1. |
03.09.2005 |
Český Brod B |
Doma |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:1 |
1 |
2. |
10.09.2005 |
Český Brod B |
Doma |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:2 |
1 |
3. |
01.10.2005 |
Český Brod B |
Venku |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 |
1 |
4. |
22.10.2005 |
Český Brod B |
Doma |
Nebovidy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:1 |
1 |
5. |
12.11.2005 |
Český Brod B |
Venku |
Červené Pečky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:1 |
1 |
6. |
06.05.2006 |
Český Brod B |
Doma |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:1 |
1 |
7. |
20.05.2006 |
Český Brod B |
Doma |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:4 |
1 |
8. |
27.05.2006 |
Český Brod B |
Venku |
Nebovidy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
1:1 |
1 |
9. |
10.06.2006 |
Český Brod B |
Venku |
Vyžlovka |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
7:2 |
1 |
10. |
17.06.2006 |
Český Brod B |
Doma |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:1 |
1 |
11. |
10.03.2007 |
Český Brod |
Venku |
Ústí nad Orlicí |
Dospělí |
Divize C |
Prohra |
2:0 (1:0) |
1 |
12. |
01.04.2007 |
Český Brod B |
Doma |
Červené Pečky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:0 (1:0) |
1 |
13. |
20.05.2007 |
Český Brod B |
Doma |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:1 (1:0) |
1 |
14. |
27.05.2007 |
Český Brod B |
Venku |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
0:1 (0:1) |
1 |
15. |
01.09.2007 |
Český Brod B |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
3:3 (0:1) |
1 |
16. |
09.09.2007 |
Český Brod B |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:0 (1:0) |
1 |
17. |
16.09.2007 |
Český Brod B |
Venku |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
18. |
23.09.2007 |
Český Brod B |
Doma |
Radim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:1 (2:0) |
1 |
19. |
30.09.2007 |
Český Brod B |
Venku |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 (1:1) |
1 |
20. |
28.10.2007 |
Český Brod B |
Venku |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
3:3 (3:1) |
1 |
21. |
13.04.2008 |
Český Brod B |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
5:1 (2:0) |
1 |
22. |
27.04.2008 |
Český Brod B |
Doma |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
23. |
11.05.2008 |
Český Brod B |
Doma |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:1 (4:0) |
1 |
24. |
09.08.2008 |
Český Brod |
Doma |
Litvínov |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
1:0 (1:0) |
1 |
25. |
16.08.2008 |
Český Brod |
Venku |
Čelákovice |
Dospělí |
Divize B |
Remíza |
1:1 (0:0) |
1 |
26. |
23.08.2008 |
Český Brod |
Doma |
Chodov |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
27. |
24.08.2008 |
Český Brod B |
Doma |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:1 (0:1) |
1 |
28. |
30.08.2008 |
Český Brod |
Venku |
Nový Bor |
Dospělí |
Divize B |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
29. |
06.09.2008 |
Český Brod |
Doma |
Blšany |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
30. |
20.09.2008 |
Český Brod |
Doma |
Toužim |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
31. |
27.09.2008 |
Český Brod |
Venku |
Teplice B |
Dospělí |
Divize B |
Prohra |
3:1 (1:1) |
1 |
32. |
11.10.2008 |
Český Brod |
Doma |
Brozany |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
33. |
12.10.2008 |
Český Brod B |
Doma |
Třebovle |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
5:0 (3:0) |
1 |
34. |
18.10.2008 |
Český Brod |
Venku |
Česká Lípa |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
0:3 (0:1) |
1 |
35. |
25.10.2008 |
Český Brod |
Doma |
SK Rakovník |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
2:1 (1:1) |
1 |
36. |
26.10.2008 |
Český Brod B |
Doma |
Starý Kolín |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:0 (2:0) |
1 |
37. |
02.11.2008 |
Český Brod B |
Venku |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
38. |
08.11.2008 |
Český Brod |
Doma |
Děčín |
Dospělí |
Divize B |
Prohra |
1:3 (1:2) |
1 |
39. |
28.03.2009 |
Český Brod |
Venku |
Chodov |
Dospělí |
Divize B |
Prohra |
1:0 (1:0) |
1 |
40. |
01.04.2009 |
Český Brod |
Venku |
Litvínov |
Dospělí |
Divize B |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
