KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2014-2015
Starší žáci U15
Oblastní přebor
Zápasy
2014-2015
Oblastní přebor
Starší žáci U15
Aktuálně
Skupiny
Týmy
Zápasy
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Historie
Zápasy
editovat výsledky
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Brandýs-Boleslav
Čelákovice
Č. L. Beroun
Dobříš
Kunice
Mnichovo Hradiště
Neratovice
Poděbrady
Polaban Nymburk
Říčany
Sedlčany
Spartak Příbram
Tatran Rakovník
Velim
Vlašim
Zeleneč
editovat výsledky
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Brandýs-Boleslav
Čelákovice
Č. L. Beroun
Dobříš
Kunice
Mnichovo Hradiště
Neratovice
Poděbrady
Polaban Nymburk
Říčany
Sedlčany
Spartak Příbram
Tatran Rakovník
Velim
Vlašim
Zeleneč
1. kolo
27.08.2014 16:30
Mnichovo Hradiště
7:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Tatran Rakovník
7:0
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Velim
3:4
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Poděbrady
1:6
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Říčany
2:0
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Polaban Nymburk
3:0
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Zeleneč
1:5
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2014 16:30
Brandýs-Boleslav
5:2
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
10.09.2014 16:30
Dobříš
1:11
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Kunice
6:2
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Spartak Příbram
1:0
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Čelákovice
1:6
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Sedlčany
2:4
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Neratovice
13:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Č. L. Beroun
5:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2014 16:30
Mnichovo Hradiště
0:1
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
23.08.2014 09:30
Tatran Rakovník
8:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2014 09:30
Velim
2:3
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2014 09:30
Poděbrady
3:1
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2014 09:30
Říčany
1:2
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2014 09:30
Polaban Nymburk
7:0
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2014 09:30
Zeleneč
1:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
3:4
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.08.2014 09:30
Vlašim
7:0
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
30.08.2014 09:30
Dobříš
0:2
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2014 09:30
Neratovice
0:4
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2014 09:30
Mnichovo Hradiště
4:2
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2014 09:30
Tatran Rakovník
8:2
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2014 09:30
Spartak Příbram
3:2
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2014 09:30
Čelákovice
3:3
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2014 09:30
Sedlčany
5:3
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2014 09:30
Č. L. Beroun
0:1
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
06.09.2014 09:30
Velim
6:1
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2014 09:30
Poděbrady
0:8
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2014 09:30
Říčany
5:0
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2014 09:30
Polaban Nymburk
12:0
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2014 09:30
Zeleneč
2:7
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
5:2
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2014 09:30
Vlašim
4:0
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.09.2014 09:30
Kunice
1:2
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
13.09.2014 09:30
Dobříš
0:13
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2014 09:30
Neratovice
15:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2014 09:30
Mnichovo Hradiště
0:4
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2014 09:30
Tatran Rakovník
0:1
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2014 09:30
Velim
3:2
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2014 09:30
Čelákovice
3:0
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2014 09:30
Sedlčany
1:1
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2014 09:30
Č. L. Beroun
2:1
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
20.09.2014 09:30
Poděbrady
4:1
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2014 09:30
Říčany
4:2
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2014 09:30
Polaban Nymburk
1:1
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2014 09:30
Zeleneč
1:3
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
6:3
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2014 09:30
Vlašim
5:4
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2014 09:00
Spartak Příbram
2:1
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2014 09:30
Kunice
4:1
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
27.09.2014 09:00
Dobříš
1:8
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2014 09:30
Neratovice
5:1
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2014 09:30
Mnichovo Hradiště
5:1
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2014 09:30
Tatran Rakovník
7:0
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2014 09:30
Velim
0:11
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2014 09:30
Poděbrady
0:4
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2014 09:30
Sedlčany
0:1
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2014 09:30
Č. L. Beroun
1:4
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
04.10.2014 09:30
Říčany
5:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2014 09:30
Polaban Nymburk
3:0
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2014 09:30
Zeleneč
2:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2014 09:30
Vlašim
3:3
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
2:2
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2014 09:30
Kunice
4:1
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2014 09:30
Spartak Příbram
0:4
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.10.2014 09:30
Čelákovice
5:2
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
01.10.2014 15:30
Mnichovo Hradiště
0:1
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2014 09:30
Dobříš
0:5
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2014 09:30
Neratovice
5:1
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2014 09:30
Tatran Rakovník
2:0
