KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Petr Falta
Statistiky
Petr Falta
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
08.08.2009
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
2.
15.08.2009
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:1)
1
3.
22.08.2009
Ústí nad Orlicí
Venku
Český Dub
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
4.
05.09.2009
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (0:1)
1
5.
12.09.2009
Ústí nad Orlicí
Doma
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (1:2)
1
6.
19.09.2009
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
7.
04.10.2009
Ústí nad Orlicí
Venku
Hradec Králové B
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:1)
1
8.
10.10.2009
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
9.
18.10.2009
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:0)
1
10.
24.10.2009
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
3:2 (1:1)
1
11.
07.11.2009
Ústí nad Orlicí
Doma
Horní Měcholupy
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:0)
1
12.
15.11.2009
Ústí nad Orlicí
Venku
Velim
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
13.
13.03.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
14.
21.03.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
15.
27.03.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
Český Dub
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (3:0)
1
16.
10.04.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
17.
08.05.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:1)
1
18.
22.05.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
19.
30.05.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
20.
13.06.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Horní Měcholupy
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:3)
1
21.
19.06.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
Velim
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
22.
18.09.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (2:1)
1
23.
25.09.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (3:0)
1
24.
02.10.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:1)
1
25.
10.10.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Horní Měcholupy
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
26.
30.10.2010
Ústí nad Orlicí
Doma
Jičín
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (2:0)
1
27.
06.11.2010
Ústí nad Orlicí
Venku
Semily
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
28.
12.03.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim
Dospělí
Divize C
Prohra
2:4 (0:1)
1
29.
20.03.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:1)
1
30.
26.03.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (1:0)
1
31.
03.04.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (3:0)
1
32.
09.04.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
33.
23.04.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
4:1 (1:0)
1
34.
30.04.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
3:2 (0:2)
1
35.
08.05.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
36.
28.05.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (0:0)
1
37.
18.06.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
3:2 (2:0)
1
38.
13.08.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
39.
21.08.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
40.
27.08.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec B
Dospělí
Divize C
Výhra
4:2 (3:0)
1
41.
04.09.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:1)
1
42.
10.09.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
43.
17.09.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Polepy
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
44.
24.09.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Velim
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (3:0)
1
45.
01.10.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
46.
08.10.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
47.
15.10.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Mšeno-Jablonec
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (2:0)
1
48.
22.10.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Převýšov
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:3)
1
49.
30.10.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Prohra
5:1 (2:0)
1
50.
05.11.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (2:0)
1
51.
13.11.2011
Ústí nad Orlicí
Venku
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (0:0)
1
52.
19.11.2011
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:2)
1
53.
10.03.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
54.
17.03.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
55.
24.03.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Divize C
Výhra
1:5 (1:1)
1
56.
31.03.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:1)
1
57.
08.04.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:4 (0:1)
1
58.
14.04.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Polepy
Dospělí
Divize C
Výhra
7:1 (3:1)
1
59.
22.04.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Velim
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
60.
28.04.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:1)
1
61.
06.05.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:3 (1:2)
1
62.
12.05.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Mšeno-Jablonec
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (2:0)
1
63.
20.05.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (0:0)
1
64.
26.05.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
6:2 (3:1)
1
65.
02.06.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
1:6 (0:1)
1
66.
05.06.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Hradec Králové B
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:1)
1
67.
09.06.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
68.
11.08.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
4:2 (2:1)
1
69.
18.08.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Výhra
5:1 (3:1)
1
70.
26.08.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (1:0)
1
71.
01.09.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
72.
08.09.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Mšeno-Jablonec
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (1:0)
1
73.
15.09.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Semily
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (1:0)
1
74.
23.09.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
75.
29.09.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Lhota pod Libčany
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:3)
1
76.
07.10.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
77.
13.10.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Holice
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (4:0)
1
78.
20.10.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:3)
1
79.
27.10.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:2 (2:0)
1
80.
04.11.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:1)
1
81.
10.11.2012
Ústí nad Orlicí
Doma
Jirny
Dospělí
Divize C
Prohra
0:2 (0:0)
1
82.
18.11.2012
Ústí nad Orlicí
Venku
Svitavy
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
83.