41. |
04.04.2009 |
Český Brod |
Doma |
Nový Bor |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
2:1 (2:0) |
1 |
42. |
12.04.2009 |
Český Brod |
Venku |
Blšany |
Dospělí |
Divize B |
Prohra |
3:1 (3:1) |
1 |
43. |
18.04.2009 |
Český Brod |
Doma |
Most B |
Dospělí |
Divize B |
Remíza |
1:1 (1:0) |
1 |
44. |
09.05.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
5:1 (2:1) |
1 |
45. |
16.05.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Třebovle |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
3:3 (0:1) |
1 |
46. |
24.05.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:1 (1:1) |
1 |
47. |
30.05.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Starý Kolín |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:5 (0:3) |
1 |
48. |
07.06.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:2 (1:1) |
1 |
49. |
23.08.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Týnec nad Labem |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
8:1 (4:1) |
1 |
50. |
30.08.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Třebovle |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:0 (1:0) |
1 |
51. |
05.09.2009 |
Český Brod |
Doma |
Admira Praha |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
52. |
06.09.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:0 (2:0) |
1 |
53. |
12.09.2009 |
Český Brod |
Doma |
Teplice B |
Dospělí |
Divize B |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
54. |
13.09.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:0 (1:0) |
1 |
55. |
19.09.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:0 (1:0) |
1 |
56. |
27.09.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:2 (2:1) |
1 |
57. |
03.10.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Jestřabí Lhota |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
2:2 (2:2) |
1 |
58. |
11.10.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
5:3 (3:2) |
1 |
59. |
18.10.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 (0:1) |
1 |
60. |
25.10.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Bečváry |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
5:3 (4:2) |
1 |
61. |
01.11.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
0:3 kont. |
1 |
62. |
08.11.2009 |
Český Brod B |
Doma |
Břežany II |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:1 (1:1) |
1 |
63. |
14.11.2009 |
Český Brod B |
Venku |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
5:2 (3:1) |
1 |
64. |
27.03.2010 |
Český Brod B |
Venku |
Týnec nad Labem |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:3 (1:2) |
1 |
65. |
04.04.2010 |
Český Brod B |
Doma |
Třebovle |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:0 (1:0) |
1 |
66. |
10.04.2010 |
Český Brod B |
Venku |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
67. |
25.04.2010 |
Český Brod B |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
68. |
01.05.2010 |
Český Brod B |
Venku |
Plaňany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:3 (2:2) |
1 |
69. |
09.05.2010 |
Český Brod B |
Doma |
Jestřabí Lhota |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:3 (2:1) |
1 |
70. |
20.06.2010 |
Český Brod B |
Doma |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:1 (1:0) |
1 |
71. |
23.08.2015 |
Český Brod B |
Venku |
Ratboř |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:11 (1:6) |
1 |
72. |
30.08.2015 |
Český Brod B |
Venku |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:6 (0:4) |
1 |
73. |
06.09.2015 |
Český Brod B |
Doma |
Libodřice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:0 (0:0) |
1 |
74. |
20.09.2015 |
Český Brod B |
Doma |
Krakovany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
7:1 (4:1) |
1 |
75. |
04.10.2015 |
Český Brod B |
Doma |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:0 (4:0) |
1 |
76. |
10.10.2015 |
Český Brod B |
Venku |
Pečky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra na penalty |
3:4p (1:2) (pen. 3:4) |
1 |
77. |
18.10.2015 |
Český Brod B |
Doma |
Jevany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:2 (1:0) |
1 |
78. |
07.10.2017 |
Český Brod C |
Doma |
Kšely |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
8:0 (4:0) |
1 |
79. |
13.04.2019 |
Český Brod C |
Doma |
Kouřim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |