KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Vojtěch Habrman
Statistiky
Vojtěch Habrman
Profil
Statistiky - Základní sestava
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
01.04.2017
Kratonohy
Doma
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 3:5)
1
2.
22.04.2017
Kratonohy
Venku
Přední Kopanina
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
3.
12.08.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (2:0)
1
4.
09.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (2:0)
1
5.
07.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (1:0)
1
6.
14.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:0)
1
7.
21.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:4 (1:1)
1
8.
28.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
9.
04.11.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (0:0)
1
10.
19.11.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 3:2)
1
11.
01.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (1:1)
1
12.
11.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
13.
15.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 6:5)
1
14.
21.04.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:1)
1
15.
28.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:2 (0:1)
1
16.
05.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:1)
1
17.
09.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
18.
12.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:0)
1
19.
19.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:2)
1
20.
27.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:3)
1
21.
02.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:1)
1
22.
10.06.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (0:0)
1
23.
16.03.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (0:2)
1
24.
23.03.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:1 (0:1)
1
25.
06.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:1)
1
26.
20.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (3:0)
1
27.
23.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (0:1)
1
28.
28.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (3:0)
1
29.
01.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:1)
1
30.
04.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:0)
1
31.
08.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (2:0)
1
32.
18.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
33.
25.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
34.
29.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:0) (pen. 3:2)
1
35.
01.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 5:3)
1
36.
08.06.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
37.
12.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
38.
10.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (3:0)
1
39.
17.08.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:1 (1:0)
1
40.
24.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (1:0)
1
41.
01.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
42.
07.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (0:0)
1
43.
15.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
44.
21.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (1:2)
1
45.
05.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (1:0)
1
46.
13.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:1)
1
47.
19.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
48.
27.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:0 (0:0)
1
49.
02.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:1 (2:0)
1
50.
09.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:3 (2:0)
1
51.
07.03.2020
Vysoké Mýto
Doma
Poříčany
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
52.
23.08.2020
Vysoké Mýto
Venku
Poříčany
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
53.
30.08.2020
Vysoké Mýto
Venku
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
54.
05.09.2020
Vysoké Mýto
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra
6:1 (3:1)
1
55.
13.09.2020
Vysoké Mýto
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:3)
1
56.
19.09.2020
Vysoké Mýto
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
4:2 (2:1)
1
57.
26.09.2020
Vysoké Mýto
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
58.
03.10.2020
Vysoké Mýto
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
59.
11.10.2020
Vysoké Mýto
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 5:4)
1
60.
01.08.2021
Vysoké Mýto
Venku
Poříčany
Dospělí
Divize C
Výhra
0:5 (0:3)
1
61.
08.08.2021
Vysoké Mýto
Venku
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
62.
14.08.2021
Vysoké Mýto
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (1:0)
1
63.
21.08.2021
Vysoké Mýto
Venku
Tochovice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:6 (0:4)
1
64.
28.08.2021
Vysoké Mýto
Doma
Horky
Dospělí
Divize C
Výhra
5:1 (1:0)
1
65.
04.09.2021
Vysoké Mýto
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
66.
19.09.2021
Vysoké Mýto
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
67.
25.09.2021
Vysoké Mýto
Doma
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:3)
1
68.
28.09.2021
Vysoké Mýto
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
6:0 (3:0)
1
69.
03.10.2021
Vysoké Mýto
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (2:1)
1
70.
09.10.2021
Vysoké Mýto
Doma
Libiš
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
71.
17.10.2021
Vysoké Mýto
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:0)
1
72.
23.10.2021
Vysoké Mýto
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
73.
30.10.2021
Vysoké Mýto
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (2:0)
1
74.
28.05.2022
Vysoké Mýto
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
4:1 (2:1)
1
75.
05.06.2022
Vysoké Mýto
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:1)
1
76.
11.06.2022
Vysoké Mýto
Doma
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
2:3 (1:1)
1
77.
18.06.2022
Vysoké Mýto
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
1:7 (1:3)
1
78.
06.08.2022
Vysoké Mýto
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
79.
13.08.2022
Vysoké Mýto
Doma
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:0)
1
80.
20.08.2022
Vysoké Mýto
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
0:4 (0:1)
1
81.
27.08.2022
Vysoké Mýto
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
82.
10.09.2022
Vysoké Mýto
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
83.
17.09.2022
Vysoké Mýto
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
84.
24.09.2022
Vysoké Mýto
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (1:1)
1
85.
01.10.2022
Vysoké Mýto
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:0)
1
86.
09.10.2022
Vysoké Mýto
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
87.
15.10.2022
Vysoké Mýto
Doma
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:1)
1
88.
22.10.2022
Vysoké Mýto
Venku
Ústí nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (2:0)
1
89.
29.10.2022
Vysoké Mýto
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:1)
1
90.
06.11.2022
Vysoké Mýto
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
3:2 (1:1)
1
91.
12.11.2022
Vysoké Mýto
Doma
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:2)
1
92.
04.03.2023
Vysoké Mýto
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (1:0)
1
93.
12.03.2023
Vysoké Mýto
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (2:0)
1
94.
18.03.2023
Vysoké Mýto
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:0)
1
95.
25.03.2023
Vysoké Mýto
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
96.
08.04.2023
Vysoké Mýto
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (0:1)
1
97.
22.04.2023
Vysoké Mýto
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
98.
29.04.2023
Vysoké Mýto
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (0:0)
1
99.
03.05.2023
Vysoké Mýto
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Prohra
4:2 (4:1)
1
100.
06.05.2023
Vysoké Mýto
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
5:2 (3:1)
1
101.
14.05.2023
Vysoké Mýto
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:3)
1
102.
20.05.2023
Vysoké Mýto
Doma
Ústí nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
103.
28.05.2023
Vysoké Mýto
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
104.
03.06.2023
Vysoké Mýto
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Remíza
4:4 (3:1)
1
105.
09.06.2023
Vysoké Mýto
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:1)
1
106.
05.08.2023
Vysoké Mýto
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
107.
19.08.2023
Vysoké Mýto
Doma
Ústí nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
108.
26.08.2023
Vysoké Mýto
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:0)
1
109.
02.09.2023
Vysoké Mýto
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
110.
09.09.2023
Vysoké Mýto
Venku
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Výhra
2:3 (0:1)
1
111.
16.09.2023
Vysoké Mýto
Doma
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:2)
1
112.
23.09.2023
Vysoké Mýto
Venku
Slavia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
113.
30.09.2023
Vysoké Mýto
Doma
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
3:4 (1:2)
1
114.
08.10.2023
Vysoké Mýto
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:1)
1
115.
14.10.2023
Vysoké Mýto
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
116.
21.10.2023
Vysoké Mýto
Venku
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:1)
1
117.
28.10.2023
Vysoké Mýto
Doma
Spoje Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (2:0)
1
118.
04.11.2023
Vysoké Mýto
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (1:0)
1
119.
09.03.2024
Vysoké Mýto
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
4:1 (3:1)
1
120.
30.03.2024
Vysoké Mýto
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
121.
06.04.2024
Vysoké Mýto
Doma
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
122.
14.04.2024
Vysoké Mýto
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:2)
1
123.
20.04.2024
Vysoké Mýto
Doma
Slavia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
124.
28.04.2024
Vysoké Mýto
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
4:0 (2:0)
1
125.
04.05.2024
Vysoké Mýto
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:1)
1
126.
12.05.2024
Vysoké Mýto
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (1:0)
1
127.
18.05.2024
Vysoké Mýto
Doma
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (1:0)
1