
Tomáš Molič
Radovesnice II
19
2
17
1
2
0
0
0
0
Vilt
Ovčáry
19
18
1
3
1
0
0
0
0
Milan Janouch
Radovesnice II
18
17
1
1
0
0
0
0
0
Zděnek Votava
Ovčáry
18
17
1
3
8
3
0
0
0
Luboš Sýkora
Veletov
15
15
0
1
14
0
0
0
0
Martin Hruška
Ovčáry
15
15
0
0
0
0
0
0
0
Flos
Ovčáry
14
14
0
1
0
0
0
0
0
Ivan Pokorný
Ovčáry
14
13
1
1
2
1
0
0
0
Jakub Souček
Veletov
14
14
0
0
7
0
0
0
0
Stanislav Šindelář
Krakovany
14
14
0
1
1
0
0
0
0
Tomáš Dostál
Krakovany
14
14
0
6
4
0
0
0
0
Vlastimil Novotný
Krakovany
14
9
5
2
0
0
0
0
0
Čákora
Starý Kolín
13
13
0
0
21
0
0
0
0
David Oliva
Veletov
13
13
0
0
8
0
0
0
0
Karel Žižka
Krakovany
13
13
0
1
5
0
0
0
1
Kubíček
Ovčáry
13
12
1
7
9
0
0
0
0
Luděk Tlučhoř
Krakovany
13
13
0
1
7
1
0
0
0
Lukáš Moulis
Ovčáry
13
13
0
3
1
0
0
0
0
Lukáš Polák
Hradištko I
13
13
0
0
15
7
0
0
0
Lukáš Neruda
Krakovany
12
10
2
3
5
0
0
0
0
Ondřej Beneš
Krakovany
12
7
5
4
0
0
0
0
0
Jiří Horník
Hradištko I
11
11
0
0
11
0
0
0
0
Tomáš Bubeník
Krakovany
11
1
10
1
0
0
0
0
0
Dušan Sýkora
Veletov
10
10
0
1
6
0
0
0
0
Jaroslav Dušek
Krakovany
10
9
1
2
0
0
0
0
0
Jiří Pluhař
Nebovidy
10
10
0
0
14
0
0
0
0
Tomáš Gaborik
Radovesnice II
10
10
0
1
1
0
0
0
0
David Marek
Krakovany
9
9
0
0
4
2
0
0
0
Jan Šedina
Veletov
9
9
0
1
6
0
0
0
0
Kukla
Starý Kolín
9
9
0
0
13
0
0
0
0
Lacina
Starý Kolín
9
9
0
0
13
0
0
0
0
Lukáš Chábera
Krakovany
9
8
1
3
1
0
0
0
0
Lukáš Veselý
Veletov
9
8
1
1
2
0
0
0
0
Michal Novák
Veletov
9
9
0
0
1
0
0
0
0
Michal Zálabský
Veletov
9
9
0
0
1
0
0
0
0
Milan Pohanka
Veletov
9
9
0
0
0
0
0
0
0
Jakub Příhoda
Hradištko I
8
8
0
0
5
0
0
0
0
Jan Chládek
Ovčáry
8
6
2
5
0
0
0
0
0
Káninský
Ovčáry
8
7
1
2
1
0
0
0
0
Klouda
Veletov
8
8
0
0
1
0
0
0
0
Radek Kulhánek
Červené Pečky B
8
7
1
0
7
0
0
0
0
Radek Podlešák
Krakovany
8
6
2
3
0
0
0
0
1
Zdeněk Řehák
Veletov
8
8
0
0
3
0
0
0
0
Jan Janouch
Radovesnice II
7
0
7
0
0
0
0
0
0
Jeneš Daniel
Veletov
7
6
1
0
0
0
0
0
0
Josef Jetýlek
Krakovany
7
6
1
0
2
0
0
0
0
Josef Machan ml.
