1. |
04.06.2000 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Benátky nad Jizerou |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:2 |
1 |
2. |
07.04.2002 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polaban Nymburk |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
0:0 |
1 |
3. |
14.04.2002 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pečky |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 |
1 |
4. |
21.04.2002 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Stříbrná Skalice |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
2:2 |
1 |
5. |
28.04.2002 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vlašim |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
1:1 |
1 |
6. |
25.08.2002 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Městec Králové |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:0 |
1 |
7. |
29.09.2002 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libodřice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:1 |
1 |
8. |
16.11.2003 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Hořín |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 |
1 |
9. |
27.03.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Rožďalovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
2:2 |
1 |
10. |
03.04.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vlašim |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:0 |
1 |
11. |
10.04.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Jirny |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:3 |
1 |
12. |
17.04.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:4 |
1 |
13. |
05.06.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 |
1 |
14. |
12.06.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Týnec nad Sázavou |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
3:3 |
1 |
15. |
19.06.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Hořín |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:5 |
1 |
16. |
21.08.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 |
1 |
17. |
04.09.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 |
1 |
18. |
11.09.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:0 |
1 |
19. |
18.09.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 |
1 |
20. |
25.09.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bakov nad Jizerou |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
6:0 |
1 |
21. |
02.10.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Radim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:7 |
1 |
22. |
09.10.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Jíkev |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:2 |
1 |
23. |
16.10.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Městec Králové |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
24. |
23.10.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bělá pod Bezdězem |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 |
1 |
25. |
30.10.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Mnichovo Hradiště |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 |
1 |
26. |
06.11.2004 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dolní Bousov |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:3 |
1 |
27. |
13.11.2004 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
28. |
26.03.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:1 |
1 |
29. |
02.04.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Rejšice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 |
1 |
30. |
09.04.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:0 |
1 |
31. |
16.04.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 |
1 |
32. |
23.04.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:1 |
1 |
33. |
30.04.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bakov nad Jizerou |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 |
1 |
34. |
07.05.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Radim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:0 |
1 |
35. |
14.05.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Jíkev |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
36. |
21.05.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Městec Králové |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 |
1 |
37. |
28.05.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bělá pod Bezdězem |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 |
1 |
38. |
04.06.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Mnichovo Hradiště |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 |
1 |
39. |
11.06.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Dolní Bousov |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
40. |
18.06.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 |
1 |
41. |
20.08.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Litol |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
1:1 |
1 |
42. |
27.08.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Benátky nad Jizerou |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:0 |
1 |
43. |
03.09.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Rožďalovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:1 |
1 |
44. |
10.09.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Chocerady |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 |
1 |
45. |
17.09.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:0 |
1 |
46. |
01.10.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Slavia Jesenice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 |
1 |
47. |
08.10.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 |
1 |
48. |
15.10.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Úvaly |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 |
1 |
49. |
22.10.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosořice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
4:0 |
1 |
50. |
29.10.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Uhlířské Janovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:0 |
1 |
51. |
05.11.2005 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libodřice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:0 |
1 |
52. |
12.11.2005 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Týnec nad Sázavou |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 |
1 |
53. |
15.04.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Chocerady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:1 |
1 |
54. |
22.04.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 |
1 |
55. |
25.04.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Litol |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
2:2 |
1 |
56. |
29.04.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:2 |
1 |
57. |
03.05.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Benátky nad Jizerou |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:5 |
1 |
58. |