09.03.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Výhra
4:1 (1:1)
1
84.
17.03.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (1:0)
1
85.
23.03.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (2:0)
1
86.
30.03.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
87.
06.04.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Mšeno-Jablonec
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
88.
13.04.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Semily
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
89.
20.04.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
90.
27.04.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Lhota pod Libčany
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:0)
1
91.
04.05.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:1)
1
92.
18.05.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Prohra
0:2 (0:1)
1
93.
25.05.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (2:0)
1
94.
01.06.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Prohra
2:4 (1:3)
1
95.
09.06.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Jirny
Dospělí
Divize C
Prohra
10:1 (4:1)
1
96.
15.06.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Svitavy
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:2)
1
97.
10.08.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
98.
17.08.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Železný Brod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
99.
24.08.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
4:2 (2:0)
1
100.
01.09.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (1:1)
1
101.
07.09.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
6:0 (3:0)
1
102.
14.09.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (0:0)
1
103.
22.09.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Svitavy
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
104.
28.09.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
105.
06.10.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (0:0)
1
106.
12.10.2013
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:0)
1
107.
19.10.2013
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (2:1)
1
108.
08.03.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
109.
15.03.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Železný Brod
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
110.
22.03.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
5:3 (3:0)
1
111.
29.03.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:2)
1
112.
05.04.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
113.
12.04.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:1)
1
114.
19.04.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Svitavy
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (1:0)
1
115.
26.04.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
116.
03.05.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:0)
1
117.
10.05.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
118.
17.05.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (2:0)
1
119.
25.05.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
120.
31.05.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Rapid Liberec
Dospělí
Divize C
Výhra
8:0 (3:0)
1
121.
08.06.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
122.
11.06.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
123.
09.08.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (2:0)
1
124.
16.08.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Český Brod
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
1:2p (1:1)
1
125.
23.08.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
1:0p (0:0)
1
126.
31.08.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Týniště nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Výhra
2:3 (2:3)
1
127.
06.09.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Česká Třebová
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
2:1p (0:0)
1
128.
13.09.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:1)
1
129.
20.09.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
0:2 (0:1)
1
130.
27.09.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
131.
04.10.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:3p (2:2)
1
132.
11.10.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (1:0)
1
133.
18.10.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:0)
1
134.
26.10.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
135.
01.11.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
4:2 (2:0)
1
136.
08.11.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:0)
1
137.
15.11.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (2:0)
1
138.
07.03.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0)
1
139.
14.03.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Český Brod
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
140.
21.03.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (1:1)
1
141.
28.03.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Týniště nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
142.
04.04.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Česká Třebová
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
143.
11.04.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:1)
1
144.
19.04.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
145.
25.04.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
146.
03.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0)
1
147.
08.05.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:1)
1
148.
17.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:2)
1
149.
23.05.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:2)
1
150.
30.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
151.
06.06.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
152.
10.06.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Prohra
4:3 (2:2)
1
153.
08.08.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (3:0)
1
154.
16.08.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
155.
22.08.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Jaroměř
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
156.
29.08.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (2:1)
1
157.
05.09.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Olympia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
4:3p (2:2)
1
158.
12.09.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
6:0 (6:0)
1
159.
10.10.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bor
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
160.
17.10.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 2:4)
1
161.
24.10.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Semily
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (1:0)
1
162.
31.10.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
3:2p (1:1)
1
163.
07.11.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
164.
14.11.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Suchdol
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
165.
19.03.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
3:2p (2:2) (pen. 4:3)
1
166.
27.03.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Jaroměř
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (0:0)
1
167.
02.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
168.
09.04.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Olympia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
169.
16.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:1)
1
170.
30.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:1)
1
171.
08.05.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
172.
14.05.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bor
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
173.
22.05.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
174.
05.06.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
175.
11.06.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (0:0)
1
176.
18.06.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Suchdol
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
177.
13.08.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Kratonohy
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
178.
20.08.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:4)
1
179.
27.08.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (1:0)
1
180.
03.09.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Přední Kopanina
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
0:1p (0:0)
1
181.
10.09.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
182.
17.09.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 4:3)
1
183.
24.09.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Ostrá
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
184.
02.10.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (1:2)
1
185.