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2014 09:30
Velim
5:1
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2014 09:30
Poděbrady
1:0
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2014 11:00
Říčany
1:0
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.10.2014 09:30
Č. L. Beroun
0:0
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
18.10.2014 09:30
Polaban Nymburk
12:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2014 09:30
Zeleneč
1:2
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2014 09:30
Vlašim
6:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
5:4
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2014 09:30
Kunice
3:2
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2014 09:30
Spartak Příbram
6:3
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2014 09:30
Čelákovice
6:1
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2014 09:30
Sedlčany
3:1
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
25.10.2014 09:30
Dobříš
0:15
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2014 09:30
Mnichovo Hradiště
0:0
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2014 09:30
Tatran Rakovník
1:0
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2014 09:30
Velim
2:1
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2014 09:30
Poděbrady
1:3
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2014 09:30
Říčany
6:1
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2014 09:30
Polaban Nymburk
6:0
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.10.2014 09:30
Č. L. Beroun
2:0
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
01.11.2014 09:30
Zeleneč
1:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2014 09:30
Vlašim
3:0
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2014 09:30
Sedlčany
0:3
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2014 09:30
Neratovice
3:0
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
1:4
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2014 09:30
Kunice
4:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2014 09:30
Spartak Příbram
1:0
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.11.2014 09:30
Čelákovice
3:1
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
08.11.2014 09:30
Dobříš
1:2
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Mnichovo Hradiště
1:9
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Tatran Rakovník
4:0
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Velim
1:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Poděbrady
0:1
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Říčany
2:2
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Polaban Nymburk
2:1
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2014 09:30
Zeleneč
0:1
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
15.11.2014 09:30
Vlašim
6:2
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2014 09:30
Neratovice
1:1
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2014 09:30
Brandýs-Boleslav
3:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2014 09:30
Kunice
0:2
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2014 09:30
Spartak Příbram
4:0
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2014 09:30
Čelákovice
1:0
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2014 09:30
Sedlčany
5:0
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.11.2014 09:30
Č. L. Beroun
0:2
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
07.03.2015 09:30
Dobříš
0:5
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.03.2015 09:30
Neratovice
4:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.03.2015 09:30
Sedlčany
1:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.03.2015 09:30
Spartak Příbram
0:0
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.03.2015 16:30
Vlašim
6:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2015 16:30
Čelákovice
1:0
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2015 16:00
Kunice
1:2
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2015 16:00
Č. L. Beroun
3:0
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
14.03.2015 09:30
Vlašim
4:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.03.2015 09:30
Poděbrady
2:1
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.03.2015 09:30
Velim
4:2
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.03.2015 09:30
Polaban Nymburk
2:0
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.03.2015 09:30
Tatran Rakovník
8:0
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2015 16:00
Brandýs-Boleslav
2:4
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2015 16:30
Zeleneč
1:3
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2015 09:30
Říčany
8:1
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
21.03.2015 09:30
Dobříš
1:7
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.03.2015 09:30
Mnichovo Hradiště
1:2
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.03.2015 09:30
Neratovice
5:1
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.03.2015 09:30
Sedlčany
0:5
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.03.2015 09:30
Č. L. Beroun
1:2
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.03.2015 09:30
Čelákovice
1:2
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.03.2015 09:30
Spartak Příbram
7:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.03.2015 09:30
Kunice
0:5
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
28.03.2015 09:30
Vlašim
1:1
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2015 09:30
Brandýs-Boleslav
2:4
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2015 09:30
Zeleneč
3:4
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2015 09:30
Polaban Nymburk
2:0
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2015 09:30
Říčany
3:0
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2015 09:30
Poděbrady
8:0
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.03.2015 09:30
Velim
2:0
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.03.2015 09:30
Kunice
7:2
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
04.04.2015 09:30
Dobříš
1:2
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2015 09:30
Tatran Rakovník
3:0
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2015 09:30
Neratovice
9:1
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.04.2015 09:30
Sedlčany
9:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.04.2015 09:30
Čelákovice
2:2
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.04.2015 09:30
Spartak Příbram
5:1
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2015 16:00
Mnichovo Hradiště