06.05.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Slavia Jesenice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:4 |
1 |
59. |
13.05.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:1 |
1 |
60. |
20.05.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Úvaly |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:0 |
1 |
61. |
27.05.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosořice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:3 |
1 |
62. |
03.06.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Uhlířské Janovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:0 |
1 |
63. |
10.06.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libodřice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 |
1 |
64. |
17.06.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Týnec nad Sázavou |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
2:2 |
1 |
65. |
19.08.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:2 |
1 |
66. |
26.08.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
9:2 |
1 |
67. |
02.09.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 |
1 |
68. |
09.09.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Zeleneč |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 |
1 |
69. |
14.10.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
70. |
21.10.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:1 |
1 |
71. |
28.10.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kouřim |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 |
1 |
72. |
04.11.2006 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polepy |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:0 |
1 |
73. |
11.11.2006 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:1 |
1 |
74. |
25.03.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (1:0) |
1 |
75. |
31.03.2007 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:1) |
1 |
76. |
07.04.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 |
1 |
77. |
14.04.2007 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Zeleneč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 |
1 |
78. |
22.04.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sibřina |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 |
1 |
79. |
28.04.2007 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:2 |
1 |
80. |
05.05.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kounice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 |
1 |
81. |
12.05.2007 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:0 |
1 |
82. |
20.05.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 |
1 |
83. |
27.05.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:2 |
1 |
84. |
02.06.2007 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kouřim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:2 (1:1) |
1 |
85. |
09.06.2007 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polepy |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
3:3 (0:3) |
1 |
86. |
16.06.2007 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
7:1 (4:0) |
1 |
87. |
23.08.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sibřina |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (1:1) |
1 |
88. |
31.08.2008 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polaban Nymburk B |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (0:1) |
1 |
89. |
07.09.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (2:1) |
1 |
90. |
20.09.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (1:1) |
1 |
91. |
28.09.2008 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libodřice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
92. |
04.10.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:2 (1:0) |
1 |
93. |
12.10.2008 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
4:4 (1:3) |
1 |
94. |
18.10.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
95. |
26.10.2008 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
96. |
01.11.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (1:1) |
1 |
97. |
09.11.2008 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Červené Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:4 (2:1) |
1 |
98. |
15.11.2008 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:0 (0:0) |
1 |
99. |
29.03.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sibřina |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:2 (0:1) |
1 |
100. |
04.04.2009 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polaban Nymburk B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
5:1 (2:1) |
1 |
101. |
12.04.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
102. |
18.04.2009 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Paběnice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (0:1) |
1 |
103. |
26.04.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
104. |
03.05.2009 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libodřice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
105. |
10.05.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:2 (3:1) |
1 |
106. |
16.05.2009 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
3:3 (1:1) |
1 |
107. |
24.05.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:0 (1:0) |
1 |
108. |
31.05.2009 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:3 (0:0) |
1 |
109. |
07.06.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (1:0) |
1 |
110. |
13.06.2009 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Červené Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
111. |
20.06.2009 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
112. |
22.08.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:4 (1:1) |
1 |
113. |
29.08.2010 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (1:1) |
1 |
114. |
05.09.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:1) |
1 |
115. |
11.09.2010 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
116. |
19.09.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
117. |
26.09.2010 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libodřice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 (0:0) |
1 |
118. |
03.10.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
119. |
09.10.2010 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:0) |
1 |
120. |
17.10.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Rožďalovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
121. |
24.10.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (0:3) |
1 |
122. |
30.10.2010 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
123. |
07.11.2010 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polaban Nymburk B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
6:3 (3:2) |
1 |
124. |
14.11.2010 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Nové Dvory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 (0:2) |
1 |
125. |
27.03.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:4 (0:0) |
1 |
126. |
03.04.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