08.10.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Chrastava
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
186.
16.10.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:1)
1
187.
22.10.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
6:1 (2:0)
1
188.
29.10.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
189.
05.11.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
190.
12.11.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
191.
17.11.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
192.
11.03.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Kratonohy
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
193.
18.03.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
194.
26.03.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
195.
01.04.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Přední Kopanina
Dospělí
Divize C
Výhra
5:1 (3:1)
1
196.
08.04.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 4:3)
1
197.
15.04.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (2:1)
1
198.
19.04.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Ostrá
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
199.
29.04.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
200.
06.05.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Chrastava
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
201.
13.05.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
202.
20.05.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
203.
27.05.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
204.
04.06.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
205.
11.06.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
206.
17.06.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (0:0)
1
207.
12.08.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (2:0)
1
208.
19.08.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:3 (0:2)
1
209.
27.08.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 3:5)
1
210.
23.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
211.
27.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
212.
30.09.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:1)
1
213.
07.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (1:0)
1
214.
14.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:0)
1
215.
21.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:4 (1:1)
1
216.
28.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
217.
04.11.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (0:0)
1
218.
11.11.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (1:0)
1
219.
10.03.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:3 (0:2)
1
220.
24.03.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:1)
1
221.
01.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (1:1)
1
222.
07.04.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 8:7)
1
223.
11.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
224.
15.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 6:5)
1
225.
21.04.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:1)
1
226.
28.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:2 (0:1)
1
227.
05.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:1)
1
228.
09.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
229.
12.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:0)
1
230.
19.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:2)
1
231.
27.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:3)
1
232.
30.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:2 (2:1)
1
233.
02.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:1)
1
234.
10.06.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (0:0)
1
235.
16.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 5:3)
1
236.
11.08.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:1 (0:0)
1
237.
18.08.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
238.
22.08.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:0 (1:0)
1
239.
26.08.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
240.
01.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:1)
1
241.
08.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
242.
15.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:0)
1
243.
19.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
5:2 (2:2)
1
244.
22.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 5:6)
1
245.
29.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (0:0)
1
246.
06.10.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (2:0)
1
247.
13.10.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (1:0)
1
248.
21.10.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (0:2)
1
249.
03.11.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
250.
18.11.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 1:4)
1
251.
16.03.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (0:2)
1
252.
23.03.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:1 (0:1)
1
253.
06.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:1)
1
254.
14.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
255.
20.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (3:0)
1
256.
23.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (0:1)
1
257.
28.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (3:0)
1
258.
01.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:1)
1
259.
04.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:0)
1
260.
08.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (2:0)
1
261.
18.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
262.
25.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
263.
29.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:0) (pen. 3:2)
1
264.
01.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 5:3)
1
265.
08.06.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
266.
12.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
267.
10.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (3:0)
1
268.
17.08.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:1 (1:0)
1
269.
24.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (1:0)
1
270.
01.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
271.
07.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (0:0)
1
272.
15.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
273.
21.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (1:2)
1
274.
29.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:2 (2:2)
1
275.
05.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (1:0)
1
276.
13.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:1)
1
277.
19.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
278.
27.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:0 (0:0)
1
279.
02.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:1 (2:0)
1
280.
09.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:3 (2:0)
1
281.
17.11.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
3:4p (2:1) (pen. 3:5)
1
282.
07.03.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 4:5)
1
283.
22.08.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
284.
05.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
4:1 (1:0)
1
285.
19.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
286.
25.09.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (0:0)
1
287.
03.10.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:1 (0:0)
1
288.
31.07.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
289.
07.08.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:0 (0:0)
1
290.
14.08.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
3:3 (2:1)
1
291.
21.08.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:0 (0:0)
1
292.
28.08.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (1:1)
1
293.
05.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
6:0 (2:0)
1
294.
11.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (1:1)
1
295.
19.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
296.
25.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (0:2)
1
297.
28.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:0)
1
298.
17.10.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
299.
23.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
300.
30.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:2 (0:1)
1
301.
27.03.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
302.
16.04.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:6 (1:2)
1
303.
30.04.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (0:1)
1
304.
08.05.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:2 (1:1)
1
305.
22.05.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (2:0)
1
306.
11.06.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:1)
1