Ovčáry
7
6
1
5
0
0
0
0
0
Martin Horník
Hradištko I
7
7
0
0
5
0
0
0
0
Pavel Malý
Ovčáry
7
3
4
1
0
0
0
0
0
Suchý
Pašinka
7
7
0
0
10
0
0
0
0
Václav Kupec
Ovčáry
7
5
2
0
0
0
0
0
0
Heverle
Libodřice B
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Jakub Vinduška
Hradištko I
6
6
0
0
4
0
0
0
0
Josef Vodička
Krakovany
6
5
1
3
2
0
0
0
0
Lázňovský
Pašinka
6
6
0
0
7
0
0
0
0
Ondřej Kopecký
Ovčáry
6
2
4
0
0
0
0
0
0
Přemysl Podnecký
Ovčáry
6
2
4
0
0
0
0
0
0
Roman Mikšík
Krakovany
6
6
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Lev
Pašinka
6
6
0
0
10
0
0
0
0
Tomáš Tuhý
Krakovany
6
3
3
1
0
0
0
0
0
Vladimír Vedral
Veletov
6
5
1
0
1
0
0
0
0
Jiří Kubelka
Červené Pečky B
5
5
0
0
0
0
0
0
0
Josef Flok
Krakovany
5
5
0
0
0
0
0
0
0
Martin Sandholc
Krakovany
5
3
2
1
2
0
0
0
0
Martin Scheder
Nebovidy
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Martin Vosejpka
Hradištko I
5
5
0
0
0
0
0
0
0
Michal Malý
Ovčáry
5
1
4
0
0
0
0
0
0
Pánek
Libodřice B
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Pavel Skočdopole
Libodřice B
5
5
0
0
8
0
0
0
0
Petr Podnecký
Červené Pečky B
5
5
0
0
2
0
0
0
0
Radek Vrablec
Libodřice B
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Tomáš Havel
Pašinka
5
5
0
0
6
0
0
0
0
Václav Karela
Radovesnice II
5
5
0
0
1
0
0
0
0
Drahovzal
Pašinka
4
4
0
0
3
0
0
0
0
Dušan Michalko
Hradištko I
4
4
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Rejlek
Radovesnice II
4
4
0
3
0
0
0
0
0
J. Řehák
Veletov
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Martin Hrodek
Hradištko I
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Martin Slavík
Hradištko I
4
4
0
0
1
0
0
0
0
Matěj Bílý
Červené Pečky B
4
4
0
0
1
0
0
0
0
Michal Benda
Červené Pečky B
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Milan Malina
Krakovany
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Miloš Zuza
Červené Pečky B
4
4
0
1
1
0
0
0
0
Pavel Pospíšil
Červené Pečky B
4
4
0
0
1
1
0
0
0
Petr Dušek
Červené Pečky B
4
4
0
1
1
0
0
0
0
Radek Roček
Nebovidy
4
4
0
0
5
0
0
0
0
Radek Šolta
Radovesnice II
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Roman Panic
Červené Pečky B
4
4
0
1
0
0
0
0
0
Tadeáš Drahovzal
Ovčáry
4
2
2
0
0
0
0
0
0
Tomáš Vokál
Veletov
4
3
1
0
0
0
0
0
0
Vlado Čabala
Hradištko I
4
4
0
0
0
0
0
0
0
Andrej Janiš
Červené Pečky B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Eduard Mráček
Starý Kolín
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Homola
Pašinka
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Jan Březina
Červené Pečky B
3
2
1
2
0
0
0
0
0
Josef Robovský
Krakovany
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Josef Svoboda
Červené Pečky B
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Löwe
Pašinka
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Lukáš Dostál
Krakovany
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Lukáš Gebauer
Červené Pečky B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Malina
Starý Kolín
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Martin Král
Hradištko I
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Martin Pánek
Veltruby
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Michal Bajtler
Hradištko I
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Miroslav Kolej
Červené Pečky B
3
3
0
1
0
0
0
0
0
M. Löwe
Pašinka
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Rak
Ovčáry
3
2
1
0
1
0
0
0
0
Petr Prosický
Ovčáry
3
1
2
1
0
0
0
0
0
Roman Beneš
Hradištko I
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Šanc
Červené Pečky B
3
1
2
1
0
0
0
0
0
Šedina
Libodřice B
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Stanislav Němec
Ovčáry
3
3
0
1
0
0
0
0
0
Stanislav Teplý
Veltruby
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Tomáš Koubský
Červené Pečky B
3
3
0
0
0
0
0
0
0
Zinzer
Červené Pečky B
3
1
2
0
0
0
0
0
0
Aleš Jaborský
Krakovany
2
2
0
1
0
0
0
0
0
David Gruber
Týnec nad Labem
2
2
0
0
4
0
0
0
0
David Miška
Nebovidy
2
2
0
0
4
0
0
0
0
D. Zeman
Ovčáry
2
2
0
1
1
0
0
0
0
Hietenbaum
Pašinka
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Horák
Týnec nad Labem
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Ivan Rytnauer
Hradištko I
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Jan Hnilička
Červené Pečky B
2
1
1
1
0
0
0
0
0
Jan Janík
Hradištko I
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Kučera
Ovčáry
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Jan Malenovský
Ovčáry
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Jaroslav Vrána
Nebovidy
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jiří Gerhát
Krakovany
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Jiří Remler
Červené Pečky B
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Josef Havrda
Radovesnice II
2
2
0
0
0
0
0
0
0
Josef Krátký
Červené Pečky B
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Kučera
Týnec nad Labem
2
2