127. |
10.04.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:4 (2:0) |
1 |
128. |
17.04.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:2 (3:2) |
1 |
129. |
01.05.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libodřice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:2 (0:0) |
1 |
130. |
08.05.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (0:1) |
1 |
131. |
15.05.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (1:0) |
1 |
132. |
21.05.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Rožďalovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:1) |
1 |
133. |
29.05.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:3 (2:1) |
1 |
134. |
05.06.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:1 (3:0) |
1 |
135. |
12.06.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polaban Nymburk B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:3 (1:0) |
1 |
136. |
18.06.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Nové Dvory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
9:1 (3:0) |
1 |
137. |
28.08.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Brandýs-Boleslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
7:0 (3:0) |
1 |
138. |
04.09.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (1:1) |
1 |
139. |
11.09.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Třebovle |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:0 (0:0) |
1 |
140. |
18.09.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (3:1) |
1 |
141. |
24.09.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
7:2 (2:1) |
1 |
142. |
08.10.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
143. |
16.10.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Rožďalovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
144. |
23.10.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:1) |
1 |
145. |
30.10.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Říčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (0:0) |
1 |
146. |
06.11.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Městec Králové |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 (0:0) |
1 |
147. |
13.11.2011 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:2 (2:2) |
1 |
148. |
19.11.2011 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Radonice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:5 (2:2) |
1 |
149. |
24.03.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Brandýs-Boleslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
150. |
01.04.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
6:0 (3:0) |
1 |
151. |
07.04.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Třebovle |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:1) |
1 |
152. |
15.04.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
5:1 (2:0) |
1 |
153. |
22.04.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
154. |
28.04.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:5 (0:3) |
1 |
155. |
12.05.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Rožďalovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
156. |
20.05.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:4 (1:2) |
1 |
157. |
26.05.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Říčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
158. |
03.06.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Městec Králové |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
8:1 (3:1) |
1 |
159. |
10.06.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:0) |
1 |
160. |
16.06.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Radonice |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (2:0) |
1 |
161. |
26.08.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (2:0) |
1 |
162. |
02.09.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:3 (1:2) |
1 |
163. |
16.09.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Radonice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:1 (0:1) |
1 |
164. |
23.09.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
3:3 (1:1) |
1 |
165. |
30.09.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (0:3) |
1 |
166. |
07.10.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Třebovle |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
7:0 (2:0) |
1 |
167. |
13.10.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:0) |
1 |
168. |
21.10.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
169. |
03.11.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
170. |
11.11.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Brandýs-Boleslav |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
171. |
18.11.2012 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:3 (1:3) |
1 |
172. |
24.11.2012 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
3:3 (0:1) |
1 |
173. |
31.03.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
174. |
06.04.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:0 (0:0) |
1 |
175. |
14.04.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Radonice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:0 kont. |
1 |
176. |
20.04.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ratboř |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (2:2) |
1 |
177. |
28.04.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (2:0) |
1 |
178. |
01.05.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
179. |
05.05.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Třebovle |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
2:2 (1:0) |
1 |
180. |
12.05.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:3 (2:2) |
1 |
181. |
19.05.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (0:1) |
1 |
182. |
25.05.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
7:1 (5:0) |
1 |
183. |
02.06.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Ostrá |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:2 (0:1) |
1 |
184. |
15.06.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:5 (0:3) |
1 |
185. |
08.09.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vykáň |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:3 (0:3) |
1 |
186. |
15.09.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
5:0 (1:0) |
1 |
187. |
22.09.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
188. |
28.09.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
5:1 (2:0) |
1 |
189. |
13.10.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:0 (1:0) |
1 |
190. |
19.10.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kutná Hora B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 (0:1) |
1 |
191. |
27.10.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Jirny B |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (0:0) |
1 |
192. |
02.11.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Ratboř |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:4 (2:3) |
1 |
193. |