1:1
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2015 16:00
Č. L. Beroun
0:2
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
11.04.2015 09:30
Vlašim
4:0
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2015 09:30
Brandýs-Boleslav
1:7
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2015 09:30
Zeleneč
4:2
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2015 09:30
Polaban Nymburk
9:0
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2015 09:30
Říčany
1:1
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.04.2015 09:30
Poděbrady
1:2
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2015 09:30
Spartak Příbram
6:0
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2015 09:30
Kunice
0:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
18.04.2015 09:30
Dobříš
1:2
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2015 09:30
Velim
3:2
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2015 09:30
Tatran Rakovník
1:2
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2015 09:30
Mnichovo Hradiště
3:1
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2015 09:30
Č. L. Beroun
3:2
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2015 09:30
Neratovice
2:1
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.04.2015 09:30
Sedlčany
4:2
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.04.2015 09:30
Čelákovice
2:0
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
25.04.2015 09:30
Vlašim
4:1
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2015 09:30
Brandýs-Boleslav
3:2
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2015 09:30
Zeleneč
5:2
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2015 09:30
Polaban Nymburk
7:0
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.04.2015 09:30
Říčany
3:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2015 09:30
Čelákovice
7:1
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2015 09:30
Spartak Příbram
6:0
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2015 09:30
Kunice
2:3
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
02.05.2015 09:30
Dobříš
1:6
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2015 09:30
Poděbrady
1:4
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2015 09:30
Velim
12:0
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2015 09:30
Mnichovo Hradiště
0:4
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2015 09:30
Neratovice
4:1
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2015 09:30
Tatran Rakovník
10:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2015 09:30
Č. L. Beroun
3:2
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2015 09:30
Sedlčany
1:2
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
09.05.2015 09:30
Vlašim
3:0
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2015 09:30
Brandýs-Boleslav
3:0
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.05.2015 09:30
Zeleneč
3:3
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2015 09:30
Sedlčany
5:2
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2015 09:30
Čelákovice
2:1
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2015 09:30
Spartak Příbram
2:2
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.05.2015 09:30
Kunice
0:2
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2015 16:30
Polaban Nymburk
2:1
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
29.04.2015 16:30
Poděbrady
5:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2015 09:30
Dobříš
2:8
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2015 09:30
Říčany
7:2
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2015 09:30
Velim
0:4
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2015 09:30
Mnichovo Hradiště
2:1
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2015 09:30
Č. L. Beroun
1:1
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2015 09:30
Neratovice
12:0
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2015 09:30
Tatran Rakovník
4:1
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
13.05.2015 16:30
Vlašim
3:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2015 16:30
Čelákovice
3:1
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.05.2015 09:30
Neratovice
7:1
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.05.2015 09:30
Sedlčany
3:2
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.05.2015 09:30
Zeleneč
1:10
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2015 09:30
Spartak Příbram
4:1
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.05.2015 09:30
Kunice
1:3
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2015 16:30
Brandýs-Boleslav
2:2
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
30.05.2015 09:30
Polaban Nymburk
15:0
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2015 09:30
Poděbrady
5:3
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2015 09:30
Velim
1:6
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2015 09:30
Mnichovo Hradiště
2:3
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2015 09:30
Č. L. Beroun
6:1
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2015 09:30
Dobříš
2:3
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2015 09:30
Tatran Rakovník
0:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.06.2015 16:30
Říčany
1:3
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
06.06.2015 09:30
Č. L. Beroun
6:1
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.06.2015 09:30
Neratovice
2:4
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.06.2015 09:30
Vlašim
2:1
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.06.2015 09:30
Brandýs-Boleslav
3:3
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2015 09:30
Sedlčany
2:4
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2015 09:30
Čelákovice
7:1
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2015 09:30
Spartak Příbram
3:1
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.06.2015 09:30
Kunice
1:4
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
13.06.2015 09:30
Dobříš
8:1
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Zeleneč
2:4
Vlašim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Polaban Nymburk
11:1
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Říčany
0:3
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Poděbrady
1:3
Čelákovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Velim
1:1
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Tatran Rakovník
3:7
Neratovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.06.2015 09:30
Mnichovo Hradiště
7:1
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)