0
0
5
0
0
0
0
Lukáš Hnilička
Červené Pečky B
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Lukáš Pudil
Libodřice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Michal Žoha
Červené Pečky B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Miroslav Vacek
Libodřice B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Ondřej Doležal
Radovesnice II
2
1
1
0
0
0
0
0
0
Robert Kopecký
Starý Kolín
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Tatíček
Týnec nad Labem
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Václav Kratochvíl
Radovesnice II
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Vepřek
Radovesnice II
2
0
2
0
0
0
0
0
0
Veselý
Starý Kolín
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Vladimír Kratochvíl
Červené Pečky B
2
2
0
0
0
0
0
0
0
V. Löwe
Pašinka
2
2
0
0
1
0
0
0
0
Adamec
Velký Osek B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Adam Přibyl
Nebovidy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Aleš Procházka
Červené Pečky B
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Aleš Vokál
Krakovany
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Bulánek
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Chaloupka
Pašinka
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Danicek
Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
David Sýkora
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Dušan Kovanda
Týnec nad Labem
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Filip Husák
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
František Zima
Červené Pečky B
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Honda
Pašinka
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jan Malý
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Pluhař
Nebovidy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Příhoda
Hradištko I
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Dytrich
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Jiří Skohoutil
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Straka
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Karel Holeček
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kopecký
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kratochvíl
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Krupička
Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kühn
Starý Kolín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kukal
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Ladislav Važan
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Libor Horáček
Veletov
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Lubomír Svojtka
Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Vohnický
Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Mach
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Málek
Starý Kolín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Hampl
Veltruby
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Martin Machurka
Ovčáry
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Michal Müller
Libodřice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Hrubeš
Starý Kolín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
M. Sýkora
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Němčok
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Nováček
Starý Kolín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Novák
Libodřice B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Oldřich Ryšánek
Nebovidy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Ondřej Pudil
Červené Pečky B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Káninský
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Mikita
Ovčáry
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Petr Novotný
Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Sukdolák
Veltruby
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Petr Vejsada
Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Pohl
Starý Kolín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Přibyl
Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
R. Löwe
Pašinka
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Roman Miška
Nebovidy
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Ryšávka st.
Starý Kolín
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Sabo
Pašinka
1
1
0
0
0
0
0
0
0
Tomáš Gruber
Týnec nad Labem
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Tomáš Važan
Ovčáry
1
1
0
1
0
0
0
0
0
Tomáš Vedral
Veletov
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Vlasák
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Váša
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vašek
Ovčáry
1
0
1
0
0
0
0
0
0
Vladimír Kovalczuk
Nebovidy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Vratislav Mlika
Týnec nad Labem
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Zeman Vladimír
Ovčáry
1
0
1
0
1
0
0
0
0