10.11.2013 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poříčany |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:1 (0:1) |
1 |
194. |
16.11.2013 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Libice nad Cidlinou |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (1:1) |
1 |
195. |
30.03.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
196. |
24.08.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (2:0) |
1 |
197. |
31.08.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 (0:0) |
1 |
198. |
13.09.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (1:1) |
1 |
199. |
26.10.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:0 |
1 |
200. |
02.11.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
201. |
09.11.2014 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
0:4 (0:3) |
1 |
202. |
15.11.2014 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
203. |
22.03.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 |
1 |
204. |
29.03.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
0:0 |
1 |
205. |
04.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 |
1 |
206. |
12.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
1:1 |
1 |
207. |
18.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:4 |
1 |
208. |
26.04.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kouřim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 |
1 |
209. |
02.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 |
1 |
210. |
17.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Břežany II |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:3 (2:2) |
1 |
211. |
24.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (2:0) |
1 |
212. |
31.05.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
213. |
07.06.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:0 (2:0) |
1 |
214. |
14.06.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
215. |
23.08.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (1:1) |
1 |
216. |
30.08.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (1:1) |
1 |
217. |
06.09.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 2:4) |
1 |
218. |
27.09.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (0:2) |
1 |
219. |
04.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
5:1 (4:0) |
1 |
220. |
18.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Zeleneč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
2:3p (0:0) (pen. 1:3) |
1 |
221. |
25.10.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:3 (1:2) |
1 |
222. |
07.11.2015 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:2 (0:0) |
1 |
223. |
15.11.2015 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
224. |
27.03.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
1:0p (0:0) (pen. 6:5) |
1 |
225. |
02.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:0 (1:0) |
1 |
226. |
10.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sokoleč |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:4 (0:2) |
1 |
227. |
17.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Břežany II |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:8 (0:5) |
1 |
228. |
24.04.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
2:1p (0:0) (pen. 3:1) |
1 |
229. |
01.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:3 (0:1) |
1 |
230. |
08.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra na penalty |
2:1p (0:0) (pen. 5:4) |
1 |
231. |
14.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polepy |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
6:1 (5:0) |
1 |
232. |
22.05.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Zeleneč |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
6:0 (4:0) |
1 |
233. |
05.06.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
7:2 (3:0) |
1 |
234. |
12.06.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:0 (1:0) |
1 |
235. |
18.06.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
3:1 (2:0) |
1 |
236. |
27.08.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (0:1) |
1 |
237. |
04.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:3 (1:3) |
1 |
238. |
10.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Červené Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:3 (0:2) |
1 |
239. |
18.09.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Radim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:1 (1:0) |
1 |
240. |
02.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:2 (2:0) |
1 |
241. |
09.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Bílé Podolí |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:3 (1:2) |
1 |
242. |
16.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (1:0) |
1 |
243. |
22.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:4 (2:1) |
1 |
244. |
29.10.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
4:1 (1:1) |
1 |
245. |
06.11.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tupadly |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (1:0) |
1 |
246. |
12.11.2016 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:2 (1:0) |
1 |
247. |
20.11.2016 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
248. |
26.03.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
249. |
02.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:3 (0:0) |
1 |
250. |
09.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Červené Pečky |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:1 (3:0) |
1 |
251. |
16.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Radim |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
1:5 (0:0) |
1 |
252. |
23.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (2:0) |
1 |
253. |
29.04.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Milovice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:4 (0:1) |
1 |
254. |
14.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Tuchoraz |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
255. |
21.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Liblice |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
256. |
28.05.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čáslav B |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
5:0 (4:0) |
1 |
257. |
11.06.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Loučeň |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:2 (0:2) |
1 |
258. |
17.06.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
0:4 (0:1) |
1 |
259. |
12.08.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čelákovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:2 (2:2) |
1 |
260. |
20.08.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 (0:0) |
1 |
261. |
26.08.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Sázava |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:1 (0:0) |
1 |
262. |
03.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
263. |
17.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Záryby |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
2:3p (1:0) (pen. 5:6) |
1 |
264. |
23.09.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kly |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:2 (1:1) |
1 |
265. |
01.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:1 (1:1) |
1 |
266. |
07.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:1 (1:0) |
1 |
267. |
15.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Divišov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
268. |
22.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Mnichovo Hradiště |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:6 (0:5) |
1 |
269. |
29.10.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 (2:0) |
1 |
270. |
05.11.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Velim |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra na penalty |
2:3p (1:1) (pen. 2:4) |
1 |
271. |
11.11.2017 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pěčice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:1 (0:0) |
1 |
272. |
19.11.2017 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vyšehořovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 (1:0) |
1 |
273. |
11.03.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čelákovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 (0:1) |
1 |
274. |
25.03.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Sázava |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:0 (1:0) |
1 |
275. |
01.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 (2:0) |
1 |
276. |
08.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Uhlířské Janovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
277. |
14.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Záryby |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 (2:0) |
1 |
278. |
22.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kly |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:2 (2:1) |
1 |
279. |
28.04.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:3 (0:0) |
1 |
280. |
06.05.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 1:3) |
1 |
281. |
20.05.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Mnichovo Hradiště |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
2:3p (2:1) (pen. 4:5) |
1 |
282. |
26.05.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:3 (1:3) |
1 |
283. |
03.06.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Velim |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:1 (1:1) |
1 |
284. |
10.06.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pěčice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
6:0 (2:0) |
1 |
285. |
11.08.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Divišov |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra na penalty |
2:1p (1:0) (pen. 3:1) |
1 |
286. |
18.08.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Mnichovo Hradiště |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:2 (0:1) |
1 |
287. |
25.08.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dolní Bousov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 (1:0) |
1 |
288. |
01.09.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čelákovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 (1:0) |
1 |
289. |
08.09.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:1 (0:0) |
1 |
290. |
23.09.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:6 (1:3) |
1 |
291. |
29.09.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Záryby |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:1 (1:1) |
1 |
292. |
06.10.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:4 (1:1) |
1 |
293. |
13.10.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Semice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra na penalty |
3:2p (1:1) (pen. 5:4) |
1 |
294. |
20.10.2018 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Rejšice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:3 (0:0) |
1 |
295. |
27.10.2018 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 2:4) |
1 |
296. |
12.05.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Semice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:3 (1:0) |
1 |
297. |
18.05.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Rejšice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
298. |
25.05.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosmonosy |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra na penalty |
1:2p (0:1) (pen. 1:2) |
1 |
299. |
30.05.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Úvaly |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:5 (1:2) |
1 |
300. |
15.06.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pěčice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:2 (0:1) |
1 |
301. |
18.08.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Lhota |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
302. |
24.08.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosmonosy |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
9:2 (4:0) |
1 |
303. |
31.08.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Hvozdnice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
6:2 (1:2) |
1 |
304. |
08.09.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Nové Strašecí |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
3:1 (0:0) |
1 |
305. |
22.09.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Komárov |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
306. |
28.09.2019 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Vlašim B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
307. |
20.10.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosoř |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra na penalty |
4:5p (2:3) (pen. 3:4) |
1 |
308. |
03.11.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Nespeky |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra na penalty |
2:3p (1:1) (pen. 1:4) |
1 |
309. |
16.11.2019 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchlovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
4:1 (2:0) |
1 |
310. |
07.03.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Dobrovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:4 (0:2) |
1 |
311. |
23.08.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra na penalty |
1:2p (1:1) (pen. 2:3) |
1 |
312. |
30.08.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Lhota |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
313. |
05.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Kosoř |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
2:1 (1:1) |
1 |
314. |
12.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Povltavská fotbalová akademie B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:1 (1:0) |
1 |
315. |
20.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tochovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
3:2 (1:0) |
1 |
316. |
26.09.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčí nad Sázavou |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
2:1 (2:1) |
1 |
317. |
04.10.2020 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Komárov |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:5 (0:2) |
1 |
318. |
10.10.2020 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra na penalty |
3:4p (2:1) (pen. 2:4) |
1 |
319. |
14.08.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dobrovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
320. |
28.08.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Nespeky |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
7:1 (4:1) |
1 |
321. |
05.09.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Klíčany |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:3 (1:0) |
1 |
322. |
19.09.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polaban Nymburk |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:3 (0:3) |
1 |
323. |
28.09.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Tuchlovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:2 (1:1) |
1 |
324. |
24.10.2021 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Hřebeč |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:2 (0:1) |
1 |
325. |
30.10.2021 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
5:0 (1:0) |
1 |
326. |
13.03.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Lhota |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Remíza |
3:3 (0:2) |
1 |
327. |
27.03.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Dobrovice |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:3 (0:2) |
1 |
328. |
10.04.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Nespeky |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
329. |
24.04.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vlašim B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Remíza |
1:1 (1:1) |
1 |
330. |
01.05.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polaban Nymburk |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:0 (1:0) |
1 |
331. |
08.05.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosoř |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:6 (0:3) |
1 |
332. |
15.05.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Povltavská fotbalová akademie B |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
0:3 (0:1) |
1 |
333. |
12.06.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
Oblastní přebor |
Prohra |
1:2 (1:2) |
1 |
334. |
13.08.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:2 (1:1) |
1 |
335. |
21.08.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
1:1 (0:1) |
1 |
336. |
27.08.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čelákovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:1 (0:0) |
1 |
337. |
04.09.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Poříčí nad Sázavou |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:1 (0:0) |
1 |
338. |
25.09.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Dolní Bousov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:5 (2:3) |
1 |
339. |
28.09.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Hlízov |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
2:2 (1:1) |
1 |
340. |
01.10.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Polaban Nymburk |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:0 (1:0) |
1 |
341. |
05.10.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
3:3 (1:1) |
1 |
342. |
09.10.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:0 (0:0) |
1 |
343. |
15.10.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:0 (2:0) |
1 |
344. |
23.10.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Vlašim B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:7 (1:4) |
1 |
345. |
30.10.2022 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
0:1 (0:0) |
1 |
346. |
06.11.2022 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:2 (0:0) |
1 |
347. |
17.03.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
7:0 (4:0) |
1 |
348. |
26.03.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čelákovice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
1:0 (1:0) |
1 |
349. |
29.03.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:0 (2:0) |
1 |
350. |
01.04.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Poříčí nad Sázavou |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 (3:1) |
1 |
351. |
16.04.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
352. |
22.04.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Dolní Bousov |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
1:1 (0:0) |
1 |
353. |
30.04.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Polaban Nymburk |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:1 (1:0) |
1 |
354. |
06.05.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. A třída B |
Remíza |
3:3 (3:0) |
1 |
355. |
14.05.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:0 (1:0) |
1 |
356. |
28.05.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
4:0 (1:0) |
1 |
357. |
03.06.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Slovan Poděbrady |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:2 (1:0) |
1 |
358. |
10.06.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Úvaly |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
359. |
17.06.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Hlízov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:1 (0:0) |
1 |
360. |
27.08.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Rejšice |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
2:0 (0:0) |
1 |
361. |
02.09.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
4:2 (2:1) |
1 |
362. |
20.09.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Horky |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
6:1 (3:0) |
1 |
363. |
24.09.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Pšovka Mělník |
Dospělí |
1. A třída B |
Výhra |
3:2 (0:2) |
1 |
364. |
01.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Psáry |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:9 (1:4) |
1 |
365. |
08.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
3:0 (1:0) |
1 |
366. |
15.10.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Luštěnice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:4 (0:2) |
1 |
367. |
12.11.2023 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Hlízov |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:3 (2:0) |
1 |
368. |
23.03.2024 |
Lysá nad Labem |
Venku |
Rejšice |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
5:0 (1:0) |
1 |
369. |
31.03.2024 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Stará Boleslav |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:6 (1:2) |
1 |
370. |
05.05.2024 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Čáslav B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
1:4 (0:2) |
1 |
371. |
19.05.2024 |
Lysá nad Labem |
Doma |
Kosmonosy B |
Dospělí |
1. A třída B |
Prohra |
2:4 (0:1) |
1 |